Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

A skąd masz pewność, że to będzie bokser? Ale najmniejszym problemem byłoby, gdyby wyrósł na mieszańca. Może być poprostu chory. Trzeba sprawdzić warunki w jakich był chowany od urodzenia. Rodziców to pewnie nie poznasz, bo najprawdopodobniej ojciec nieznany.

Zastanów się poważnie nad takim zakupem. Chyba lepiej zapłacić więcej za psiaka z pewnego źródła niż płacić później kosmiczne kwoty za lekarstwa i wizyty u weta.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma gorszego miejsca do zakupu psa niż giełda.

Biedne chore psy, wystraszone i wychudzone w dodatku nieznanego pochodzenia... Kupowanie tam zwierzat to zgoda na te wszystkie łajdactwa i krzywdy których one tam doznają...

Kup lepiej z ogłoszenia, z hodowli domowej nawet bez rodowodu ale nie na giełdzie!

Link to comment
Share on other sites

Robert ja proponuję takie rozwiązanie jak NNikka ;)

Wiele jest miotów po rasowych (albo jedno z rodziców jest rasowe) psach a sprzedawane są bez papierków za ceny piesków z giełdy.Podam CI przykład...moja koleżanka kupiła na giełdzie niby owczarka za 200 złotych i w dodatku szceniak był chory i miał blizny po pogryzieniach :-?

Za tyle pieniążków można kupic przecież maluszka z domowej "hodowli", zdrowego....tylko troszke w gazetach trzeba poszukać albo w necie ;)

NNikka miałysmy te foty zrobića zobacz jaka pogoda... :roll:

Maya&Alex i Haruszka miło, że sie tu pojawiłyscie :D

To kiedy robimy spotkanko?Póki jeszcze śnieg nas nie zasypał po pas :lol:

Link to comment
Share on other sites

Juz załatwione.Jutro może być....tylko nie mam kontaktu z pozostałymi osobami z dgm które były na "pierwszym spotkanku".

No ale co tam...możemy sie spotkac w trójkę.Tylko w jakim parku?Może Poniatowskiego albo Na Zdrowiu?Ode mnie to kawał drogi ale tam jest ślicznie.Wzięłabym aparaciq :D

Ahh...mogłabym wysłac smska do Thaneda i do NNikki....

To co robimy;)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...