Jump to content
Dogomania

Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy


aga38

Recommended Posts

Szok jak ten maluch urósł:crazyeye::evil_lol:Misiek totalny:evil_lol:Jak on na 10tyg.tak wygląda,to co będzie za rok:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Donna,koty mają u Ciebie jak w raju:loveu:


Aga,czy ten młodziak-znajda to nie biszkopt z tych: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197632-Jedno-serce-dom-pełen-psów-Pomóżmy-im-znaleźć-domy/page135[/URL]
Obecnie miałby ok.7-8mies.Chyba,że ten jest starszy-mogę szukać dalej w ogłoszeniach.Tyle,że oba biszkopty zamieszkały w małopolskim: Kraków,Świątniki Górne...

Edited by Zuzka2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donna96']Przesyam fotki Bacusia, jest cudowny!!!
Przepraszam za scenerie, postaram sie o ciekawsze zdjecia z sadu i domu;)
[IMG]http://i45.tinypic.com/9t1ifb.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/mh99bp.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ale wielkolud się robi:crazyeye: Super !:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Zuzka właśnie wróciliśmy z Hugo,Helgą i Haną od weta. Że mają 3 miesiące to ja sobie mogę pisać:oops: Szczyle mają po około 2 miesiące i jako dorosłe będą ważyły coś około 30 kg,ogólnie kloki z nich są[/QUOTE]

Tym lepiej Aga-są skazane na sukces:evil_lol:Dużo ludzi szuka takich wielkoludków teraz:evil_lol:

Aga,a co wet orzekł o Dodzie?Ona ma w końcu 3-4mies.czy więcej?Jej łapy robią na mnie wrażenie:evil_lol:

Co robimy z tym młodym biszkoptem-znajdą?Będziemy mu szukać domu?

Link to comment
Share on other sites

Doda ma 3 miesiące,też mi się wydaje że drobinka to z niej nie będzie,bardziej chyba coś wzrostem do owczarka zbliżone. Z tym biszkoptem czekamy na decyzję naszej gminy,ale pewno tak czy siak domu mu poszukamy,na razie mieszka u weta w gabinecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Właśnie do nowego domu pojechał [B]BANDŻI[/B] i ma baaardzo fajną rodzinkę,super trafiło się małemu:) Zamieszkał w bloku w Starachowicach. Powodzenia mały :)[/QUOTE]
Znów po sąsiedzku:-)Pomalutku,ale do przodu:multi:



Ja tu zawracam głowę szczeniakami:evil_lol:a Ty Aga dziś świętujesz:lol:
Sto lat!:tort:

Edited by Zuzka2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Znów po sąsiedzku:-)Pomalutku,ale do przodu:multi:



Ja tu zawracam głowę szczeniakami:evil_lol:a Ty Aga dziś świętujesz:lol:
Sto lat!:tort:[/QUOTE]

Ło matko Zuzka wielkie dzięki:oops:
Nie wiem czy jest co świętować,jakby nie było zmiana kodu czwórka z przodu:evil_lol: a ja dalej za psami latam,niezła babcia ze mnie będzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Ło matko Zuzka wielkie dzięki:oops:
Nie wiem czy jest co świętować,jakby nie było zmiana kodu czwórka z przodu:evil_lol: a ja dalej za psami latam,niezła babcia ze mnie będzie:evil_lol:[/QUOTE]
Chyba nie chcesz powiedzieć, że masz 40-stkę????

Link to comment
Share on other sites

Hej już jesteśmy:) Kraków wekendowo mamy obcykany do perfekcji:evil_lol:
Dzisiaj do nowych pojechały;
LUNKA,BRUTUS,ARES I RUMCAJS. Powodzenia gnojki w nowym życiu:multi:
Wszystkie psiaki mają bardzo fajne rodzinki jednak dom dla Rumcajsa cieszy mnie najbardziej. Trafił na super ludzi,którzy postanowili pomóc psiakowi po przejściach i dać mu szansę na nowe życie. Mam nadzieję że Rumcajs zaufa i będzie super psiakiem bo ludzi ma naprawdę super . A wiem że i z niego przytulak bo sama się o tym przekonałam. No cóz łatwo w życiu nie miały :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']a zapomniałam o najważniejszym! Rozmawiamy z domkiem z Katowic w sprawie adopcji Plutka :) Jak pójdzie ok za 2 tygodnie go zawieziemy :)[/QUOTE]
AGA - dzwoniła do mnie ta babeczka z Katowic. Tylko, że ona myśli, że Pluto jest pieskiem średnim tzn. mniejszym znacznie od wilka. Pluto jest wyższy od Atosa.
Ma do mnie pisać na maila. Wymierzę Pluta i podam jak jest wysoki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']No ja jej mówiłam że jest mi tak gdzieś do kolana. Wielkolud z niego jak dla mnie zaden ale ludzie różne gusta mają,ja już też nieraz psy mierzyłam:evil_lol:[/QUOTE]
Otóż to. Ona mi uściśliła, że to powinien być piesek mniejszy od wilka gabarytowo. Plutek jest od wilka wyższy ale krótszy. Wymierzę jej choć moim zdaniem ważniejsza od wzrostu jest waga. Domek wygląda na ekstra.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację,domek wygląda super. Ginny uświadom panią że z niego żaden olbrzym a najważniejsze że kotów nie gania bo pani ma 2 z adopcji,on taki słodki jest i tyle przeszedł że należy mu się super dom:) Jemu do wilka to brakuje tyle co mnie do Merlin Monroe czy jak jej tam było:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Masz rację,domek wygląda super. Ginny uświadom panią że z niego żaden olbrzym a najważniejsze że kotów nie gania bo pani ma 2 z adopcji,on taki słodki jest i tyle przeszedł że należy mu się super dom:) Jemu do wilka to brakuje tyle co mnie do Merlin Monroe czy jak jej tam było:evil_lol:[/QUOTE
Aga - Ty go dawno nie widziałaś. To już nie jest drobinka ale wielkolud też nie. Kobietce wytłumaczyłam, że jego wzrost to przede wszystkim długie łapska.
No nic niech tylko zadzwoni.
A wy wiecie gdzie kobitka w Katowicach mieszka????

Link to comment
Share on other sites

Świetne wieści!:-)Myślałam,że z czarnuszków pierwsze znajdą domy Lajla i Doda-a tu niespodzianka;-)Bandżi i Brutus;-)

Plutka ogłosiłam na wszelki wypadek na dwa nr tel.,to i dwie weryfikacje mamy:evil_lol:
Jak patrzę na fotki Plutka to wygląda na typowego średniaka-także z powodu drobniejszej od ONka sylwetki;)Można by mu zrobić jakąś fotkę przy człowieku (twarz wykasujemy):pZ tymi wymiarami to ciężka sprawa-mnie mój spaniel sięgał przed kolano; mojemu ojcu ledwo do połowy łydki:evil_lol:Ja w ogłoszeniach pisałam,że Pluto to prawdopodobnie mix Airedale teriera,a to duże psy; zaznaczałam jednak,że jest średniej wielkości i sięga tuż ponad kolano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Świetne wieści!:-)Myślałam,że z czarnuszków pierwsze znajdą domy Lajla i Doda-a tu niespodzianka;-)Bandżi i Brutus;-)

Plutka ogłosiłam na wszelki wypadek na dwa nr tel.,to i dwie weryfikacje mamy:evil_lol:
Jak patrzę na fotki Plutka to wygląda na typowego średniaka-także z powodu drobniejszej od ONka sylwetki;)Można by mu zrobić jakąś fotkę przy człowieku (twarz wykasujemy):pZ tymi wymiarami to ciężka sprawa-mnie mój spaniel sięgał przed kolano; mojemu ojcu ledwo do połowy łydki:evil_lol:Ja w ogłoszeniach pisałam,że Pluto to prawdopodobnie mix Airedale teriera,a to duże psy; zaznaczałam jednak,że jest średniej wielkości i sięga tuż ponad kolano.[/QUOTE]
Zuzka, myślę, że nie ma co do kolan przymierzać. Wymierzyłam go - ma tak ok.50 cm wys. przy przednich łapach. Czy to dużo, czy mało - niech kobietka sama oceni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...