Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

ZH Ty już nie kombiunuj :P Masz wyskrobac jakiś wolny termin dla nas i już:P

Ja proponuję park Na Zdrowiu albo Poniatowskiego ;) Dużo miejsca do biegania dla piechów i fajne miejsca :D Do Spały bym raczej nie pojechała...nawet nie wiem gdzie to :o

Ale ZH jak tak kombinujesz to może od razu w Bełchatowie i się spotkamy z Manu i Waldkiem :grins: hehehehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marian??!! To Ty juz po detoxie?? Kiedy Cię wypuścili?

Wypuscili, wypuscili...

Detox byl, Xanax, Prozac, ale przetrwalem rzecz jasna.

Wiesz, nadal mam stale ataki, ale zabieram ze soba tableteczki i jest ok. Licze, ze nie wystraszycie sie mojej piany, i czerwonych oczu. No. Mam nadzieje, ze wybaczysz, iz tik taki przepadly podczas kontroli celnej. Cwani ci straznicy, cwani, wykryli, ze naszpikowane bialym proszkiem sa. 8)

Park Poniatowski rewelacja, w sumie odpowiadaja mi wszystkie parki lodzkie, przyznam rowniez ze Lagiewniki takze calkiem niezle sie ostatnio prezentuja.

Szaman, my to się chyba znamy z Krakowskiej

Co jak co, ale Krakowska respect, my tez stamtad jestesmy, Maye i Alexa naturalnie kojarzymy, aczkolwiek czesto to sie ostatnio nie pokazujecie! Wstyd! 8)

Zatem, moze spotkajmy sie na Krakowskiej, co? ;]

Link to comment
Share on other sites

Zatem ja proponuje - niedziela - park Zdrowie - glowna brama Lunaparku bedzie miejscem detalicznym vel. glownym spotkania. Wydaje mi sie po prostu najbardziej charakterystyczna. 8) Godzina, mnie najbardziej pasuje 13.00

Gienia wysłała Mariana do delikatesów po kurczaka, bo mieli przyjść 'goście' (hłe hłe hłe) - a Marianowi z lekka odbiło i przyprowadził jej na sznurku żywego kurczaka... no i Gienie poniosło, złapała biednego ptaka za łeb i dalej naparzac nim Mariana... goście chwalili, ze mięsko takie skruszałe

Stary, miales nie mowic... :-?

Link to comment
Share on other sites

No dobra, wiec teraz postarajmy sie telepatycznie poinformowac pozostalych. 8)

Szlag by to trafil, nie zauwazylam

Ajrisz na jaki koncert idziesz?

KSU może?

No jasne, ze KSU. Jezeli bylas, to na pewno mnie widzialas, jako jedna z nielicznych pogo odprawialam, podczas supportu. 8) Swoja droga, taki koncert to tez niezla forma spotkania, tyle ze bez psow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...