Jump to content
Dogomania

PSY KIELECKIE DO ADOPCJI - wątek zbiorczy psów z Dymin i tych, które ich uniknęły


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Podeślijcie Jaadze małe docelowo szczenięta pilnie,bo ma dom dla takiego[/B],a wkrótce ktoś się do niej wybiera,to by zabrał psiaka.


Mam osobę chętną na [B]małego psa lubiącego dzieci,koty i inne zwierzęta (pewnie kury)-macie jakiegoś do polecenia?[/B]
To tylko namiar,który dostałam od innej osoby,trzeba sobie człowieka zweryfikować.Nie wiem skąd,ale zapewne albo nasz region albo Kraków albo Wa-wa,bo tam ogłaszałam naszą sunię małą,która nie nadaje się,bo ściga kury;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2'][B]Podeślijcie Jaadze małe docelowo szczenięta pilnie,bo ma dom dla takiego[/B],a wkrótce ktoś się do niej wybiera,to by zabrał psiaka.


Mam osobę chętną na [B]małego psa lubiącego dzieci,koty i inne zwierzęta (pewnie kury)-macie jakiegoś do polecenia?[/B]
To tylko namiar,który dostałam od innej osoby,trzeba sobie człowieka zweryfikować.Nie wiem skąd,ale zapewne albo nasz region albo Kraków albo Wa-wa,bo tam ogłaszałam naszą sunię małą,która nie nadaje się,bo ściga kury;-)[/QUOTE]


qini(czy tam jak to sie pisze),sonia(dzieci lubi bo byla z nami w szkole ale do kur nie wiem),mysle ze koko tez,jest tak mala ze pewnie kur bedzie sie bala

Link to comment
Share on other sites

SUNIA JEST ZŁOTYM PSEM JEST SPOKOJNA AŻ ZA BARDZO NIC NIE ZNISZCZYŁA MIMO ZE ZOSTALA NA NASTĘPNY DZIEN PO ADOPCJI 4 GODZINY SAMA OD SAMEGO POCZĄTKU ZACHOWUJE CZYSTOSC W DOMU Z KRÓLIKIEM SIE JAKOS POWOLI UKŁADAJĄ RELACJE TERAZ JEST PO STERYLIZACJI I BARDZO TO ZLE ZNOSI ALE DZIS JEST JUZ LEPIEJ ZACZYNA COS JESC ZDJECIA ZROBIE NAPEWNO I CI PRZESLE POZDRAWIAMY !!!1



a taka wiadomosc dostalam wlasnie z nowego domu kiary

Link to comment
Share on other sites

Soni to nie dajcie do budy na wieś, to taka fajna sunieczka , z pewnością jakis lepszy dom sie dla niej znajdzie.

Niestety ten szzceniorek ze schroniska nie pojedzie jutro do Katowic, bo Jaaga dopiero po niedzieli bedzie wiedziała, o jakiego psiaka tym ludziom chodziło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']Wilczka trzymam kciuki!



ze nie udostepniono mi samochodu ze schronu dzisiaj bo mlyn byl straszny slyszalam ze spadlo to na ciebie,wiec teraz ja 3mam kciuki za ciebie(w sumie co za roznica ktora kaska go przywiezie:))[/QUOTE]
Tak spadlo na mnie rozwieszanie ogloszen,ale z tego STARSZNEGO STRESU ,KTORY ZAPANOWAL W SCHRONIE,zapomnialam wziac ogloszen:(Za co z gory bardzo przepraszam!Szwagierka z Herbow ma druknac ogloszonka i rozwiesic po Herbach.Ja jak cos to jutro.Podzwonilam po wszystkich znajomych z Herbow,nikt Larsa nie widzial.Tym menelom to pokazywaliscie zdjecie Larsa,czy moze oni mysla o tym Calineczku???


Queenie WILCZKA ,Queenie:)Absolutnie Krolewna nie nadaje sie na wies do kur,wykazuje checi lowcze...To taka sunia kanapowa,podobnie jak Sonia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Ten piesek dzieciolubny,kotolubny itd.już nieaktualny-pan mi napisał,że od wczoraj ma już psiaka dzięki...schronisku w Dyminach:-)Czyli wziął od Was jakiegoś psiaka widocznie:-)[/QUOTE]


wczoraj do 2 domków poszły 2 maluszki - czyli to musi być któryś z nich, bo żaden dorosly nie poszedł...

Link to comment
Share on other sites

jak znasz okolice to niech ci grzesiek powie jak tam jechac-bez probleu znajdziesz larsa. chlopak nawet pokazywal mi fatke na telefonie bo wysylal dziewczynie czy by go nie chciala-i to byl lars.jutro rano bym pojechala ale nie dam rady-od 8 jestem w szkole.a moze ty bys sie zdzwonila z grzeskiem zeby wczesniej przyjechal i pojechalibyscie razem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']jak znasz okolice to niech ci grzesiek powie jak tam jechac-bez probleu znajdziesz larsa. chlopak nawet pokazywal mi fatke na telefonie bo wysylal dziewczynie czy by go nie chciala-i to byl lars.jutro rano bym pojechala ale nie dam rady-od 8 jestem w szkole.a moze ty bys sie zdzwonila z grzeskiem zeby wczesniej przyjechal i pojechalibyscie razem?[/QUOTE]
Jutro bede na Herbach od rana.Zabieram Here tescia z cieczka i ide na jego poszukiwanie.Grzesiek mowil mi gdzie krąży,takze jak go tylko namierze bede dzwonic do Grzeska.Gdzie ten czlowiek robil mu fotke?Wiesz?
P.S>Powodzenia w szkole,mam nadzieje,ze wkrotce spotkamy sie na zajeciach:)

Link to comment
Share on other sites

Napisala do mnie na fb znajoma ktora pracuje na targach.
Lars byl u nich kilka dni, stal sie ich pupilem, ochroniarze oddawali mu sniadanie..a potem zniknal. Powiedziala, ze moze sie dopytac ochroniarzy o niego, ale nie jestem troche na biezaco i nie wiem czy ktos juz sie ochrony nie pytal.

Link to comment
Share on other sites

Pytali ochrony.Przekaz znajomej ,ze jakby Lars sie pojawil niech go przetrzymaja i dadza znac!
A z tych rudzielcow zostala tylko jedna sunia najprawdopodobniej ta.
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/7/rudzielce.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/7/rudzielce.jpg/[/IMG][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9467/rudzielce.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Znajoma napisala, ze byl u nich od 8 do 10 października.
Na pocieszenie powiem, ze byl bezpieczny, kiedys przygarneli sunie, owczarka niemieckiego i tez sie nia opiekowali...Oczywiscie znajoma obiecala, ze jak tylko LArs sie pojawi to go przetrzymaja i beda dzwonic (podalam numer p. Anity).
Byc moze cofnie sie na targi, skoro go tam dokarmiali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agack222']Znajoma napisala, ze byl u nich od 8 do 10 października.
Na pocieszenie powiem, ze byl bezpieczny, kiedys przygarneli sunie, owczarka niemieckiego i tez sie nia opiekowali...Oczywiscie znajoma obiecala, ze jak tylko LArs sie pojawi to go przetrzymaja i beda dzwonic (podalam numer p. Anity).
Byc moze cofnie sie na targi, skoro go tam dokarmiali[/QUOTE]

ekhm...jak to od 8-10????:crazyeye:oni zglosili, ze pies zginął 12!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...