Jump to content
Dogomania

Emi- najukochańsza staruszka


DominikaAnna

Recommended Posts

[quote name=':: FiGa ::']Toooo gdzie te zdjecia? :razz:[/QUOTE]

Zdjęć nie będzie, bo mi się nie chce robić :D
a zresztą były 2 dni temu xD

[quote name='dOgLoV']Tak , suczke , miała 13 lat jak zachorowała i musieliśmy ją uśpić :-( później długo nie miałam pieska aż wreszcie kupiłam Nerona :lol:[/QUOTE]

Oj, przykro mi :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Mam sprawic zebys jednak zmienila zdanie? :mad: :evil_lol:[/QUOTE]

Ty to lepiej nic nie gadaj, bo sama rzadko dajesz fotki :eviltong: i jak tu kogoś pobić z tego powodu to Ciebie :mad::diabloti:

[quote name='Aleksandra95']To niech lepiej się zachce. :D

Ps. u nas nowe fotki. :D[/QUOTE]

Eee niedawno były :eviltong: Obejrzyjcie sobie tamte :evil_lol:


[quote name='dianusia921']Jeśli tylko spotkanie zbiorcze grzywkowo-molosowe się odbędzie to pewnie i zdjęcia się pojawią :):)[/QUOTE]

No to bardzo fajnie :multi:


[quote name='Paula03']Dwa dni temu??? Toż to skandal :mad: Zdjęcia powinny być codziennie! :eviltong:[/QUOTE]


[quote name='Avaloth']o mądre słowa ! :D

jakie ona ma duże, ciepłe oczy *.* nic tylko się rozpłynąć xD[/QUOTE]

Ej, żebym zaraz nie poszła do Waszych galerii zobaczyć czy tak codziennie dajecie fotki :eviltong::eviltong:

A tak na serio to nie ma za bardzo nawet gdzie zrobić tych fotek. Taka chlapa jak jest teraz na chodnikach sprawia, że na zdjęciach nie jest pies, lecz potwór błotnisty :diabloti:. Nawet jej teraz nie spuszczam ze smyczy jak gdzieś idziemy, bo wszędzie tak brudno, że potem nie sposób doprowadzić Emcię do czystości, a też nie chcę, żeby cały dom wyglądał jak pobojowisko :shake:. Więc zdaje się, że musicie poczekać na foty czy wam się to podoba czy nie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W porownaniu do tego co bylo kiedys - zdjecia raz na miesiac - teraz jest u nas przefotkowanie :evil_lol: Bo staram sie cos wrzucac CODZIENNIE :diabloti:
I NIEKTORZY powinni brac z tego przyklad :diabloti:

Oj zgrywam sie :lol: Dasz fotki jak Cie wena najdzie na zrobienie, zmniejszanie i wklejanie ich tu... bo na foceniu sie niestety nie konczy :diabloti: Zmniejszanie i wklejanie na dogo niestety do najmniej przyjemnych u mnie nalezy - wole focic :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DominikaAnna']
Ej, żebym zaraz nie poszła do Waszych galerii zobaczyć czy tak codziennie dajecie fotki :eviltong::eviltong:
[/QUOTE]

Wiesz, ale Emi jest taka ładna i to grzech nam jej nie pokazywać :D
A u mnie zdjęcia są nawet często :D

[quote name=':: FiGa ::']
Oj zgrywam sie :lol: Dasz fotki jak Cie wena najdzie na zrobienie, zmniejszanie i wklejanie ich tu... bo na foceniu sie niestety nie konczy :diabloti: Zmniejszanie i wklejanie na dogo niestety do najmniej przyjemnych u mnie nalezy - wole focic :D[/QUOTE]

Zgadzam się :D Lubię robić zdjęcia, ale na samą myśl, że trzeba je pomniejszyć i w ogóle to mi się odechciewa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DominikaAnna']
To też prawda, jednak tak serio to walczymy z tą wagą dzielnie :cool3:
Oj tak, i to całkiem sporych rozmiarów pulpet :-( Oczywiście nadal trzymamy dietę i regularnie zwiększamy dawki ruchu tak, aby łapy to wytrzymały. Na początku marca jest kontrola i do tego czasu pani wet wyznaczyła granicę 2 kg do schudnięcia i mam nadzieję, że nam się uda :fadein:[/QUOTE]
Wierzę, że te 2 kg Emi na pewno zrzuci:) A nawt więcej...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']W porownaniu do tego co bylo kiedys - zdjecia raz na miesiac - teraz jest u nas przefotkowanie :evil_lol: Bo staram sie cos wrzucac CODZIENNIE :diabloti:
I NIEKTORZY powinni brac z tego przyklad :diabloti:

Oj zgrywam sie :lol: Dasz fotki jak Cie wena najdzie na zrobienie, zmniejszanie i wklejanie ich tu... bo na foceniu sie niestety nie konczy :diabloti: Zmniejszanie i wklejanie na dogo niestety do najmniej przyjemnych u mnie nalezy - wole focic :D[/QUOTE]


[quote name='Paula03']Wiesz, ale Emi jest taka ładna i to grzech nam jej nie pokazywać :D
A u mnie zdjęcia są nawet często :D



Zgadzam się :D Lubię robić zdjęcia, ale na samą myśl, że trzeba je pomniejszyć i w ogóle to mi się odechciewa :D[/QUOTE]

Oj tak, robienie fotek zwierzakom to jest wielka frajda dla mnie :lol:, ale już obrabianie i zgrywanie tutaj na dogo to jest koszmar :placz:. Na dodatek nie wiem, dlaczego, ale mnie dogo często wkurza, bo albo pokazuje mi, że dodała mojego posta, a wchodzę za godzinę i go nie ma, albo muszę tysiąc razy kilkać zatwierdź odpowiedź, zanim uda mi się tu coś napisać :placz::placz::placz: Masakra jakaś. :-(


[quote name='przeszlus']A u mnie nie ma co dziennie :)
U mnie nawet nie ma co ydzień,średnio to nie wiem czy raz na miesiąć by wyszło :p[/QUOTE]

No właśnie zdążyłam zauważyć, że Ty to już rekordzista jesteś :eviltong:


[quote name='Asiaczek']Wierzę, że te 2 kg Emi na pewno zrzuci:) A nawt więcej...

Pzdr.[/QUOTE]

Dzięki Asiaczku. Mam nadzieję, że tak będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ej, żebym zaraz nie poszła do Waszych galerii zobaczyć czy tak codziennie dajecie fotki :eviltong::eviltong:

A tak na serio to nie ma za bardzo nawet gdzie zrobić tych fotek. Taka chlapa jak jest teraz na chodnikach sprawia, że na zdjęciach nie jest pies, lecz potwór błotnisty :diabloti:. Nawet jej teraz nie spuszczam ze smyczy jak gdzieś idziemy, bo wszędzie tak brudno, że potem nie sposób doprowadzić Emcię do czystości, a też nie chcę, żeby cały dom wyglądał jak pobojowisko :shake:. Więc zdaje się, że musicie poczekać na foty czy wam się to podoba czy nie :evil_lol:[/QUOTE]
lepiej nie :D

a to się zgodzę, pogoda jest straszna.. ale zawsze domowe można zrobić:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Ach te rekordu :loveu:

Zaraz ci banerek wykombinuje o który prośiłaś bo widzę fajne zdjęcie :)[/QUOTE]

:razz:
O, a które jest to fajne zdjęcie? :multi:


[quote name='Avaloth']lepiej nie :D

a to się zgodzę, pogoda jest straszna.. ale zawsze domowe można zrobić:eviltong:[/QUOTE]

No można domowe. Nie znudziły Wam się jeszcze? :razz:


[quote name='dagaa111']widzę że sporo osób tu domaga się fotek to ja się do tego przyłączę :evil_lol: w domu też zdjęcia można robić[/QUOTE]


[quote name='Asiaczek']Ja też się przyłączam:)

Pzdr.[/QUOTE]


[quote name='Saththa']I ja tez;)

Fotki fotki fotki chcemy;)[/QUOTE]


[quote name='Asiaczek'][B]DominikaAnna[/B] - nie masz wyjścia, MUSISZ dla tylu proszących wstawić jakieś cudne fotki:)

Pzdr.[/QUOTE]

No kurczę dobra, kapituluję :eviltong: Fotki będą najpóźniej jutro (muszę obrobić). Może być? :diabloti:


[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Ooooo, jak ja to dobrze znam :evil_lol:[/FONT][/QUOTE]

No na sierści Twoich futrzaków to chyba jeszcze bardziej daje się we znaki :evil_lol:


[quote name='Aleksandra95']No dawaj no te fotki:mad::mad:[/QUOTE]

O, następna się znalazła :angryy: ha ha :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...