Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Kubuś za TM...Jak zmarłeś w stodole to wybacz,że trafiłeś do tego Hitlera!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Arktyka']hihihi ;):)
ja tez ide wypic kawke bo jeszcze nie mialam kiedy....a psiaki nie rozumieja ze pani jeszcze ospala;) i na fulla dokazuja....
pudel jak zwykle koopie w mojej prywatnej-nocnej poduszce:diabloti:....sonia pcha sie na opka...dziadzius niucha po miskach...
Murzynek kombinuje co by jeszcze zaznaczyc....siskami.......jedynie westka rozumie sytuacje...ale na nia musze uwazac bo lubi tez kawe;)ech ide koniecznie sie napic kawy:cool3::razz:[/QUOTE]

Mam nadzieję, że jak kawkę wypijesz, to się jeszcze pokażesz;)
Sprawdziłam ten Enarenal, mam go, mogę wysłać, tylko bardzo Cię proszę o adres na pw.
Może będziesz potrzebowała jeszcze jakieś leki?
Gdybyś mogła to zrób jakiś wykaz, mam trochę leków, więc gdyby Ci pasowały, to też wyślę.
A będziesz miała dzisiaj czas, żeby załatwić te leki dla Kubusia?
I napisz mi ile on waży, tak na oko;).
Ależ ja jestem dzisiaj roszczeniowa:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziadzius karma hmm...gardzi:(
na razie nasze relacje moge powiedziec sa chlodne....owszem skusil sie na kielbaske-biala....wiedzialam ze nie oprze sie temu zapachowi;) ale na glaski nie pozwolil....kielbaske trzeba mu klasc bardzo blisko lub podsuwac pod sam nos....podejrzewam ze w klinice raczej karmy nie jadl....ugotuje mu ryzu z indyczkiem i warzywkami ,zobaczymy czy sie skusi...jak nie trza bedzie gdzies tanio zalatwic biala kielbase hihi;)

cioteczki u mnie niestety caly czas sypie....mam nie przejezdna droge....wiec dzisiaj do weta raczej nie dojade , no chyba ze w koncu pojawi sie plug na drodze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']dziadzius karma hmm...gardzi:(
na razie nasze relacje moge powiedziec sa chlodne....owszem skusil sie na kielbaske-biala....wiedzialam ze nie oprze sie temu zapachowi;) ale na glaski nie pozwolil....kielbaske trzeba mu klasc bardzo blisko lub podsuwac pod sam nos....podejrzewam ze w klinice raczej karmy nie jadl....ugotuje mu ryzu z indyczkiem i warzywkami ,zobaczymy czy sie skusi...jak nie trza bedzie gdzies tanio zalatwic biala kielbase hihi;)

cioteczki u mnie niestety caly czas sypie....mam nie przejezdna droge....wiec dzisiaj do weta raczej nie dojade , no chyba ze w koncu pojawi sie plug na drodze...[/QUOTE]

Fatalne wiadomości z tym wetem.
A może masz aptekę w pobliżu, może wyda leki warunkowo a receptę doniesiesz?:shake:
A z jedzonka, to głosuję za indyczkiem, bez ryżu;)
Ryż może strasznie kłuć w podniebienie naszego królewicza:megagrin::megagrin:
Nie wstyd Ci suchą karmę dawać?:evil_lol: Przecież to królewska krew, nie godzi się chrupać karmy:evil_lol:
A tak poważnie, to pewnie ma ząbki w kiepskim stanie i dlatego gotowane będzie mu pasować.
Oby!!

Link to comment
Share on other sites

karme mu namoczylam bo wiem jak to jest z zabkami u staruszkow...ja tez mysle ze chyba tylko mu indyczek przejdzie przez gardlo;) ale sprobowac mozna....
Irenko on obrozke ma;):) Leki dla Kubusia dosle Budrysek...dalam jej juz adres....
na razie nie chce dziadzia niepokoic bo on na kazde zblizenie drzy caly....pewnie ze mogla bym go zwazyc....tyle tylko ze w przypadku Kubusia musiala bym to zrobic w brew jego woli....co go by bardzo stresowalo...a z takim pieskiem trzeba wszystko niestety robic bardzo delikatnie i stopniowo...nie tylko ze wzgledu na slepote ale tez na jego oslabione serduszko....tym bardziej ze przyjechal bez zaplecza lekow...:(
cierpliwosci cioteczko:)

Niestety w aptece bez recepty nic nie zalatwie...mieszkam tu od 1,5 m-c i jeszcze nie wyrobilam sobie ukladow:(
zadzwonie do mojej wetki i skonsultuje to telefonicznie-prosze napiszcie dokladnie
-jaka jest diagnoza u dziadzia
-dokladnie jakie leki dostawal...ile miligramow czego i jak czesto....
-jesli mozecie wklejcie na watek jego wyniki...

byc moze bedzie mogl dostac cos w zastepstwie, zadzwonie jeszcze do znajomego....on ma rozne wszedzie uklady, byc moze uda sie cos wykombinowac bez recepty...

Link to comment
Share on other sites

Arktyko:loveu:, melduję, że paczkę z lekami i nie tylko;) dla Kubusia wysłałam.
Te leki które na wykazie podała Budrysek są zamiennie, czyli możesz podawać ludzkie, albo weterynaryjne ( nie jednocześnie).
PP mam nadzieję się zmobilizuje;) i przesyłka szybko będzie u Ciebie.
A jak minął Kubusiowi dzień?
Indyczek nam smakował :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Są chętni do pomocy na FB :multi:- proszą o numer konta. Jednego maila mam ([email protected]) a jedna osoba oferuje stała deklarację, reszta nie wiem. Proszę prześlijcie numer konta do mnie a ja poprzesyłam do tych ludzi ( oczywiście jeżeli nie chcecie podac publicznie) ;)[/QUOTE]

Za publiczne podanie danych Julia mnie oskalpuje:nerwy:, ale na pw za moment podam.
Czy możesz w imieniu Kubusia i naszym, podziękować wszystkim Św. Mikołajom i zaprosić ich do nas jeszcze chociaż w styczniu:multi:
Pięknie, pięknie dziękujemy!!!!:Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Za publiczne podanie danych Julia mnie oskalpuje:nerwy:, ale na pw za moment podam.
[/QUOTE]

Nieee do może tak źle by nie było :eviltong:
ale rzeczywiście wolałabym uniknąć tego. Tzn podawania publicznie moich danych :lol: i skalpu na Irenace :loveu::loveu::loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Nieee do może tak źle by nie było :eviltong:
ale rzeczywiście wolałabym uniknąć tego. Tzn podawania publicznie moich danych :lol: i skalpu na Irenace :loveu::loveu::loveu::diabloti:[/QUOTE]


Julio - a możesz wejść sama na FB? Na innym wydarzeniu, który zrobiłam dla innego psiaka, dziewczyna -skarbnik po prostu weszła na niego i ma bezpośredni dostep do ludzi, którzy chcą pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Julio - a możesz wejść sama na FB? Na innym wydarzeniu, który zrobiłam dla innego psiaka, dziewczyna -skarbnik po prostu weszła na niego i ma bezpośredni dostep do ludzi, którzy chcą pomóc...[/QUOTE]

Ja nie mam konta na ani na FB ani na nk... nie znam się w ogóle na tych portalach i wolałabym nie :-( Czyli trzeba by było po prostu przesyłać dane do wpłaty chętnym...chyba

IRENACZKO - tak wiem co zaraz powiesz - żebym założyła konto na FB :diabloti::loveu::lol: hi hi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Ja nie mam konta na ani na FB ani na nk... nie znam się w ogóle na tych portalach i wolałabym nie :-( Czyli trzeba by było po prostu przesyłać dane do wpłaty chętnym...chyba

IRENACZKO - [B]tak wiem co zaraz powiesz[/B] - żebym założyła konto na FB :diabloti::loveu::lol: hi hi[/QUOTE]

Ale Ty mnie już dobrze znasz:p
Grono osób na tym wątku jest tak duże, że chyba nie wygonicie starej baby;) na FB z misją specjalną:lmaa:, tylko znajdzie się jakaś blondyna z krótszym życiorysem niż mój:megagrin::megagrin:
No dziewczyny:loveu:, która chętna, bo Kubuś w wielkiej potrzebie a Jogolcia@pdx pewnie nie rzuci Was darczyńcom na pożarcie;), tylko pomoże:-):-).



[quote name='...robaczek']A może zaprosić te osoby tutaj, chociaż, aby wiedziały co się dzieje u Kubusia;)[/QUOTE]

Zaprosić trzeba koniecznie, co nie zmienia jednak faktu, że dobrze by było, żeby ktoś z wątku, też tam był:shake:

To kto chętny? Bo Kubusia tam wyślę i bedzie Wam wstyd:D
A ja zostanę oskarżona o znęcanie się nad zwierzętami:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...