Jump to content
Dogomania

Amor,to najpiekniejsze slowo dla takiego dziadka jak ja.Zbieram na hotel $


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysza2']taki wiersz dziewczyny na metamorfozach wstawiły - wyciskacz łez, ale tak mi do Amorka przypasował
[SIZE=4][SIZE=2]To w imieniu wszystkich czekających na metamorfozy - wiersz Barbary Borzymowskiej:[/SIZE][B]

Ogłoszenie [/B][/SIZE]

[I]Zaginął dom…[/I]
[I]Może ktoś widział, może ktoś wie,[/I]
[I]gdzie taki dom jest, w którym[/I]
[I]człowiek płacze po psie?[/I]
[I]W którym jest miska w kącie[/I]
[I]i boleśnie puste posłanie,[/I]
[I]smycz na ganku,[/I]
[I]kość pod łóżkiem zgubiona,[/I]
[I]gumowa nadgryziona zabawka,[/I]
[I]a na ścianie odbicie ogona…[/I]

[I]Ja tak bardzo za tym tęsknię…[/I]
[I]Jeśli wiesz, gdzie taki dom jest,[/I]
[I]proszę… proszę… powiedz mi o tym –[/I]

[I]rozpaczliwie bezdomny pies
[/I][/QUOTE]
łezka sama potoczyła się po policzku ...

Link to comment
Share on other sites

Piekny .....
Musze go wyslac znajomej, ktorej kolezanka stracila niedawno psiaka i na razie nie chce nowego, chociaz kocha psy....

A Amorek nam rozkwita...
To juz nie ta sierotka, ktora na pierwszych spacerach sie potykala, slizgala na lodzie i przewracala...
Nie moge juz za nim nadazyc, tak truchta, klusuje, biega ......
Kochany niunio lubi sie przytulac bardzo
Zalozylam mu nowa obrozke, czerwona ( tamta byla jakas taka ciezka bardzo i przytlaczala go az ).
Mialam dzisiaj rano zrobic zdjecia, ale zapomnialam wziac aparat. Zrobie dzisiaj na drugim spacerze, albo jutro rano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Piekny .....
Musze go wyslac znajomej, ktorej kolezanka stracila niedawno psiaka i na razie nie chce nowego, chociaz kocha psy....

A Amorek nam rozkwita...
To juz nie ta sierotka, ktora na pierwszych spacerach sie potykala, slizgala na lodzie i przewracala...
Nie moge juz za nim nadazyc, tak truchta, klusuje, biega ......
Kochany niunio lubi sie przytulac bardzo
Zalozylam mu nowa obrozke, czerwona ( tamta byla jakas taka ciezka bardzo i przytlaczala go az ).
Mialam dzisiaj rano zrobic zdjecia, ale zapomnialam wziac aparat. Zrobie dzisiaj na drugim spacerze, albo jutro rano.[/QUOTE]

dziekuje pieknie za takie słowa:)

Link to comment
Share on other sites

giselle dobijasz mnie, nie widzialam tego watku wczesniej, moge sie dolozyc zaraz na poczatku lutego, ale tylko przez paypal, przypomnij na pw na kogo moge wyslac, zeby przekazano pieniazki na amorka, mnie dobija ze jest mnostwo psow, o ktorych sie napewno nie pisze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']giselle dobijasz mnie, nie widzialam tego watku wczesniej, moge sie dolozyc zaraz na poczatku lutego, ale tylko przez paypal, przypomnij na pw na kogo moge wyslac, zeby przekazano pieniazki na amorka, mnie dobija ze jest mnostwo psow, o ktorych sie napewno nie pisze...[/QUOTE]
Dzieki Cioteczko za wsparcie.
Pieniadze zbiera Gisellka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Ciocia fochu przekazala na rzecz Amorka - 40zł. Przelew wyslany :)
Dziekujemy Gosiu!!![/QUOTE]
Edytko wiesz że nie ma za co,kas tak czy siak idzie ode mnie,a na jakiego psa to już obojętne,ważne że choć ten grosik pomoże któremuś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']no fakt;), już się prężę, że ho ho hooo:)[/QUOTE]
A to się ciotki rozochociły na Amorkowym wątku.
Mnie ten wiersz powalił, nie beczę często, ale łza mi się zakręciła. I tak do Amorka pasuje.
W nastepnej serii ogłoszeń wstawię go do jego tekstu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']giselle dobijasz mnie, nie widzialam tego watku wczesniej, moge sie dolozyc zaraz na poczatku lutego, ale tylko przez paypal, przypomnij na pw na kogo moge wyslac, zeby przekazano pieniazki na amorka, mnie dobija ze jest mnostwo psow, o ktorych sie napewno nie pisze...[/QUOTE]
witaj,jest ciezko ale staramy sie miec wszystko pod kontrola.....dziekuje Cleo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...