Jump to content
Dogomania

SAM wrócil do nas z nieudanej adopcji. Pilnie potrzebny dom dla niego i jego siostry.


isam8

Recommended Posts

Witam Panie! poczytałam na temat enostozy i wiem,że szczenięta z niej wyrastają. Chodziło mi o upewnienie się czy to nie coś innego. Nasi weterynarze mają ograniczone możliwości diagnozowania, a zaufanie, co do rozpoznania choroby i leczenia mam tylko do jednego z nich. Wieczorem zadzwonię do Isam dowiedzieć się, co u Sama i czy jest gotowy do zamieszkania w nowym domu. Jeśli tak, to powiadomię Panie na kiedy będzie potrzebny transport i będę prosiła o pomoc.
Widzę, ze wszyscy tutaj bardzo interesują się losem Sama, więc jeśli są jakiekolwiek pytania, to z chęcią na nie odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Equus']Masz całkowitą rację. Ja też nie widzę w tym nic złego i jak widac nie zamykamy się na pomoc takim psom! Tylko zdaje się wg regulaminu dogo zbiórkę pieniędzy (w każdym razie bazarki) można robić na psy bezdomne, a na te co mają właściciela nie bardzo (był taki problem na tym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195589-pomoc-dla-mix-pudelka/page6[/URL] z pudlowatym psem który ma właścicielkę ale ona nie ma pieniedzy na jego leczenie). Także trzeba by spytać kogoś, kto wie jak z tym sobie poradzić.[/QUOTE]
Można robić bazarki na psy które mają dom, tylko trzeba wtedy poprosić moda o zgodę - myślę, że nie powinno być problemu z uzyskaniem jej, z powodów wyżej wymienionych - chcemy zapobiec dalszej bezdomności. W regulaminie dają w każdym razie taką możliwość.

Ogólnie wypadałoby też napisać do moda o zgodę, byśmy i tu zbierali pieniądze na te psy - myślę, że też nie będzie problemu.

Pytanie kto się za to weźmie? Ja już zbieram pieniądze na dwa psy, więc już nie za bardzo mogę użyczyć konto, mogę najwyżej popisać do modów prośby o zbiórki. Macie jakieś fanty na bazarek w ogóle?


Pani z Pomorza, myślę, że isam z Panią porozmawiała, dowiedziała się o warunkach w jakich będzie żył Sam, więc myślę, że nie ma sensu, byśmy ponownie Panią przesłuchiwały. :) Nie wiem tylko czy wizyta przedadopcyjna była, jest w planach?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Isam, była z Samem u weterynarza, miał robione prześwietlenie i generalnie diagnoza "młodzieńcze zapalenie stawów" została potwierdzona. Mały dostaje leki i czuje się już znacznie lepiej. Także jeśli Dorota_Sz potwierdza chęć adopcji to możemy zacząć szukać kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Człuchowie (pewnie nie będzie łatwo znaleźć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Sz'] Sam ma umówioną wizytę u weterynarza w przyszłym tygodniu[/QUOTE]
Jeszcze jedną? Zrozumiałam, że dziś juz był i ma wdrożone leczenie, ale może jeszcze jakaś dodatkowa konsultacja. Wiem, że ma też mieć wizyte u kotów :)
No i isam jutro może będzie mieć net więc sama napisze jak sprawy się mają.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj trafiłam na ten wątek. Wiem że istnieje na dogo dział "mają dom ale potrzebują pomocy" tam są wątki zwierzaków które mają dom, ale potrzebne jest wsparcie finansowe np na leczenie i ludzie zbierają pieniądze w takich sytuacjach aby pomoc. Dla suni która ma dom byłoby chyba dobrze tam właśnie założyć wątek, żeby zebrać pieniądze na sterylkę. Dobrze byłoby upewnić się zadając pytanie moderatorowi.

Link to comment
Share on other sites

Isam miała mieć w tym tygodniu net i tu wpaść ale nie ma jej. Czekam też na informacje od niej - miała się do mnie odezwać jak będzie trzeba pomóc przy szczepieniach itp. Ale na razie cisza, chyba dziś sama zadzwonię. W sprawie wizyty PA też cisza - nikt się na pomorskim nie zgłosił, nie odezwał :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Sz']Mieszkam w Człuchowie. Myślę, że jeżeli ktoś podwiózłby Sama do Torunia lub Bydgoszczy, to moglibyśmy go tam odebrać. Oczywiście, zwrócimy za paliwo.
Zapomniałam napisać, że mamy dwa koty, a Isam miała sprawdzić, jak Sam na nie reaguje.[/QUOTE]

Atomowka - Człuchów.

Hej, znajdziemy kogoś do wizyty PA, tylko trzeba poszukać. :) A nawet info nie było, że to już pewne, by wizytę przeprowadzić. :) No ale właśnie - czy domek nadal zainteresowany?

Link to comment
Share on other sites

Prepraszam ale ja piszę to co wiem a informacje mam takie jakie otrzymam od isam.
Że tak siebie zacytuję:
[quote name='Equus']jeśli Dorota_Sz potwierdza chęć adopcji to możemy zacząć szukać kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Człuchowie (pewnie nie będzie łatwo znaleźć)[/QUOTE]
Dorota tu nie potwierdziła ale ja dałam na wszelki wypadek info o poszukiwaniu kogoś do PA w Człuchowie.
Do isam się teraz nie mogę dodzwonić. Spróbuję jeszcze i jak się czegoś dowiem to napiszę (czuję się jak jakiś upierdliwiec, bo miała się odezwać sama...)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Izą i niestety nadal mamy kłopot z transportem. Szukamy także domu dla psiaków w Warszawie, ale bez rezultatu. Nie znaczy to, że już nie chcemy Sama, ale jeśli udałoby się znaleźć dom na miejscu, to szybciej by się w nim znalazł lub jego siostra. O ile wiem to z wizytą przedadopcyjną też jest problem.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, znacie kogoś kto może pomóc w przedadopcyjnej i w transporcie? Ja dałam pytanie o PA na watku pomorskim ale bez odpowiedzi :(
Może jutro będzie więcej info o psiakach - isam wraca z urlopu (?) i mamy się zdzwonić, a może będzie mieć już net i sama tu wejdzie?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie wiem, też szukałam
Kurcze ale może by się udało z transportem łączonym - możliwe, ze będziemy organizować transport pudla ze Starogardu Gd do Warszawy (w sobotę) a Starogard to około 90km od Człuchowa więc może DorotaSz mogłaby tam podjechać po Sama no ale nie wiem jeszcze czy to wypali no i co Isam (pa nie było) i DorotaSz na to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...