Jump to content
Dogomania

6 miesięczny szorściak już w DT- szuka kochającego DS!!!


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LidkaWejman']jejku!!!!! CUDAŚNY:) DO KOCHANIA, DO PRZYTULANIA!!! Byczek niezły:)
Krzywica! Nie podobają mi się te łapy, chyba,że ojciec jamnik...
Trzeba go przebadać. Jak przyjdzie do Ciebie kasa KaRa to ja mogę moją wetkę poprosić na wizytę domową do tej naszej biedy Kochanej, na badanie, na szczepienie....
Chyba,że się z nią umówię na kredyt, dajcie znać...
[/QUOTE]
Pieniądze od Ani psiak dostanie na jedzonko więc na weterynarza nie starczy.
Mi osobiście się ta pupa nie podoba , i te zgrubienia na łapach. I twierdzę,że trzeba go zaszczepić przeciw parwo bo psiak jest bez ochrony żadnej.
Gdy wchodze z psem do boksu to się nawet cieszy podchodzi do furtki, czeka jak wejdziemy wtedy chodzi krok w krok za psem ,ba nawet do mnie podchodzi jak widzi jak moja się łasi to wtedy on też przyłazi może bez wylewności ale widać,że mu się podoba.

Link to comment
Share on other sites

Przodka wilczarza zapewne, to samo mój mąż wychowany z wilczarzami powiedział patrząc na pyszczek! Ja się dołączam patrząc na rozmiar:) Dziewczyny rozsyłajcie wici wśród bliższych i dalszych znajomych, psiak młody, to można z nim zrobić wszystko, im starszy tym będzie gorzej z adopcją.

Link to comment
Share on other sites

Pączuś właśnie zjadł troszkę makaronu z dużą ilością miecha plus witaminki dla szczeniąt. Trzeba go według mnie suplementować bo ma te brzydkie nadgarstki i wykrzywia łapki na boki. Z racji,że mam szczeniaka to nasypałam mu Puriny Pro Plan dla szczeniąt z łososiem ale nie chce jeść, nawet namoczonej. Jedynie mięcho zje albo puszkę. Najgorsze ,że do gotowania potrzebuję teraz dwa garnki bo jeden gar starczał w zupełności na moją siódemkę,a jemu musze gotować też a tyle mi do gara makaronu nie wchodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Relacje z dzisiaj:
Pączuś rano bardzo ucieszył się na mój widok, podbiegał no płotku aby go głaskać, jak weszłam troszkę bardziej nieufny ale również podchodził żeby go głaskać. Zjadł puchę gran carno dla szczeniaków plus canvit plus troszkę suchej karmy z ręki. Najgorsze jest gdy człowiek się oddala bo wyje i szczeka aby wrócić. Dzisiaj mu apetyt bardzo wzrósł bo zjadł wszystko co mu dałam no i zaczął troszkę suchej karmy podjadać co zapewne ucieszy Lidkę bo chciała żebym go przyzwyczajała ;) Psiak po prostu potrzebuje czasu aby przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Po za kojcem czuje się niepewnie i chce wrócić do kojca ale kwestia dnia dwóch pewnie jeszcze bardziej psiak się otworzy. Dziś już mnie po rękach lizał więc się cieszę bo chyba mnie polubił ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Zapomniałam dodać ;) poprawiła mu się kupka i już robi stałe klocki ;) Sika na dziewczynkę i obgryza gałązki w kojcu ;)[/QUOTE]

Czyli to było od kiepskiego jedzenia, podejrzewam, że "właściciele" mogli mu jakieś rzeczy do jedzenia dawać nie koniecznie dobre dla psa......

Tzn. kuca przy sikaniu :)?

Link to comment
Share on other sites

czyżby Twoją afgańską sąsiadką była mała Calamuska po domowemu zwana GRACE ? złota,a właściciwie platynowa

a skoro rozpatrujemy "rodowód" malucha ;)
ojciec może i nie mógł przejść przez dziurę w płocie,ale może wziął ten płot wierzchem??
afgan jak mu zależy to potrafi pokonać nawet taki do 1,70 m

Link to comment
Share on other sites

COSMO JEST OD CHWILI NA NK i NA ALLEGRO- ogłoszenie zrobiłam jak umiałam [url]http://allegro.pl/czlowiek-potrzebny-dla-szczeniaka-xl-i1336733211.html[/url]... kurcze ginie tam w tym tłumie,ale zobaczymy tytuł intryguje chyba....
Szok już 1 raz wyświetlono aukcję,a jest dosłownie od 30sekund..mam nadzieję,że nie będzie źle. Kto ma konto na nk niech wrzuci w wyszukiwarkę Lidia Wejman Poznań i wyśle mi zaproszenie, będziecie moimi znajomymi i będziecie Wy i Wasi znajomi widzieć,że poleciłam fotkę Cosma....Rozsyłajcie gdzie możecie , ja wczoraj zrobiłam taki łańcuszek na gg,że po trzech godzinach wrócił do mnie:) czyli wszyscy sobie poprzesyłali:)
CO ZE ZRZUTĄ NA WETA ANIU??? Nie znam procedur, niewiem na jakich zasadach działacie mogłabyś mi napisać o Was na pw, na jakich zasadach tu się wszystko odbywa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...