Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

Diana14 to sie najwcześniej spotkamy w Opolu :D Ja niestety już tylko z jedną sunią będe :cry: A ty jak się zabierasz? Bo ja może będe miała jedno wolne miejsce z Łodzi to może ktoś by chciał się z nami zabrać? Albo ewentualnie może mnie by ktoś przygarnął, to bym się do paliwa dołożyła

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Aisa']Witajcie !

od soboty do wtorku będę w Łodzi (wystawa :D) :D Czy będzie ktoś chętny na spacerek po Piotrkowskiej ? :D hmm ?[/quote]

Na spacerek możemy wybrac się bardzo chętnie ale raczej nie po Piotrkowskiej bo tam nie ma skrawka trawy a straż pilnuje żeby psy były na smyczy i w kagańcach (no i trzeba sprzątać :P ;) )
Ja proponuję park poniatowskiego albo Na Zdrowiu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']
Na spacerek możemy wybrac się bardzo chętnie ale raczej nie po Piotrkowskiej bo tam nie ma skrawka trawy a straż pilnuje żeby psy były na smyczy i w kagańcach (no i trzeba sprzątać :P ;) )
Ja proponuję park poniatowskiego albo Na Zdrowiu ;)[/quote]
Aa tam po Piotrkowskiej też się da pochodzic :P Albo po 2giej stronie Galieri Łódzkiej jak się idzie na piotrkowską :P Obok dawnej Bili :)

Albo mam też niedaleko siebie CHYBA tak on się zwie Park Poniatowskiego :) Tylko nie jestem pewna czy to ten ;) Ten co jest najbliżej Piotrkowskiej ;) Koło łódzkiej filmówki :)

Kto jeszcze chce się spotkać ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ten obok łódzkiej filmówki to park Żródliska I i II. TE tez sa bardzo fajne :lol: Poniatowskiego jest jakbyś pojechała od tego parku wzdłuż Piłsudzskiego prawie do dworca Kaliskiego. To on by był po lewo :lol:[/quote]
No to na pewno nie o ten mi chodzi :oops:
Diana tak ;) Żródliska :) Tam w któymś jest chyba palmiarnia i dwa stawy ;) Chyba dobrze kojarze ;)
[quote]
Problem jest w tym, że w Łodzi mamy dwie fimówki i nie wiadomo o której Aisa mówi.[/quote]
Ja znam tylko jedną :P :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Aisa'][quote name='Diana14']Ten obok łódzkiej filmówki to park Żródliska I i II. TE tez sa bardzo fajne :lol: Poniatowskiego jest jakbyś pojechała od tego parku wzdłuż Piłsudzskiego prawie do dworca Kaliskiego. To on by był po lewo :lol:[/quote]
No to na pewno nie o ten mi chodzi :oops:
Diana tak ;) Żródliska :) Tam w któymś jest chyba palmiarnia i dwa stawy ;) Chyba dobrze kojarze ;)
[quote]
Problem jest w tym, że w Łodzi mamy dwie fimówki i nie wiadomo o której Aisa mówi.[/quote]
Ja znam tylko jedną :P :fadein:[/quote]

Tak w parku Źródliska jest palmiarnia i stawy :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Diana14']Ten obok łódzkiej filmówki to park Żródliska I i II. TE tez sa bardzo fajne :lol: Poniatowskiego jest jakbyś pojechała od tego parku wzdłuż Piłsudzskiego prawie do dworca Kaliskiego. To on by był po lewo :lol:[/quote] Dianka: nie Piłsudskiego tylko Mickiewicza(chyba wiem gdzie miaszkam). Mickiewicza jest przedłużeniem Piłsudskiego. Czasami tam bywam,ale nie mam psa,więc mnie nie rozpoznasz :wink:
chyba, że poznasz ze zdjęc z galerii Białych Misiów)czyli Harnasia i Halki)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja obecnie siedzę w Łodzi. Może jakis spacerek ? Ja wyłącznie park Żródliska bo nie znam tak Łodzi by szukać czegoś ;)

Co powiecie na spacerek ? Moje psy zdziczeją tutaj bo ludzie mają zwyczaje - "każdy pies chce zjeść mojego" :roll: I nie ma sie z kim bawić ;) (był jeden wyjątek na szczęście (sznuniek :) ) )

Jestem tutaj tak mniej więcej do 9 sierpnia... Zbierzmy się gdzieś ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...