Jump to content
Dogomania

SAM wrócil do nas z nieudanej adopcji. Pilnie potrzebny dom dla niego i jego siostry.


isam8

Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super!!! Powodzenia Sam. Dzięki Karlina za informacje! :)
Karolina a nie wiesz może co z młodą sunią, czy facet zgodził się ja oddać, bo widze że Isam zmieniła tytuł a ja mam teraz problem z telefonem (ciągle mi wysiada, muszę pomyśleć o nowym :( ) i nie mam teraz kontaktu z Isam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Super!!! Powodzenia Sam. Dzięki Karlina za informacje! :)
Karolina a nie wiesz może co z młodą sunią, czy facet zgodził się ja oddać, bo widze że Isam zmieniła tytuł a ja mam teraz problem z telefonem (ciągle mi wysiada, muszę pomyśleć o nowym :( ) i nie mam teraz kontaktu z Isam :([/QUOTE]

Z pół godziny się z nia zobacze to wszystkiego sie dowiem.
Przy okazji z transportu Sama skorzysta ta niewidoma sunia [url]http://www.dogomania.pl/threads/200052-szukamy-noclegu-dla-suni-w-Gdansku-od-niedzieli-g.23-do-wtorku-g.14./page20[/url]
Dorota odbierze Samusia a w zamian dokwateruje Łukaszowi i Izie ta małą ;)

A jutro sunia wróci z Łukaszem do Warszawy :)

Link to comment
Share on other sites

Sam rzeczywiście na początku nie wiedział co się dzieje, ale po kilkunastu minutach uspokoił się i zasnął. W domu obejrzał wszystkie kąty, położył się pod łóżkiem i zasnął. Teraz znowu śpi. Tylko koty jeszcze się do niego nie przekonały, ale nic na siłę. Bardzo go zaciekawiły królik i świnka morska. Dość szybko się uczy, więc myślę, że niedługo przystosuje się do nowych warunków. Wkrótce wybieramy się na zwiedzanie okolicy. W tygodniu pójdę z nim do weterynarza ustalić plan szczepień, no i go wykąpiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Uwielbniam takie akcje! Karolinka, brawo! Łukasz już niejednego psiaka wiózł :)[/QUOTE]

Jak się ma żonę z taka pasją to nie ma się wyboru ;)

A wiesz Małgoś co jest najlepsze?
To, ze jak wie, ze jedzie to mówi "Tym razem jade sam więc moge "kogos" zabrać. Masz dla mnie jakiegos pasażera?" :)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że Sam już się u nas zadomowił, cieszy się, gdy wracają domownicy, chętnie bawi się z dziećmi. Uczę go podstawowych komend i całkiem dobrze sobie radzi, na razie w domu, bo na spacerach jest jeszcze zbyt rozkojarzony. W domu jest spokojny, gdy nie ma co robić, to śpi, nie niszczy mebli, nie brudzi. Trzeba tylko uważać na buty i kapcie, ale po zwróceniu uwagi zostawia je i bawi się piłeczką. Trochę boi się hałaśliwych grup ludzi.
Jest już odrobaczony, a w przyszłym tygodniu będzie zaszczepiony i zaczipowany. Jak na razie problemy ze stawami się nie powtórzyły i miejmy nadzieję, że się nie powtórzą.
Pozdrawiam wszystkie wielbicielki Sama i obiecuję wstawić niedługo jego zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...