Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

Nie byłam na ostatnim KSU, ale byłam na poprzednim w Dekompresji... a ostatnio w Cube byłam na Dezrterze.

W Cube byl tez Akurat, ale niestety sie nie zalapalam. Na Pidzamie bylam, a teraz wybieram sie na spotkanie z mlodym, aczkolwiek calkiem w porzadku CKOD.

To ktos bedzie o 13:00?!

Ja bede o 12.30, wiec nawet nieco wczesniej

Ewentualnie, spotkajmy sie w przyszlym. :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NNikka, teraz jest ciężko z agility jak jest takie błotko. Ale popróbujemy. Szkoła przeniosła sie z Krakowskiej na Jagodnicę. Dziś dowiem się dokładnie na jakią wysokość. Wybieram się w sobote i niedzielę, ale wszystko zależy od pogody i ... komunikacji miejskiej (samochodzik jeździ z kimś innym) :cry:

Jeszcze się umówimy.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie to nie ten mops a wogóle to mam dwa mopsy, jeden ma 11 lat a druga prawie 3 lata

Do mopsow mam sentyment, kiedys jak mlodsza bylam i sprawniejsza < starosc nie radosc 8) > wystawialam psy tej rasy znajomym, hodowla lodzka, wlasnie ze Zlotna. :)

Jakby co, widzimy sie w sobote lub niedziele, na Jagodnicy. A Dianka powinna sie kurowac, bo do weekendu jeszcze sporo czasu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Maya&Alex:

Ja jeszcze nawet nie zdazylam tego sprawdzic. Dostalam tylko taki opis, jak wspomnialam wczesniej, od Pana Wisniewskiego. Podobno dojezdza tam jakis autobus, wiec moze trzeba szukac niebieskiej tabliczki? 8) Mysle, ze faktycznie trzeba zadzwonic. Jak znajde czas to dzisiaj sie tam przejade, dam znac jak cos znajde 8)

Moze ja też przywleke...

Mozliwe.

Juz moja Raissa sie o to postara. 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...