Jump to content
Dogomania

Emi- najukochańsza staruszka


DominikaAnna

Recommended Posts

  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sunshine']Spotkajmy się o 18 na działkach przy tym wejściu (furtce) przy gimnazjum nr1 :) Mam nadzieje że Emi lubi rozbestwione, nieznośne i kłócące się ze sobą co chwilę psy :D (ale kochają się od szczeniaka:P)[/QUOTE]

Mi pasuje. Będziemy tam czekały. Emi to jest tchórz jak mało kto. :p Zobaczymy jak zareaguje na Wasze psiaki ;)

[quote name='Ewa&Duffel']Witamy się :) Świetne zwierzaki :loveu: Emi jest urocza, pięknie się uśmiecha !

A kocurek ma niesamowite oczy :razz:
[URL="http://images50.fotosik.pl/481/a06de007fb75700cmed.jpg%5b/url%5d%5b/QUOTE"]h ttp://images50.fotosik.pl/481/a06de007fb75700cmed.jpg[/URL] [/QUOTE]


:loveu: witamy i dziękujemy :lol:


[quote name='Kaja10014']Sopel reaguje na wszystko - na smaki, na zabawki, na patyki. Model idealny :loveu:[/QUOTE]


to tylko pozazdrościć ;-)


[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsa mi na nic nie pozuje :roll: nie uznaje żadnego jedzenia na spacerze, totalna zlewka nawet na parówki za które w domu dałaby się zabić. Jeśli chcę mieć ładny portret albo ładne siedzące zdjęcie to niestety Ruda musi być na smyczy bo inaczej to zawsze biega albo gryzie patyka bądź coś innego robi że pyska nie widać.[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]


no proszę, to ja mam tak samo: też muszę mieć Emi na smyczy i trochę szczęścia ;p


[quote name='deer_1987']Nie dziwie sie, Niunia to jest wybredna a Sherry to i a sucha karme bedzie pozowac :D[/QUOTE]


ha ha a to żarłok ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniolek666']No to widze że miejsce i dokładna godzina ustalona oczywiście się stawimy:)Tylko dziewczyny bez spóźnień hehe kieruje to głównie do Martyny:P[/QUOTE]

my będziemy punktualnie ;D

[quote name='Aleksandra95']oooo to będą fotki..:D:D[/QUOTE]

jak aparat zadziała na mrozie to będą ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Zadziała ;)[/FONT][/QUOTE]


aparat rzeczywiście zadziałał, ale Emi nie była zachwycona towarzystwem Shiry i nie chciała spacerować ;p tchórz mój kochany :loveu: ale poszłyśmy same na spacerek i zrobiłam kilka zdjęć. Będą jak mi minie lenistwo i je zgram :D


[quote name='maciejewskid']Sporo zdjęć już masz;) po Twojej namowie też założyłem konto heh wysyłam link na mój pierwszy temat.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198815-Ramzes?p=15982960#post15982960[/URL][/QUOTE]


dzięki ;-) Ramzes się ucieszy ;p



[quote name='Asiaczek']Lolek miał pobierana krew...?
[URL]http://images45.fotosik.pl/472/cc6688341075276dmed.jpg[/URL]

Pzdr.[/QUOTE]

Spostrzegawcza jesteś. ;) Tak, miał pobieraną, gdyż miał dziwne ataki i weterynarze musieli mu zrobić kompleksowe badania.


[IMG]http://www.zdrowa-rodzina.yoyo.pl/swieta6.jpg[/IMG]

Kochani!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam
zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń,
bogatego Gwiazdora,
miłej rodzinnej atmosfery i spełnienia marzeń!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']I jak zdrowy?[/QUOTE]

No niestety nie.:-( Okazało się, że Lolkowi tworzą się w przewodach moczowych szczawiany wapnia i tworzą bolesne krwawiące ranki. Wynika to z dysfunkcji nerek, która jest niewyleczalna, ale można skutki i objawy niwelować poprzez specjalną dietę, na której teraz jest Lolek- niestety dożywotnią. No, ale najważniejsze, że po powtórzonych badaniach szczawiany się rozpuściły i teraz przechodzimy na karmę zapobiegającą tworzeniu się ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DominikaAnna']No niestety nie.:-( Okazało się, że Lolkowi tworzą się w przewodach moczowych szczawiany wapnia i tworzą bolesne krwawiące ranki. Wynika to z dysfunkcji nerek, która jest niewyleczalna, ale można skutki i objawy niwelować poprzez specjalną dietę, na której teraz jest Lolek- niestety dożywotnią. No, ale najważniejsze, że po powtórzonych badaniach szczawiany się rozpuściły i teraz przechodzimy na karmę zapobiegającą tworzeniu się ;-)[/QUOTE]
no to duzo zdrowia zyczymy!

a co do sylwestra to na szczescie nasze nie reaguja na fajerwerki ale wole ich calkiem samych nie zostawiac. mozna sie tez fajnie w domu bawic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DominikaAnna']No niestety nie.:-( Okazało się, że Lolkowi tworzą się w przewodach moczowych szczawiany wapnia i tworzą bolesne krwawiące ranki. Wynika to z dysfunkcji nerek, która jest niewyleczalna, ale można skutki i objawy niwelować poprzez specjalną dietę, na której teraz jest Lolek- niestety dożywotnią. No, ale najważniejsze, że po powtórzonych badaniach szczawiany się rozpuściły i teraz przechodzimy na karmę zapobiegającą tworzeniu się ;-)[/QUOTE]
Aj, dobrze, że diagnoza jest trafna i że leczenie pomogło:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia K']wesołych, zdrowych, radosnych, ciepłych i rodzinnych świąt!

ojej, biedny Lolek, całe szczęście ze sytuacja juz opanowana[/QUOTE]


dziękujemy! ;-)

no tak, mogło być groźnie, ale na szczęście diagnoza jest trafna ;-)


[quote name='deer_1987']no to duzo zdrowia zyczymy!

a co do sylwestra to na szczescie nasze nie reaguja na fajerwerki ale wole ich calkiem samych nie zostawiac. mozna sie tez fajnie w domu bawic :)[/QUOTE]


dziękujemy!

Emi jak była młodsza to też nie reagowała na fajerwerki czy burzę. Jeszcze 3 lata temu jak byliśmy w Zakopcu i była tam naprawdę niezła nawałnica to zachowywała sie tak, jakby w ogóle burzy nie było. Teraz najmniejsze puknięcie sprawia, że rozgląda się z niepokojem. ;-(


[quote name='Asiaczek']Aj, dobrze, że diagnoza jest trafna i że leczenie pomogło:)

Pzdr.[/QUOTE]


tak, ja też się cieszę, bo był już czas, że byłam załamana, bo nikt nie potrafił mu pomóc, aż w końcu trafiłam na weta, który się poznał.


[quote name='Kaja10014']Biedny Lolek.

Wesołych Świąt :)[/QUOTE]


dziękuję! ;-)


[quote name='Aleksandra95']A spacerek ogólnie udany ???;-)


i też WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!:D[/QUOTE]


Ogólnie to zależy jak na to spojrzeć. :p Z innymi psiakami nie za bardzo - Emi już za stara jest na takie innowacje, ale nasz samotny spacerek potem jak najbardziej udany ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']hehe. to dobrze.:D[/QUOTE]

:smile:

[quote name='dagaa111']przyszłam wam życzyć wesołych świąt :)

to nieciekawie z Lolkiem, dużo zdrowia mu życzę[/QUOTE]

dziękujemy bardzo! :D

[quote name='Avaloth']śliczna Emi, oczywiście Kiciak też :) zdrówka dla niego ;)

wesołych świąt :D[/QUOTE]


dzięki :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...