Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Kubuś za TM...Jak zmarłeś w stodole to wybacz,że trafiłeś do tego Hitlera!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='...robaczek']Julia, właśnie zrobiłam przelew do Ciebie, wygrzebałam Twoje konto z wcześniejszego maila. Z bazarku uzbierało się 211,00 zł.
Od razu przelałam swoją deklarację za styczeń, tak więc na Twoje konto poszło 221,00 zł ;)
Jeśli dojdą pieniążki bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty także na stronie mojego bazarossa, co by admin się nie przyczepił :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197770-ZAKO%C5%83CZONY...Ciuszki-bi%C5%BCuteria-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-%E2%80%A6do-14.XII.2010-g.-22.00/page9[/url][/QUOTE]

Robaczku pieniążki dziś wpłynęły. Zaznaczyłam w poście rozliczeniowym i zaraz napiszę na bazarkowym.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Arktyka']dziekuje Julia za przelew:)
wszystko juz zaksiegowane na koncie;)
Kubus robi postepy malemi kroczkami...dzisiaj nawet nie warczal na mnie jak kolo jego legowiska sprzatalam....:cool3:mysle ze malymi kroczkami dojdziemy do porozumienia , jak juz pisalam wczesniej zdecydowalam ze to Kubus bedzie nadawal bieg naszej przyjazni i kontaktow ze wzgledu na jego chore serduszko....jest lekka poprawa jesli chodzi o stan jego zdrowia...troszke wiecej sie rusza....wiec mysle ze ma i wiecej sily i lepiej sie czuje...bo na poczatku zalatwial sie gdzie sie da...nawet zdarzalo sie w legowisko...pewnie nie bardzo czul sie na silach by isc sie zalatwic za legowisko...wielkie dzieki cioteczko przy okazji za legowisko dla Kubusia , bo mam przynajmiej na zmiane gdy ktores zapaskudzi...W stanie spoczynku czyli jak lezy nie kaszle, natomiast jak zaczyna chodzic to od razu dostaje atak kaszlu...ale jak juz mowilam wiecej i chetniej sie rusza, jedzonko tez chetniej jada...sam kurczak no ale niech mu bedzie;) Teraz juz wcina 2 razy dziennie, na poczatku zjadal raz dziennie i jeszcze zostawial, teraz micha zostaje pusta:) Z psiakami nie ma kontaktu bo od razu sie denerwuje, warczy i zaczyna kaszlec...wiec na razie wizyty psich kolegow odstawilismy na dalszy plan. Biedny ten nasz Kubus....:([/QUOTE]
Fajnie się to czyta..masz rację Arktyko- KUbuś jest biedniutki..ale on, jeśli jest szczesliwy(a na to mimo wszystko wygląda, skoro powolutku sie otwiera), nie kalkuluje tak, jak my...jemu jest dobrze i to wystarcza...tak myslę...a mysle tez, że powolutku będzie coraz lepiej, choc "normalnie dobrze" to nigdy nie bedzie...powolutku...ja jestem spokojna, bo wiem, że jest bezpieczny i ze "swoim ludziem":)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']w lecznicy jest jeszcze dług za Kubusia

[B]53,16zł[/B][/QUOTE]

Budrysku czy przelew mam zrobić na tą samą lecznicę co kiedys - Chiron? Dobrze pamiętam?
Pierwszy przelew na lecznicę za Kubusia robiłam dokladnie w takiej kwocie, w jakiej kazałyście.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam cioteczki dobre wiesci:)
Nasz maruda przekonal sie wczoraj do jedzenia gotowanego ryzu z warzywkami na wywarze rosolowym.......a co!powiem szczerze ze mi ulzylo...bo na samym kurczaku za dlugo by nie pociagnol....:(
Wczoraj nawet nie warkotal na westke ktora przyszla sie przywitac z nim i zaczol ja zaciekawiony obwachiwac....
ciotce Arktyce udalo sie glupalka podrapac troche po doopce , troszke warkotal ale juz nie z taka zawzietoscia jak zwykle:razz:

Zyczymu wszystkim cioteczka i ich podopiecznym Szczesliwego Nowego Roku!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']a ja mam cioteczki dobre wiesci:)
Nasz maruda przekonal sie wczoraj do jedzenia gotowanego ryzu z warzywkami na wywarze rosolowym.......a co!powiem szczerze ze mi ulzylo...bo na samym kurczaku za dlugo by nie pociagnol....:(
Wczoraj nawet nie warkotal na westke ktora przyszla sie przywitac z nim i zaczol ja zaciekawiony obwachiwac....
ciotce Arktyce udalo sie glupalka podrapac troche po doopce , troszke warkotal ale juz nie z taka zawzietoscia jak zwykle:razz:

Zyczymu wszystkim cioteczka i ich podopiecznym Szczesliwego Nowego Roku!![/QUOTE]


Dziekuję Arktyko za tak sympatyczne wiadomości , wierze, że to duża ulga, to taki Twój sukces jakby nie było, a to jednak mobilizuje i daje nadzieję na coś więcej:)
Tobie także życzę Szczęśliwego Nowego Roku, Spełnienia Wszelkich marzeń, Pomyślności i dużooooo zdrowia i wytrwołości, bo bez tego ani rusz..
Dla Kubusia też Życzę Wszystkiego Najlepszego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Fajnie się to czyta..masz rację Arktyko- KUbuś jest biedniutki..ale on, jeśli jest szczesliwy(a na to mimo wszystko wygląda, skoro powolutku sie otwiera), nie kalkuluje tak, jak my...jemu jest dobrze i to wystarcza...tak myslę...a mysle tez, że powolutku będzie coraz lepiej, choc "normalnie dobrze" to nigdy nie bedzie...powolutku...ja jestem spokojna, bo wiem, że jest bezpieczny i ze "swoim ludziem":)[/QUOTE]

Goniu ja jednak mysle ze z chlopaka bedzie jeszcze normalny psiak...i sie calkowicie otworzy...fakt psiaki ktore od urodzenia nie widza maja latwiej niz psiak ktory stracil wzrok pozniej...nasz Kubus potrzebuje tylko wiecej czasu...ale ja jestem dobrej mysli...:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Budrysku czy przelew mam zrobić na tą samą lecznicę co kiedys - Chiron? Dobrze pamiętam?
Pierwszy przelew na lecznicę za Kubusia robiłam dokladnie w takiej kwocie, w jakiej kazałyście.[/QUOTE]


tak, ta sama lecznica...dziękuję :)

kasiorka jest za leki które miał kupione na drogę, wyszło więcej ale dopłaciłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']a ja mam cioteczki dobre wiesci:)
Nasz maruda przekonal sie wczoraj do jedzenia gotowanego ryzu z warzywkami na wywarze rosolowym.......a co!powiem szczerze ze mi ulzylo...bo na samym kurczaku za dlugo by nie pociagnol....:(
Wczoraj nawet nie warkotal na westke ktora przyszla sie przywitac z nim i zaczol ja zaciekawiony obwachiwac....
ciotce Arktyce udalo sie glupalka podrapac troche po doopce , troszke warkotal ale juz nie z taka zawzietoscia jak zwykle:razz:

Zyczymu wszystkim cioteczka i ich podopiecznym Szczesliwego Nowego Roku!![/QUOTE]


super wieści :) tylko tak dalej :)

Również zyczymy Wam wszystkiego dobrego :)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][CENTER][COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]Przyjemnego szumu w głowie[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Wygodnego miejsca w rowie.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] No i może jeszcze potem, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] spokojnego snu pod płotem.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Żeby pies z kulawą nogą [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Was nie oblał idąc droga.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] Dużo czadu i uroku [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] w nadchodzącym Nowym Roku 2011! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRqZ295q8JakE3s1cyiJwTdpHzAq022YZWV74g95Zu6IjnzBPP7[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]

[/CENTER]
[COLOR=#000000]
[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Kubus to jest maly diablik....:diabloti:wczoraj cosik mu sie poprzestawialo w tej malej lepetynce...dawalam mu jak zwykle kawalki zarelka z reki a on po pierwszym kesie wpadl na pomysl ze trzeba mnie dziabnoac w reke...i bach z impetem i reszta zabkow atak na ciotke Arktyke:mad:hmm....na szczescie ciotka Arktyka stara bo stara;) ale refleks jeszcze ma i zdazyla odskoczyc....hihihi;)
oj lobuz z tego Kubusia jest:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Kubus to jest maly diablik....:diabloti:wczoraj cosik mu sie poprzestawialo w tej malej lepetynce...dawalam mu jak zwykle kawalki zarelka z reki a on po pierwszym kesie wpadl na pomysl ze trzeba mnie dziabnoac w reke...i bach z impetem i reszta zabkow atak na ciotke Arktyke:mad:hmm....na szczescie ciotka Arktyka stara bo stara;) ale refleks jeszcze ma i zdazyla odskoczyc....hihihi;)
oj lobuz z tego Kubusia jest:evil_lol:[/QUOTE]

a to pieron mały!
3 zęby na krzyż i jeszcze się stawia?

w tym tyg. wybierasz się do weta?

Link to comment
Share on other sites

tak planuje jechac we wtorek z lobuziakiem , aha pochwalilam lobuziaka ze przekonal sie do ryzyku...ale to bylo chwilowe...
na drugi dzien na ryz juz nie spojrzal....ugotowalam mu rybke, ktora chetnie spalaszowal , ale nadal glowne menu to kurczak....ach ten Kubus:)wczoraj pierwszy raz dopiero zobaczylam jak macha ogonkiem do psiej kolezanki...do mnie jeszcze nie macha...:(
ostatnio wymyslil sobie zabawe....gdy zamiatam zmiotka kolo jego legowiska...atakuje zmiotke i ciagnie ta reszta zabkow ja zawziecie;)
W nowy rok sprezentowal znowu zasikane legowisko i kocyk....az folia pod legowiskiem stala w moczu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']tak planuje jechac we wtorek z lobuziakiem , aha pochwalilam lobuziaka ze przekonal sie do ryzyku...ale to bylo chwilowe...
na drugi dzien na ryz juz nie spojrzal....ugotowalam mu rybke, ktora chetnie spalaszowal , ale nadal glowne menu to kurczak....ach ten Kubus:)wczoraj pierwszy raz dopiero zobaczylam jak macha ogonkiem do psiej kolezanki...do mnie jeszcze nie macha...:(
ostatnio wymyslil sobie zabawe....gdy zamiatam zmiotka kolo jego legowiska...atakuje zmiotke i ciagnie ta reszta zabkow ja zawziecie;)
W nowy rok sprezentowal znowu zasikane legowisko i kocyk....az folia pod legowiskiem stala w moczu...[/QUOTE]Kochany dziadzio KUbuś...zeby choć sikac juz przestał do swojego spanka...
Fajnie się czyta te Twoje opisy zachowań Kubusia- Arktyko...choć czasami nie są wcale takie radosne, to sposob w jaki piszesz, jakoś (mnie przynajmniej)tak napawa optymizmem...tzn nie zamartwiam się i mam ciagle nadzieję...bo czuję podświadomie, ze Kubuś jest bezpieczny- i on to mimo wszystko wie na pewno, a tego, myśle, mu potrzeba do szczescia w tej jego starości...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...