Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Kubuś za TM...Jak zmarłeś w stodole to wybacz,że trafiłeś do tego Hitlera!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='...robaczek']Ja jestem tego samego zdania jak Gonia, Kubusiowe finanse, powinny być rozliczane dla Kubusia, bo będzie zamęt a może też niepotrzebny ferment ;)

Budrysek prosiła o nr do Arktyki, jakby co podałam, więc nie trzeba już tego robić...[/QUOTE]dzięki robaczku, za namiary Arktyki dla Budrysek:)

[quote name='Julia84']Już wiem czemu tak napisałam: myślałam że Kubuś jest u Budrysek... a on jeszcze jest przecież w lecznicy ( czy też źle mówię? ).
Już mi się wszystko miesza :-([/QUOTE]Juleczko..nie przejmuj sie , nie Ty pierwsza jesteś "zakręcona"..my też czasem doznajemy zakręcenia...nawet zreszta nie czasem;):D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...robaczek']Ciekawe, co jutro przyniesie dzień Kubusiowi??? ale przyznam, że mam stresa jakiegoś...Kciuki, kciuki, kciuki. Jutro pół dnia będę myślała co z Kubkiem, bo w pracy raczej na neta nie wejdę:|[/QUOTE]Ale co..??Jest juz cos konkretnego ustalone na jutro???Byłoby cudownie... Może BUdrysek cos nam później napisze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']wstępnie ustalono,że rano Kubuś jedzie do Arktyki
w lecznicy przygotowana juz klatka i kołderki

trzymajcie kciuki zeby wszystko sie udało!!![/QUOTE]O jesssssssssssoooo...zemdleje zaraz:):)!!!!!!!!!!!!!!Jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W pracy jajko zniosę na bank...
Budrysku..ustalono cene za transport??
Ale jestem happy:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']dokładnie wszystko jutro ustalę
najwazniejsze zeby pojechał :)[/QUOTE]
jasne, jasne:) najwazniejsze, ze pojedzie:)
Ogromnie mnie pocieszyła ta wiadomośc...
teraz jeszcze, zeby dla Stefcia coś znaleźć..on taki starowinka zapomniany:(
Niech te święta będa radosne dla jak największej ilosci naszych kochanych psiaków...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ela020']Jak sie ciesze ze sa jeszcze tacy cudowni ludzie ja wy.......o takich sercach :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Witaj Eluniu:loveu:
Pięknego mamy Kubusia?


[quote name='BUDRYSEK']wstępnie ustalono,że rano Kubuś jedzie do Arktyki
w lecznicy przygotowana juz klatka i kołderki

trzymajcie kciuki zeby wszystko sie udało!!![/QUOTE]

Trzymam kciuki mocno, zwłaszcza, że za oknem znowu pada:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']ja bym miała do Was prośbę . porozsyłajcie link do allegra Kubusia na adresy mailowe na swoich pocztach ... może znowu ruszy ;)[/QUOTE]

Już się robi;)
A może ktoś działa na FB? Tam bardzo się zwiększają szanse na pomoc.
Choć przed świętami, to wszędzie będzie krucho z kasą:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...