Jump to content
Dogomania

MAJA-straci łapkę czy życie???!!!


wilczka

Recommended Posts

[CENTER]MAJA
podrzutek,z taka lapka znalazla sie juz u panstwa ktorzy otworzyli jej brame by mogla koczowac u nich zanim nie znajdzie domu,oni tez dokarmiaja sunie obecnie i biegaja po lecznicach
diagnoza taka-lapka musi byc amputowana przy lopatce:-(
ludzie nie maja pieniedzy na zabieg ani na dalsze leczenie
DLATEGO PROSZE O JAKIEKOLWIEK WPLATY NA KONTO;

88105014611000009041105181
Z DOPISKIEM :MAJA

nr konta na wplaty miedzykrajowe
SWIFT (BIC)-INGBPLPW
PL 88105014611000009041105181
Z DOPISKIEM; MAJA


[LEFT]obecny "stan licznika"
wilczka-100
babcia lidzia-35
szefowa moniki-10
pani doktor-20
monika-koszty sterylki
mortes-transport
dariusz k.-20
aksamit,gabriela-250

[CENTER][B]DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC
ZA WPLATY
I ZA WSPARCIE (BO TO BYL DLA MNIE CIEZKI DZIEN...)
[/B][/CENTER]

[LEFT][B]wydatki
[/B]50-kolnierz i tabletki na robale
24-antybiotyk
44-kolnierz(nowy bo stary maja zjadla:angryy:) i masc na gojenie ran


DLATEGO KAZDA ZLOTOWKA NA WAGE ZLOTA-WPLACAJCIE ILE MOZECIE
[/LEFT]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przypadkiem otworzyłam tą stronę.W zasadzie to nie korzystam z komputera ale teraz bardzo interesuje mnie los psiaków z Dymin ,więc czasami trochę szperam...Szkoda mi Majeczki,ale myślę ze łapki już sie nie uratuje.Trzeba szybko ratować jej życie!Miałam podobny przypadek z Kacperkiem.Miał stare otwarty złamanie.Polesam jego stronkę do poczytania .W googlach trrzeba wpisać "strona o piesku Kacperku" Przepraszam :słabo obsługuję komputer :)

Link to comment
Share on other sites

Łapkę zawsze można uciać...widziałam łapy w gorszym stanie, z martwicą, które się dało uratować...ale potrzebny dobry wet, leki ( w tym przypadku - oczyszczenie rany, opatrunki, leki przeciwzapalne, przyspieszające ziarnicowaniu i rtg!żeby zobaczyć w jakim stanie jest ta lapa) i chęci...

Link to comment
Share on other sites

rano zadzwonie i umowie sie na wieczor i pojade razem z majka zeby zobaczyli,postawili lub potwierdzili diagnoze i zrobili wstepny kosztorys calego leczenia
no i musze dac jej jakis zastrzyk-na podworku jest pies a szczeniakow juz nie chcemy!!!!-na sterylke nie uzbieram chyba zeby zrobic jednorazowo przy ewentualnej amputacji pod jedna narkoza....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']nie polecam Skalistej!Chcieli amputowac suczce łapkę ze skomplikowanym złamaniem!W Krakowie złożyli nogę bez problemu i dziś sunia jest już w nowym domu i tylko lekko utyka.Operacja kosztowała 150 zł (zniżka dla bezdomniaka)[/QUOTE]


cholera,no to zgupialam.ja prowadze psa i kota na skalistej i jest ok,ale ich zdrowie tez jesy ok,szczepienia i kontrole,no i kotka byla tam na sterylce ktora tez odbyla sie bez problemu.to co robic???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']cholera,no to zgupialam.ja prowadze psa i kota na skalistej i jest ok,ale ich zdrowie tez jesy ok,szczepienia i kontrole,no i kotka byla tam na sterylce ktora tez odbyla sie bez problemu.to co robic???[/QUOTE]

Wiesz, 99% wetów jest ok, jak trzeba tylko szczepić i nic innego się nie dzieje (bo już z odrobaczaniem to nie każdy sobie poradzi). Posłuchaj dziewczyn, skoro jest szansa na ocalenie i niższą stawkę dla bezdomniaka, trzeba próbować...

Link to comment
Share on other sites

mam dobra i zla wiadomosc

dobra-jesli weci pozwola to przy jednej narkozie mozemy zrobic tez sterylke-monika oddala talon majeczce


zla-najwczesniej sunia moze przyjechac do weta w przyszlym tyg:(panstwo mieszkaja w gumienicach,i w tym tyg nie dadza rady jej dowiesc,ja niezmotoryzowana wiec nie mam jak jej podwiesc nawet na kontrole i diagnoze.moze ktoras z ciotek mieszka w tych okolicach i pomoze w dowiezieniu suni...?szkoda czasu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...