Jump to content
Dogomania

Konkurs na najbardziej ,,oryginalne" imię dla pesa:)


e.m.i.l.@

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój chomik (dziewczynka) miała mieć na imię Fiona, ale jakoś tak dzieciom źle się to wymawiało - i została [B]Pioną[/B] :cool3:.
Mój pies imię miał nadane już w hodowli. Ja wymarzyłam sobie, że będzie miał na imię Drago. Gdy dzwoniłam do hodowli, dowiedziałam się, że pies będzie miał na imię Page Boy (ale ja sierota zrozumiałam Pago Boy) - imię mi się bardzo spodobało, tzn. ten pierwszy człon - i tak już zostało, jest Pago:p.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest contemplatio

Moja psica to Kira (nie od tej beznadziejnej aktorki Keiry Knightley :/ , tylko od poetki) -owczarek niemiecki.
Druga, sucz moich rodziców to Mika (od łac.mico - drobiazg, okruszek) bull francuski.
Koty: Mozart, reagujący również na Zostawtękanapkędarmozjadzie ;) i Safona, poprzednia kotka nazywała się piękna Helena, przez moją babcię nazywana Pamelką :D

Poprzedni pies, dog arlekin nazywał się Ringo Star( to z westernu) a suczka, moskal to była Fuji(od marki aparatu-hodowca miał pomysła :D )

A w ogóle to u nas w domu panuje mania nadawania zwierzętom oryginalnych imion, częśto wywodzących się z łaciny albo z jakiejś dziedziny sztuki... żeby nie było,że jak wołasz Rex, to zlatuje ci dziesięć psów ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...