Jump to content
Dogomania

Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy


aga38

Recommended Posts

[quote name='aga38']Jak nam się uzbiera składzik to pewno tak za jakieś 2 tygodnie,nie ma nam kto rosołu w niedziele ugotować to tak się pałętamy po Polsce:evil_lol:[/QUOTE]
Aaaaa, bo Wy takie bardziej wymagające jesteście. A nie łaska z kostki Knorr lub Winiary??????
No a te Mysłowice byłyby możliwe. Prowadzę wymianę maili w spr. mojej ostatniej sunieczki. Zuzka pewnie rzuciła ogłoszenia na Śląsk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Jak jest mus to pewno dowieziemy :)
Ginny łe z kostki winiary fuuu my się odżywiamy bardzo zdrowo przez ostatnie dowozy tylko fast food i coca cola :evil_lol:
Moje psy zdrowiej jedzą niż my:evil_lol:chyba przejdę na ich karmę:eviltong:[/QUOTE]
Nie ma nic lepszego niż frytki i coca-cola.
Ludzie z Mysłowic dobrze brzmią. Mieszkanie 100 metrowe. W przyszłym roku - domek z ogrodem.
Miejmy nadzieję, że ludzie pociągną sprawę do końca. Sunia maleńka miałaby ekspresową adopcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']
No a te Mysłowice byłyby możliwe. Prowadzę wymianę maili w spr. mojej ostatniej sunieczki. Zuzka pewnie rzuciła ogłoszenia na Śląsk.[/QUOTE]
Tak,pisałam to na którymś wątku,że wszystkim zrobiłam i robię na bieżąco kampanię na Zawiercie:-)To tylko 100km od Kielc,a już śląskie-więc lepsze perspektywy i inny region niż nasze "stałe":-)Zawiercie to tylko 60km od Krakowa,więc też kalkuluję,że z małym zahaczeniem i przy okazji wyjazdów krakowskich jakieś gadziki można podrzucić;-)Na ogłoszenia z Zawiercia i tak odpowiadają ludzie z całego śląskiego:Ruda Śl.,Bielsko-Biała,Katowice itd.:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Tak,pisałam to na którymś wątku,że wszystkim zrobiłam i robię na bieżąco kampanię na Zawiercie:-)To tylko 100km od Kielc,a już śląskie-więc lepsze perspektywy i inny region niż nasze "stałe":-)Zawiercie to tylko 60km od Krakowa,więc też kalkuluję,że z małym zahaczeniem i przy okazji wyjazdów krakowskich jakieś gadziki można podrzucić;-)Na ogłoszenia z Zawiercia i tak odpowiadają ludzie z całego śląskiego:Ruda Śl.,Bielsko-Biała,Katowice itd.:-)[/QUOTE]
Dzięki Ci Zuzka. Chyba dzięki tobie malutka będzie miała szybki domek.
Niestety Tolka nie ma szczęścia. Drugi telefon i drugi raz - "pies do pilnowania, świetne warunki, duży ogród, kojec, budynek gospodarczy".
Ludzie szukają taniego alarmu - krew mnie zalewa.

Link to comment
Share on other sites

Czy to możliwe,że pies 5letni ma początki zaćmy?:crazyeye:Moja suczka (teoretycznie ma 5lat,ale że ze schroniska-to nikt tak naprawdę nie wie ile ma) ma na każdym oku przeźroczystą błonkę.Podobno zaćmy się nie leczy,ale nie znam się i nie wiem czy trzeba na już jechać do weta, czy za 2mies.przy okazji szczepienia załatwię temat:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ziemniaki ok ale nie wiem co to ten gzik?????:crazyeye:
E spoko ,moje dzieci po prostu już ogarnęły się dawno z gotowaniem,bo niestety jakoś tak nam z Nadją wypada że zawsze na niedzielę gdzieś nas z psiakami niesie,ale najważniejsze że znajdują domki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Ziemniaki ok ale nie wiem co to ten gzik?????:crazyeye:
E spoko ,moje dzieci po prostu już ogarnęły się dawno z gotowaniem,bo niestety jakoś tak nam z Nadją wypada że zawsze na niedzielę gdzieś nas z psiakami niesie,ale najważniejsze że znajdują domki :)[/QUOTE]
GZIK - to biały ser podziabany ze śmietaną. Do tego drobno posiekana cebulka, sól, pieprz. Gorące ziemniaki z zimnym gzikiem - pychota.
SZkoda by było z jednym jechać. Może więcej się uzbiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Mam dane do karty adopcyjnej i potwierdzenie od babeczki z Katowic, że chce Pluta. Mówi, że zawsze marzyła o wilczarzu tylko mniejszym i Pluto jest uosobieniem jej marzeń.
W spr. innych psów milczenie.[/QUOTE]
Ale super wieści!:-)
Ale jest nadzieja,że ci ludzie spod Zawiercia zechcą Tanię,czy to na razie patykiem na wodzie pisane?
Bo wtedy mamy dwójeczkę:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Zuzka to bardzo możliwe moje pekiny tak mają niestety[/QUOTE]
Trochę mnie to przeraża:shake:Ona już wystarczająco dużo przeszła i całe życie miała pod górkę-z resztą z jej psychiką raczej nigdy nie będzie jej łatwo- i jako młody psiak miałaby jeszcze zacząć tracić wzrok:shake:Pojadę z nią w takim razie do weta.W sumie po adopcji 2,5roku temu widziałam na jednym oku taką błonkę,ale zbagatelizowałam,bo myślałam,że coś jej się przykleiło; potem nie zwracałam uwagi,weci też,a teraz ma już na obu oczach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Ale super wieści!:-)
Ale jest nadzieja,że ci ludzie spod Zawiercia zechcą Tanię,czy to na razie patykiem na wodzie pisane?
Bo wtedy mamy dwójeczkę:-)[/QUOTE]
Jeszcze teoretycznie mogą się zdecydować co do Tani i Tofika. Może się kociczki zahaczą na jakiś dobry domek na Śląsk???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Jeszcze teoretycznie mogą się zdecydować co do Tani i Tofika. Może się kociczki zahaczą na jakiś dobry domek na Śląsk???[/QUOTE]

Właśnie na tablicy przerzuciłam zwierzaki z Krakowa na Katowice:-)Zaraz tam rzucam kicie,bo na razie mają tylko nasz region.Moruska mają wszystkie od dawna na śląskie,ale na tablicy niestety muszę kombinować,bo usuwają podobne ogłoszenia,więc w grę wchodzą 2 regiony na tablicy (czasem jak mam więcej zdjęć to 3) i na morusku bez ograniczeń,a gumtree wybieram Kraków,bo stamtąd mam największy odzew:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Właśnie na tablicy przerzuciłam zwierzaki z Krakowa na Katowice:-)Zaraz tam rzucam kicie,bo na razie mają tylko nasz region.Moruska mają wszystkie od dawna na śląskie,ale na tablicy niestety muszę kombinować,bo usuwają podobne ogłoszenia,więc w grę wchodzą 2 regiony na tablicy (czasem jak mam więcej zdjęć to 3) i na morusku bez ograniczeń,a gumtree wybieram Kraków,bo stamtąd mam największy odzew:-)[/QUOTE]
Mam potwierdzenie Tofika do Krakowa. Nie przysłali tylko jeszcze danych do karty adopcyjnej. Drugi telefon w spr. Tani z Budgoszczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Mam potwierdzenie Tofika do Krakowa. Nie przysłali tylko jeszcze danych do karty adopcyjnej. Drugi telefon w spr. Tani z Budgoszczy.[/QUOTE]
Z Bydgoszczy?:crazyeye::evil_lol:Ale fusiara z niej-nie dość,że jej się kroi błyskawiczna adopcja,to jeszcze dzwonią z drugiego krańca Polski:evil_lol:
To się Tofik doczekał:multi:Ale i tak jemu i paru innym zrobiłam dziś Śląsk:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - ratujcie. W spr. Tofika już drugi dzień trwa jakiś obłęd. Z tego wszystkiego obiecałam Tofika (wydawało mi się , że niezobowiązująco do Krakowa a potem zaklepałam na Gliwice). GHłupio mi jak cholera. Może macie jakiegoś Tofikopodobnego????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Dziewczyny - ratujcie. W spr. Tofika już drugi dzień trwa jakiś obłęd. Z tego wszystkiego obiecałam Tofika (wydawało mi się , że niezobowiązująco do Krakowa a potem zaklepałam na Gliwice). GHłupio mi jak cholera. Może macie jakiegoś Tofikopodobnego????[/QUOTE]

Ups,to niepotrzebnie mu dorabiałam ogłoszenia,bo ja go dopiero od tygodnia mam na portalach - na razie na 4 regiony:evil_lol:Wiedziałam,że zrobi karierę na portalach-nie dość,że mały,to śliczny i kotolubny:loveu:
Zaraz napiszę do dziewczyn z Buska-u nich na pewno zawsze było pełno biszkoptów:evil_lol:Tylko tamte nietestowane na koty:diabloti:


Na razie mam te-nieduże,jasnego umaszczenia:-):
[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Terierowata-Majka-szuka-pociesznego-domu-W0QQAdIdZ431505119[/url]
[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mikro-Suzi-czeka-na-dom-cudowna-mala-sunia-W0QQAdIdZ332975618[/url]
[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Beniamin-mix-jamnika-szuka-domu-W0QQAdIdZ303787418[/url]
[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lambi-super-szorsciaczek-szuka-domu-W0QQAdIdZ405125630[/url]
[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Perla-psi-skarb-bezproblemowa-mala-psineczka-prosi-o-domek-W0QQAdIdZ348833005[/url]

Edited by Zuzka2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...