Jump to content
Dogomania

Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gallegro']Wklejam kolejny raz :
[URL="http://www.kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=37"]http://www.kundelpolski.pl/index.php...26&Itemi d=37[/URL]
Tutaj pojawi się info z pierwszej ręki.[/quote]

Wstyd się przyznać, ale grzebię, klikam i nie wiem gdzie znaleźć te informacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Wstyd się przyznać, ale grzebię, klikam i nie wiem gdzie znaleźć te informacje[/quote]

Wandziu, pozwól, że zgadnę... jeśli chodzi Ci o wynik konsultacji, to jeszcze przed chwilą nie było o tym info, ale właśnie w podanym linku, na górze strony, niedługo powinna sie pokazać stosowna notka.
Wszyscy czekamy w napięciu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']Onek zadziwił mnie swomi zachowaniem, dał się wnieść do samochodu, nastawił uszyska i majtał ogonem, zawsze taki nieśmiały, niepewny, a teraz całkiem inny pies;gdy przyjechała kiedyś pani z TOZ-u nie chciał się dać jej dotknąć dopiero jak go przytrzymałam uspokoił się, a tu taki pewny siebie;
no i znów okazało się, że ja i moja skleroza jesteśmy nierozłączne, bo nie dałam Onkowi materiału, został w budzie:oops:[/quote]

Aniu, przepraszam, ale Twój powyższy wpis umknął nieco mojej uwadze :oops: (masz okazję odgryźć się za moją aluzję w analogicznej sytuacji, w stosunku do Ciebie :razz:)
Jeśli chodzi o Twoja przyjaciółkę sklerozę, to może warto by ją poznać z moim nieodłącznym kolegą :evil_lol:.
Psy kierują się zmysłami, o których ludzie nie mają bladego pojęcia... psiak czuł, że jedzie po samo dobre...
Jeśli chodzi o materiał, nie ma czego żałować. W drodze był bardzo grzeczny, a w lecznicy to juz normalnie Aniołek ;). Nie ma potrzeby, żeby pamiętał stare śmieci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Dostałem wiadomość od Pana Orzechowskiego i właśnie płaczę ze szczęścia !!!
Reszty się domyślcie...[/quote]
Super! Gallegro ! Szczegóły znamy ? Czy jeszcze czekamy ? Nie wiem czy mi się uda dojechać do szpitalika jutro. Z dwóch psów do jutrzejszego transportu zrobiło się 4 ! Moge miec problem z czasem!

Link to comment
Share on other sites

Nie znam się na tym, ale wiem, że Lampo ma 95 % szans na odzyskanie wzroku:multi:. Bałem sie nawet pisać o nadziei, żeby nie zapeszyć. Są oczywiście możliwe pewne komplikacje, ale... jeszcze kilka dni temu cieszyłbym się, gdyby dawano mu 10 %.
Myślę, że w tym momencie mogę już oficjalnie poinformować, że Ciotka Majaa obiecała dostarczyć soczewki, jeśli okaże się, że będą przydatne podczas operacji. Pozwoliłoby to radykalnie zmniejszyć koszty zabiegu. W imieniu Lampo i nas wszystkich serdeczne dzięki za ten gest.
W imieniu wszystkich dogomaniaków, pragnę podziękować dr Jackowi Garncarzowi za bezpłatne przeprowadzenie konsultacji.
Przy okazji kolejny raz dziękuję Panu Januszowi Orzechowskiemu, ponieważ to dzięki niemu Onek dostał tę szansę.
Dzięki takiemu łańcuszkowi dobrych serc, Lampo man szansę zobaczyć to, za czym na pewno bardzo tęskni...
Kciuki dalej potrzebne !!!

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie mnie cieszy taka diagnoza !!!!!
Jednym słowem - szanse są ogromne !!!!!!

[B]Podziękowania dla Pana Janusza Orzechowskiego za szansę dla Oneczka !!!!

I oczywiście dla okulistycznej wyroczni czyli Pana dr Jacka Garncarza !!!!!
[/B]
Warszawo do roboty !!!!!!
Czekamy na zgłoszenia !!!!!! Spacerki są mile widziane !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tomku tyś się popłakał, ja myślę, że każdy z nas niejedną łezkę uronił.
On jest naprawdę ładny i taki spokojny na smyczy jakby nie znał łańcucha a całe dotychczasowe życie chodził na smyczy. Chyba za dużo byśmy chcieli , żeby jeszcze umiał zachowywać czystość. Myślę, że takie emocje będziemy przeżywać jak Onek ( dla mnie pozostanie Onkiem) będzie miał operację, a potem jak pójdzie już do własnego domu. I tylko w bardzo dobre ręce.
Myślę, że trzeba zmieniać treść ogłoszeń, bo to już nowa sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Myślę, że w tym momencie mogę już oficjalnie poinformować, że Ciotka Majaa obiecała dostarczyć soczewki, jeśli okaże się, że będą przydatne podczas operacji. Pozwoliłoby to radykalnie zmniejszyć koszty zabiegu. [/quote]
Bez przesady, gallegro Cioteczka to już dawno to na tym wątku oferowała, a teraz tylko na szczegóły czeka!!!!! Tylko jeszcze się dzisiaj ciotce zwariowanej przypomniało, że wiskoelastyki są potrzebne do operacji zaćmy metodą fako (mam nadzieję, ze dr Garncarz właśnie fako będzie robił, bo chyba jako jedyny w Polsce ma takie możliwości) to i wiskoelastyki się da załatwić !
tylko info jest mi odpowiednio wcześniej potrzebne !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Bez przesady, gallegro Cioteczka to już dawno to na tym wątku oferowała, a teraz tylko na szczegóły czeka!!!!! Tylko jeszcze się dzisiaj ciotce zwariowanej przypomniało, że wiskoelastyki są potrzebne do operacji zaćmy metodą fako (mam nadzieję, ze dr Garncarz właśnie fako będzie robił, bo chyba jako jedyny w Polsce ma takie możliwości) to i wiskoelastyki się da załatwić !
tylko info jest mi odpowiednio wcześniej potrzebne ![/quote]

Majaa, mam propozycję... ja tylko zaawizuję Twój kontakt, a Ty już osobiście ustal szczegóły odnośnie materiałów przydatnych podczas opracji.
Boje się, że moje pośrednictwo, mogłoby nie przynieść nic dobrego psiakowi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pan Orzechowski stwierdził, że tak spokojnego i bezproblemowego psiaka jeszcze w Psim Losie nie było ;). Widać, że Lampo rozumie dlaczego tam się znalazł. Już od wczoraj psiak otrzymuje leki, które mają za zadanie zlikwidować zapelenie, aby można było dokonać wymiany soczewek. Nie wiem czy odbędzie się to wieloetapowo (najpierw jedno oko ?), ale to i tak nie ma większego znaczenia. Najważniejsze, żeby udało mu sie pomóc. Na dzisiaj nie jest jeszcze znany koszt takiej operacji, ale "skarpeta" na AFN już czeka na potencjalnych darczyńców.
Grzeczny Lampo prosi o spacerki ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']CUDOWNIE!!:lol:


Pani z Londynu chciałaby wpłacić pieniądze dla Lampo, wogóle nie mam pojęcia jak to załatwić , czy ktoś mógłby napisać nr konta dla zagranicy i jaki dopisek ? slepy ON?[/quote]

[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk
Karabeli 4 m 97[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]01-313 Warszawa[/SIZE][/B]

[B]nr konta dla przelewów z zagranicy [/B]
[B][COLOR=black]BREXPLPWMUL31114020170000490205270923[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...