Jump to content
Dogomania

ONek Dal już w nowym domku w Rybniku!


Zbójini

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zbójini']no to po jajkach...
[/QUOTE]

Dal, trzymaj się chłopie ;) przed Tobą lepsze życie.

Mój jamnik, który został wykastrowany 28 grudnia, do tej pory jest na mnie obrażony :roll: przez pierwsze dni to nawet spojrzeć na mnie nie chciał. I jeszcze zastrzyki mu robiłam, więc to już dla niego było za wiele :p

Link to comment
Share on other sites

Jest mała zmiana. Nie musimy czekać do 25 stycznia. Pan Piotr moze przyjechać wcześniej. Przydałaby się tylko pomoc w transporcie na pułudnie kraju w taki sposób żeby P.Piotr nie musiał robić całej trasy. WIęc jeśli ktoś by jechał z Trójmiasta w tamtą stronę to można by spróbować to połączyć...

Link to comment
Share on other sites

Tz będzie jechał do Warszawy z Gdańska 30 lub 31.01 - wiezie już onkowatą sukę, czy one się nie zeżrą? Jeden kierowca i dwa psy, suka nie jest agresywna, ale Dal podobno nie bardzo kocha inne czworonogi, hm... trochę mi szkoda TZta:evil_lol:. Chyba, że Dal w klatce, a własciel go od razu odbierze?
Ktoś z Elbląga robił platne transporty - moze jakaś zrzutka?

Link to comment
Share on other sites

Suki i TZta na pozarcie nie dam, mogę dołożyć do transportu - myślę, ze Monika też dołoży, i moze ktoś pojedzie odpłatnie?
Byłoby właścicielowi blizej a nie przez całą Polskę ...

[quote name='Zbójini']Hmmm. Dal moze nie przezyć obecności nawet suki. Gdyby to było duże auto i byłaby klaka ( a nie ma ) to może by jakoś temat dało się ogarnąć i adpotujący odebrałby psa "w locie "gdzieś na trasie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Taką trasę w jedne dzień to raczej trudno... hm, no to moze jednak ktos płatnie Dala podrzuci?
TZ i tak wolałby psa w klatce, chociaż raz amstaf zeżarł transporter platykowy, ale potem gzrecznie siedział, co się jednak TZ nadenerwował słuchając odgłosów dartego palstyku, to jego:evil_lol:
Napisz moze do Moniki, jej Tz z tego co mi wiadomo, mam trochę czasu, samochód mają, może by podrzucił Dala chociaż trochę? (Oni/ Ona zaintereswoana losem psa), czy ja mam do niej skrobnąć?
A na watku trasnportowym nic?
Ludzie, hej, pies ma dom, trzeba pomóc!
[quote name='Zbójini']eee no bardziej chodzi o to żeby chłop obrócił w jeden dzień a nie o koszta...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Itske, a ktoś znajomy jedzie z Warszawy do Gdańska? Jest kot bengalski do przewiezienia.[/QUOTE]

No jedzie, ale dopiero ok. 30.01. W transporterku kota weźmie, nawet jakiś mamy własny, bo będzie też jechała duża suka, kotów nie żre, ale chodzący po samochodzie kot, to nie najlepsze rozwiązanie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...