Jump to content
Dogomania

SAM wrócil do nas z nieudanej adopcji. Pilnie potrzebny dom dla niego i jego siostry.


isam8

Recommended Posts

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hey,
Wybaczcie, że tak długo tu nie zaglądałam ale miała straszny życiowy sajgon. Macie czasami wrażenie, ze spadają na was wszystkie plagi egipskie ??? Wróciłam wczoraj z kliniki. Samusiowi niestety odnowiło się to nieszczęsne zapalenie stawów Biedulek :( jest taki kochany i słodki. Wczoraj zakochała sie w nim od pierwszego wejrzenia sunia wilczurek :) wszyscy sie nim zachwycają bo jest naprawdę śliczny mój malutki - to znaczy waży już 22 kg. A Goofinek z tego co wiem na ostatniej wizycie przekroczył 30 kg, ten to dopiero rośnie jak na drożdżach. mam obiecane zdjęcia to wyślę.
Wizyta przedadopcyjna wciąż chyba aktualna. Dzis to jeszcze potwierdzę. I zaraz napiszę do Beaty. Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam wlaśnie info do Beaty. Trzymam kciuki. Tak bardzo chciałabym, zeby Samuś trafił do dobrego domku. Wczoraj zobaczyłam że ktos wrzucił im OLBRZYMIE kości chyba takie widziałam tylko na filmch o mamutach :) oj czasami pomysły ludzi mnie zadziwiają.

Link to comment
Share on other sites

To też mocno trzymam kciuki za Samusia i żeby miał wspaniały domek pełen miłości i zrozumienia NA ZAWSZE !!!
A co do sytuacji życiowej to każdy ma takie momenty jakby wszystko sprzysięgło się przeciwko, że wszystko się wali , że z każdej strony dochodzi jeszcze coś i niewiadomo czym zająć się najpierw, jak sobie poradzić ja w zeszłym roku miałam taka sytuację i to uderzało we mnie, teraz z kolei moje sprawy zaczynają powoli się układać pozytywnie, za to of wielu znajomych otrzymuje niepokojące wiesci o dramatycznych sytuacjach. Tak zaczął się ten rok od pierwszego dnia bo pierwszą złą wiadomość otrzymałam 01.01.2011 i tak się ciągnie.jedyne co mogę to wysłuchać poprostu być bo są to sytuację w których nie mogę nic więcej. :-(((((
Mam tylko nadzieję że u Ciebie jest już w miarę dobrze . Życzę Ci tego z całego serca. Trzymaj się. Jeśli mogłabym w jakiś sposób pomóc zawsze możesz się do mnie zwrócić. Ja jeśli będę mogła to pomogę.

Link to comment
Share on other sites

isam dzięki za wieści
Biedny ten "nasz" Sam przyplątało się jakieś choróbsko, dobrze że chociaż mu to nie przeszkadza w niczym
Co do wizyty mam nadzieję,że będzie szybko i wypadnie pomyślnie
Potem tylko transport i happy end :)

Link to comment
Share on other sites

Jak rozmawiałam z Isam w piątek to mi powiedziała, ze będzie dzwonić do beatycz... a dziś dostałam sms-a (a w wekend miałam nieczynny telefon bo się popsuł więc nie wiem czy ktoś do mnie dzwonił), że Sam ma uszkodzone więzadło stawu kolanowego, że przez cały weekend bardzo cierpiał i że może trzeba będzie operować, próbowałam dowiedzieć się coś więcej ale isam chyba nie może rozmawiać bo odrzuca połączenia... także generalnie nic nie wiem, czy coś się wydarzyło? gdzie jest teraz? nie mam pojęcia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Jak rozmawiałam z Isam w piątek to mi powiedziała, ze będzie dzwonić do beatycz... a dziś dostałam sms-a (a w wekend miałam nieczynny telefon bo się popsuł więc nie wiem czy ktoś do mnie dzwonił), że Sam ma uszkodzone więzadło stawu kolanowego, że przez cały weekend bardzo cierpiał i że może trzeba będzie operować, próbowałam dowiedzieć się coś więcej ale isam chyba nie może rozmawiać bo odrzuca połączenia... także generalnie nic nie wiem, czy coś się wydarzyło? gdzie jest teraz? nie mam pojęcia :([/QUOTE]
nie bylo tel. ani smsa dlatego sie zmartwilam i napisalam na watku.
biedny Sam :-(

Link to comment
Share on other sites

to przepraszam beatacz że czekałaś bez skutku... ale ja nie jestem decyzyjna w sprawie Sama ani pozostałych psów. Jak rozmawiałam z Isam to się bardzo ucieszyła z tej wizyty i miała się z Tobą kontaktować, a jeśli się nie skontaktowała to ja niestety nie mam na to wpływu, mam nadzieje że Isam tu wejdzie i nam napisze co z Samem no i sterylkami suk (bo mnie cały czas jeszcze to martwi) :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...