Jump to content
Dogomania

6 miesięczny szorściak już w DT- szuka kochającego DS!!!


ania z poznania

Recommended Posts

Podnoszę:lol:
Niech frunie na górę, niech go zobaczą! Moja mama co chwilkę wyrzuca mojego tatę,żeby poszedł psa z krat wydostać, bo teraz Cosmo wkłada głowę i próbuje wyjść pod ogrodzeniem i wkłada głowę między pręty i piszczy , ale nauczył się już umiejętnie je wkładać, bo zawsze ktoś do niego i wychodzi,a On wtedy wyjmuje łepek i tańcuje z radości...Dziś przyszła karma i muszę powiedzieć,że się piesie średnio ucieszyły...Skubnęły coś tam, mam nadzieję,że jak wieczorem im dam to michy będą puste.. w taki mróz dostają jeść 3xdziennie..
Aniu daj mi znać,czy to będzie rano czy popołudniu choć mniej więcej.Żebyś go nie zabierała zaraz po jedzeniu,bo możesz mieć niespodzianki w aucie. Ja postaram się z nogą wytrzymać do soboty( aż wróci Łukasz), bo jak mi włożą nogę w gips to nie dam rady psami się zająć o kulach jak nakarmić,zmienić lód na wodę itd....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Korzystając z uprzejmości Andzike wrzucone zostaną foty, Pierwsza to pierwsze chwilę u nas, reszta,to sobota, niedziela, a fotka jak stoi przy drzwiach to z wczoraj... Dziś zaciągnęłam siłą do domu towarzystwo i solidarnie stało przy drzwiach przez pół godziny....Cały czas są walki o mnie.....Jedno zdjęcie z niedzieli- one się wtedy nie gryzły,a bawiły:)

Link to comment
Share on other sites

Od rana chłopaków nie widziałam, z czego wnoszę,że dupki grzeją w budach. Oczywiście rozdzieleni. Coraz silniej powarkuje Ammar, jak mnie nie ma jakoś się dogadują,gorzej jak przychodzę...wtedy chodzi o zazdrość o mnie , mimo że jednocześnie ich głaszczę..
Ale na razie nie było takiego spięcia,żebym je musiała rozdzielać tak jak ostatnio..Mikołaj mi się jeszcze rozłożył, kaszlał całą noc, kaszle od rana...więc masakra..z tą bolącą nogą jest mi przyznam ciężko to wszystko ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaWejman']Korzystając z uprzejmości Andzike wrzucone zostaną foty, Pierwsza to pierwsze chwilę u nas, reszta,to sobota, niedziela, a fotka jak stoi przy drzwiach to z wczoraj... Dziś zaciągnęłam siłą do domu towarzystwo i solidarnie stało przy drzwiach przez pół godziny....Cały czas są walki o mnie.....Jedno zdjęcie z niedzieli- one się wtedy nie gryzły,a bawiły:)[/QUOTE]

Andzike wrzuci fotki dzisiaj - wczoraj image shack odmówił współpracy :angryy:
Cosmo jest boski:loveu: A Ammar - pięęęęęękny kawał psa!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ammar jest jeszcze dzieckiem, On jeszcze rośnie:) Te psy dość późno dojrzewają ,ma 1 rok i 3miesiące. Cosmo natomiast słodka, przymilna, przylepa- same słodkości do miziania.
Idę do psiaków, właśnie się obudziły-wyszły z bud, czas na mizianko, śniadanko no i trzeba skuć lód, w miskach i wody nalać...no i oczywiście awanturnika wypuścić z kojca:)
Dziś ledwo chodzę... byle do soboty, potem będę mogła mieć prześwietlenie i ew. gips, bo Łukasz się psiakami zajmie jak najczulsza mamusia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']A ogloszenia pewnie sa??[/QUOTE]

Są Jenny19 zrobiła..ale zawsze lepiej jeszcze rozpuścić wici wśród znajomych, bo to naprawdę wyjątkowy pies. I co ważne nadaje się do rodziny z malutkimi nawet dziećmi jest mega łagodny, no i szczeniak...więc można sobie z niego zrobić psa o jakim się marzy...

HUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Poszłam dać psiakom kolację,Ami wychodzi z budy,ale się zdenerwowałam gdzie Cosmo?? A tu z Ammara budy wychyla się rudy pyszczek!! Znaczy się śpią razem:) W kupie raźniej, cieplej...więc dziś nie zamknęłam Cosma w jego kojcu, w końcu jak się z Ammarem w nocy by nie dogadali to ma 6metrów w linii prostej do swojej budy...Mam nadzieję,że Cosmo też nie wywali Ammara, bo Ami się do tej mniejszej budy nie zmieści...ale od czego latarka i okno w kuchni? Będzie kontrol:)Czy któreś nie śpi gdzieś pod wiatą na betonie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaWejman']Andzike prosimy o fotki:)[/QUOTE]

Ciotki przepraszam, wczoraj wróciłam z pracy i padłam, nawet nie właczyłam komputera :( Jeśli ktoś je może wrzucić je teraz to mogę podesłać, a jak nie to obiecuję już na na 100%, że wrzucę wieczorem!!! Jeszcze raz sorry:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...