Jump to content
Dogomania

Amstaffka ciężarna w schronie, sterylka i DT potrzebne na CITO!!!!!!!!!! Ma dom


ania z poznania

Recommended Posts

[quote name='ania z poznania']Mam dla niej potencjalny DS, wszystko wygląda fajnie, ale potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty, to taki rejon, z którego nikogo nie znam, Zielona Góra/ Krosno Odrzańskie.... Napisałam pw do Medor, Czarok, Dina2, na razie bez odpowiedzi.[/QUOTE]

Podaj namiary na pw. Nie mogę obiecać na 100% ( zależy gdzie to dokładnie jest). No i najwcześniej moglibyśmy z medarem sprawdzić dom w weekend. I jeszcze jedno - sunia jest w ciąży - co ze sterylką?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='czarok']Podaj namiary na pw. Nie mogę obiecać na 100% ( zależy gdzie to dokładnie jest). No i najwcześniej moglibyśmy z medarem sprawdzić dom w weekend. I jeszcze jedno - sunia jest w ciąży - co ze sterylką?[/QUOTE]

Oooo, super :multi:! Sunia pojedzie już wysterylizowana, umieszczę ją w klinice, po zabiegu spędzi tam 3-4 dni i stamtąd Konrad będzie ją odbierać.

Zaraz wysyłam Ci namiary :)

Link to comment
Share on other sites

jesli bedzie trzeba jakos pomóc finansowo to dajcie znać. Kurcze sama bym ją wzięła na tymczas ale mój pies jest bardzo problemowy, jest pod opieka behawiorysty. spacery z nim to dramat. cholercia... ale jakies pieniążki zawsze znajde żeby pomóc!

Link to comment
Share on other sites

wiecie ta bezsilność mnie zabija ...

ciężarna sunia w schronisku... i niestety nie ona jedyna i nie ostatnia
schroniska pękające w szwach ... dramaty tych biednych psiaków
kolejny artykuł o łebach którzy się napili i ciągali na lince za autem, huskiego jednego z nich ... psiak nie przeżył

ale są też wiadomości które przywracają wiarę w człowieka
wczoraj wieczorem w wiadomościach pokazywali bezdomnych ludzi ... byli u jednych którzy mieszkają w altance na ogródkach działkowych .... mówili że przecież mogą do schroniska się udać ze tam warunki lepsze ... a oni nie chcą ... mieszkają tam i mają suczkę, kundelka i powiedzieli że nie mogą jej przecież zostawić bo ją kochają ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']kolejny artykuł o łebach którzy się napili i ciągali na lince za autem, huskiego jednego z nich ... psiak nie przeżył[/QUOTE]
fioneczko slyszalam o tym, dostalam newsa na sniadanie. Urwali psu glowe, a dostana tylko grzywne!!!!! Jezu, nie moge przestac myslec o tych zwyrodnialcach!!!!

Strasznie trzymam kciuki za domek dla dzieciaczka, wydaje sie obiecujacy :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ale są też wiadomości które przywracają wiarę w człowieka
wczoraj wieczorem w wiadomościach pokazywali bezdomnych ludzi ... byli u jednych którzy mieszkają w altance na ogródkach działkowych .... mówili że przecież mogą do schroniska się udać ze tam warunki lepsze ... a oni nie chcą ... mieszkają tam i mają suczkę, kundelka i powiedzieli że nie mogą jej przecież zostawić bo ją kochają ...[/QUOTE]

Widziałam to, normalnie się poryczałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']Wlasnie rozmawialam z wetka. Jutro pojedzie, przyglladnie sie i ma sie zastanowic nad sterylka aborcyjna. Choc ona wolalaby, zeby szczeniaki sie urodzily, a ona by je zaraz po porodzie uspila. No nic, ma sie zastanowic. Odpadalby koszt sterylki.[/QUOTE]

Znacznie mniejszą traumą dla suni byłaby sterylka aborcyjna, a nie dać jej urodzić w budzie i zabić szczeniaki...
Proszę, porozmawiaj z Panią wet, powinna przecież to mieć na uwadze. Za sterylkę zapłacę, jeśli to w kasie jest problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...