Jump to content
Dogomania

Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy


aga38

Recommended Posts

[quote name='Ginn']Aga - a czy masz jakieś telefony w spr. naszej wspólnej 6-stki. Bo u mnie cisza zupełna.[/QUOTE]
Dołączam się do pytania;-)Wczoraj z desperacji wrzuciłam je wszystkie do anonsów-od dziś są w wydaniu internetowym,od jutra-w papierowym:-)
Te czarnuszki i biszkopty też:-)

Można usuwać Pepe z portali?Bo ludzie piszą o niego;-)Wysyłam za każdym razem Norkę i jej synków+ od dziś - Tofika:-)

Link to comment
Share on other sites

A więc tak; Pepe dzisiaj pojechał do nowego domu do Radomia,płakał i obraził sie na mnie bo to cycek mamuni ale ma fajną rodzinkę:) Powodzenia mój kochany gnojku:)
U naszej wspólnej szóstki cisza,był 1 telefon o Bibi ale ludzie się wycofali nie było zgody współlokatora na psa.
Jutro Serena jedzie z Nadją do Kielc a Jowisz ze mną do Łodzi, Luna jeszcze jest.

Prawdopodobnie w środę Czesiek pojedzie też do nowego domu jak dobrze pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

Aż dziwne,że nasze średniaki Reksiowate z takimi super fotkami nie mają powodzenia:roll:
O czarnuszkach i biszkoptach nie wspominając...:roll:

Czyli trzeba dorobić Lunie ogłoszenia-jakoś zakodowałam wcześniej,że Luna była zaklepana na Wa-wę i dorabiałam tylko Serenie;-)

Czesiek ma DS?:crazyeye::multi:Byłoby super,gdyby mu się wreszcie udało:multi:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Nadja zawiozła do nowego domku Serenę do Kielc a ja Jowisza do Łodzi,oba psiaki mają super domki. Jowisz przysporzył nam troche sensacji ale ma świetną panią no i jest z nami na wątku :) Powodzenia maluszki w nowym lepszym życiu :)

Link to comment
Share on other sites

Świetną panią?
Dziękuję:oops:
Jowisz, a w zasadzie BACO, już dokazuje, duużo zjada i nie rozumie, dlaczego nie chcą bawić się z nim koty?
Jeśli uda mi się zrobić jutro sensowne zdjęcie, to zamieszczę je w wątku. Pani Agnieszko, dziękujemy za tego cudownego puszka-okruszka.
Jest taki maleńki i nieporadny, no do zjedzenia i tyle.

Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Mam fajny DS we Wrocławiu dla ONka...Pan napisał o Kazana-może wyślę mu na razie labradora i nasze średniaki:-Psiaka chce przygarnąć dopiero w grudniu,więc jest czas na szukanie ew.transportu;-)[/QUOTE]
Zuzka - a może mój Atos (on jest jak szary wilk).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Zuzka - a może mój Atos (on jest jak szary wilk).[/QUOTE]
Faktycznie,zapomniałam o Atosie.Wysłałam mu od razu Tolę,Pluta i Labka od Ancyk+ stronkę ONków z dolnośląskiego.Od razu odpisał,że chodziło mu właśnie o ONka i podziękował za stronkę ONków do adopcji:-)Miał już 2 ONki w życiu i wygląda na to,że jest fanem tej rasy;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Faktycznie,zapomniałam o Atosie.Wysłałam mu od razu Tolę,Pluta i Labka od Ancyk+ stronkę ONków z dolnośląskiego.Od razu odpisał,że chodziło mu właśnie o ONka i podziękował za stronkę ONków do adopcji:-)Miał już 2 ONki w życiu i wygląda na to,że jest fanem tej rasy;-)[/QUOTE]
Trudni się mówi i szuka dalej.
Czesio znalazł świetny dom. Dziś pojechał z Nadją do Radomia. Mieszkanie. Podobno świetni ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś sms że Serena zaaklimatyzowała sie w nowym domu i śpi z dzieciakami na łóżeczku,Jowisz vel Baco też zadowolony zwiedza ogród,zdziwiony jedynie bidulek że koty nie chcą się z nim bawić. Fajnie jak psiaki ,które były skazane na głód i bezdomność trafiają na tak fajnych ludzi i do fajnych domków :) Ciekawe jak mój pupil Pepino,pewnie nie wytrzymam i zadzwonię zapytać:evil_lol: To taka moja osobista gnida była:evil_lol: Smutno zawsze siedział ze mną przy kompie. Oby i reszta maluchów znalazła fajne domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ancyk']Mam zamówienia na małe kociaki a chwilowo nie mam kociaków. Jak coś będziecie miały to dajcie proszę znać.[/QUOTE]

Ancyk wysyłam Ci na pw nr telefonu do kobiety która szuka domu dla kociąt sa podobno u strasznej baby

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do nowego domu do Starachowic pojechał Fabio,zamieszkał w bloku. Powodzenia mały :)
Niestety na jego miejsce sa nowe szczeniaki w rozmiarze xl,jutro je obfocę dwie sunie i facecik,rodziców mają sporych ale dobra wiadomość jest taka że ich mama już po sterylce

Link to comment
Share on other sites

To się poszczęściło Fabio:-)Może dlatego,że taki niepospolity na tle rodzeństwa-odmieniec;-)
Myślałam,że biszkopty szybko znajdą domy,a tu tylko Mikado.

Dobrze,że nowe nabytki są w rozm.XL;-)na takie jest zawsze więcej chętnych niż na średniaki:-)

Link to comment
Share on other sites

Mój komp zgłupiał i idzie do lekarza, Zuzka ogarniaj wszystko bo trochę mnie nie będzie. Chyba go trochę wykończyłam:evil_lol: U zwierzyńca bez zmian,jakby był jakiś transport to do Ciebie zadzwonię a jak ktoś znajdzie dom to napiszę Ci sms

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...