Jump to content
Dogomania

jakie to???


blaira

Recommended Posts

Witaj acroba!

A z kad wyczasnełas :o to psisko???

Wow , ten staffik to bedzie chyba wielkosci rottweilera ,a i podpalanie ma identyczne, jedynie te uszka noszone w płatek róży :)

Psiakosć mój dorosły nie ma takiej kochy i takiego łapska - no,no całkiem sobie ,ciekawy psiaczek .Niestety coraz wiecej bedziemy mieli takich"ciekawych staffików" ,gdyz stają sie popularniejsze :-?

Solaris Rotten no to sie chwal swoim zwierzakiem - czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

To jest Stafik :o

Wiecie tekie psy widziałem na giełdach w Falenicy /k W-wy i Lublinie.

Pan argumentował że to pit bojowy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mieszanka genów rottwailera z pitem i super nadaje się do pilnowania i ochrony (zaciętość pita, chęć stróżowania i obrony rota) i nie długo będzie jako nowa rasa zarejestrowana ;) :lol: :lol: :lol: (450 zł)

Więc dla mnie to następny wymieszany kundelek ;)

Link to comment
Share on other sites

Staff-ka napisala:

Witaj acroba!

A z kad wyczasnełas to psisko???

Witaj .

A z sieci....

Wow , ten staffik to bedzie chyba wielkosci rottweilera ,a i podpalanie ma identyczne, jedynie te uszka noszone w płatek róży

Psiakosć mój dorosły nie ma takiej kochy i takiego łapska - no,no całkiem sobie ,ciekawy psiaczek

Obawiam sie nie bedzie wzrostu rottka bo to dorosly staffik. Tak..tak to staffik.

Jeszcze jedna fotka :

image_3.jpg

Podpalany bo podpalany ale staffik...a nie kundel....

Jego strona i rodowod: http://www.dinostaff.net/

No i przy okazji wstawiam jeszcze te slynne niebieskie staffiki:

image_1.jpg

image_2.jpg

i jesze

image_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przecież to wogóle nie zgodne ze wzorcem rasy,wyglada ze to mieszaniec i to najprawdopodobniej z rottweilerem a i wyraz jego pyszczka jest dobitnie szczeniecy(przynajmniej na poprzednim zdjeciu),jezeli na drugiej fotce to jest to samo zwierze to juz nie sprawia wrazenia "gladiatora" :) no i widać,ze to nie szczenię ,ale wybacz nie przemawia do mnie wogóle ten zwierzam jako RASOWY(na drugim zdjeciu przypomina mi "utytego" pinczera :P

Ten wspomniany na charcich nóżkach to raczej kundelek :-?

A ,błękitne no nie powiem bardzo ciekawe i widać przynajmniej ,ze to Staffiory :D - dzieki acroba za te błękity ,bo nigdzie nie mogłam znależć i utwierdzić sie w przekonaniu :D

ZEMAT czlowiek jest zdolny do wszystkiego ,a tym bardziej jak "wietrzy "KASĘ , ja pierdziele nawet NOWE RASY handlarze BEDA REJESTROWAĆ :lol:

Zdrówko za poczucie humoru :drinking: ZAJE............. !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to tym ludziom sie chyba nudzilo.... Matka tego psa (tak mi wyglada) tez jest podpalana.

Jak sie patrze na to:5.jpg

To widze podpalane. A jeszcze krzyzowka z zoltym psem....nic dziwnego ze wyszedl taki psiak. Wiele staffikow nawet z papierami po super rodzicach nie koniecznie przypomina wzorzec. Kiedys spotkalam amstaffa , po jednym z najslynniejszych polskich reproduktorow , matka tez jakies osiagniecia miala. A ja sie goscia musialam spytac czy to staffik czy amstaff :oops: Wzrost staffika, budowa jak chudy staffik, glowa jak tragiczny staffik...ale to byl AST... Po tym spotkaniu mnie nic nie dziwi .

A blekitna staffica byla wystawiana chyba 2 lata temu w Opolu.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze: OBRZYDLISTWO 0X !!!

Nie dosć,ze tricolor ,to jeszcze wielkosci rottweilera , brrrrrrr :evilbat:

Był taki bardzo podobny na wystawie w Katowicach w 2001 roku,uszy miał nie obciete- pólstojace i taki własnie w tricolorze - zszedł z oceną dostateczna z ringu ,miał inne walory? zgodne ze wzorcem i dlatego został przyjety do oceny ,zdyskwalifikowany tez nie mógł być bo nie wykazywał "dziwnych skłonnosci"

Link to comment
Share on other sites

Szczerze: OBRZYDLISTWO 0X !!!

Nie dosć,ze tricolor ,to jeszcze wielkosci rottweilera , brrrrrrr :evilbat:

Był taki bardzo podobny na wystawie w Katowicach w 2001 roku,uszy miał nie obciete- pólstojace i taki własnie w tricolorze - zszedł z oceną dostateczna z ringu ,miał inne walory? zgodne ze wzorcem i dlatego został przyjety do oceny ,zdyskwalifikowany tez nie mógł być bo nie wykazywał "dziwnych skłonnosci"

podzielam pogląd staff-ki, niniatura rottwailera - OK ale nie stafika :-? 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...