Jump to content
Dogomania

Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.


majqa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Majqa zaglądam do Cacusia co jakis czas poczytać i powiem Ci jak ja robie z tymczasmi,ze wcale po nich nie płacze(co najwyzej towarzyszy mi lęk czy wszystko z nimi dobrze )ja sobie powtarzam ''to nie moj pies,nie moj-właściciel czeka na niego i przyjdzie czas to musze oddać"z tym,ze po roku cięzko by mi było oddac nie ze zwg.na siebie (bo ja wiem,ze on nie moj;))ale na psa,który moze to inaczej traktować-z tym,ze duzo zależy od charakteru psa widze,który będzie tęsknił a który tego samego dnia zapomni mnie ...

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę jest nie do zdarcia. Bardzo żałuję, że to zimny okres, bo gdyby to była wiosna, lato, już ja bym wywariowała towarzystwo. Szczęście w nieszczęściu, że Cacek lubi mierzyć się z memlaniem kości, kółeczka z gumy, piłki więc to go też pozbawia odrobiny adrenalinki.

Link to comment
Share on other sites

Coś Wam pokażę, tak a propos przedłużających się tymczasów... Zerknęłam i zamarłam. Co to biedactwo musi czuć? :-(
Z chorą wątrobą, po 2 latach na DT, wróciła z kanapy do boksu schroniskowego. Raczej wolę nie wiedzieć, kto i co tu zawalił:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201533-8-letnia-Gosia-wr%C3%B3ci%C5%82a-po-2-latach-pobytu-w-domu-tymczasowym-!-%28[/url]

Link to comment
Share on other sites

Z rzeczy nieco więc weselszych, nieco rzecz jasna...

Cacek dziś bez ostrzeżenia mnie dziabnął/ skarcił tyle, że lekko. :roll:
Leżał na boczku i uporczywie sobie wylizywał rejon jajeczek (może po podgoleniu, przetarciu jakimś specyfikiem), podczerwieniony.

Pochyliłam się, chciałam zobaczyć skórkę i... buch...
Nie poddałam się, podotykałam go w innych miejscach i wreszcie wróciłam do punktu wyjścia, zobaczyłam, co chciałam. Cacek był wtedy w stanie max czujności, by powtórzyć skarcenie.

I... to jest właśnie dziwne.
Już go parę razy złapałam na takiej mało konsekwentnej, niespójnej postawie i to chyba o to chodziło doktorowi, kiedy mówił, że Cacek jest niepewny.
X razy coś się zadzieje i Cacek nie użyje zębów, a za x - ntym tak, lub odwrotnie, najpierw zechce załatwić sprawę zębami, a przy kolejnym razie, gdy człowiek nie odpuszcza, wrzuca na stanowczość ale i łagodność, odpuszcza sam Cacek.

Link to comment
Share on other sites

Poszlam na poprzednia strone i wyczytalam, ze Cacek byc moze zostaje:evil_lol::evil_lol:, ze otwierasz maly przytulek dla zblakanych ciotek z dogomanii, i ze mozna nawet sie probowac wepchac do malzenskiego loza, jak sie psy zgodza :):)
Przyjezdzam w lecia na dluzej, czy jest jakas szansa ??:):):megagrin::megagrin::ghost_2::ghost_2:

Link to comment
Share on other sites

Farciocha to ma na pewno, bo ktoś inny mógłby nie zdzierżyć. ;-)
Myślę, żeby podjechać z nim tak jak z Remkiem i Firą do Magija na doprowadzenie jego sierści do ładu (mimo kąpieli są takie dziwne, przetłuszczone jakby strąki, a do tego poklajstrowany jedzonkiem pychol, że nie wspomnę o okolicach szyi i grzbiecie, które są po prostu poplute przez Firę i Jolkę).
Postanowiłam, że od jutra więc zacznę jeszcze bardziej przy Panu Nietykalskim grzebać. Jakoś cienko widzę trymowanie, czy strzyżenie Cacka. Uprząż załatwi nam jego zwiewanie, a co do reszty... Kaganiec? Eh... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Coś Wam pokażę, tak a propos przedłużających się tymczasów... Zerknęłam i zamarłam. Co to biedactwo musi czuć? :-(
Z chorą wątrobą, po 2 latach na DT, wróciła z kanapy do boksu schroniskowego. Raczej wolę nie wiedzieć, kto i co tu zawalił:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201533-8-letnia-Gosia-wr%C3%B3ci%C5%82a-po-2-latach-pobytu-w-domu-tymczasowym-!-%28[/url][/QUOTE]

Chyba zawalił?! Ludzie, przeciez to jakas paranoja jest!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...