Jump to content
Dogomania

Wigor- wyrok 9 lat (od szczeniaka w schronisku) KONIEC WYROKU,POJECHAL DO DOMU- Za TM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O godz. 11.34 dostałam widomość, ze Wigor wykapany u cioteczki Szuwarek :lol:Okazała się ona koleżanką Brązowej :evil_lol: Przez kilka miesięcy spotykały sie na dogo, nie wiedząc o tym. Ale historia, co?

Myślę, że Wigor właśnie poznaje swoich ludzi, czekam na sms-a, że odjechał.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]NIE WIERZĘ :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]CIOCIA BRĄZOWA WYPUŚCIŁA [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]ZE SCHRONU WIGORA :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B]


[IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/emotikony/smiley309.gif[/IMG]


[IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/emotikony/smiley309.gif[/IMG]

[IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/emotikony/smiley309.gif[/IMG]

[IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/emotikony/smiley309.gif[/IMG]
:cunao::cunao::cunao::cunao::cool2::cool2::cool2:
:B-fly::B-fly::B-fly:
:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:

Link to comment
Share on other sites

A Wigorek podobno taaaki grzeczny był!!! I nic nie zrobił, tylko w biurze na stół wskoczył :eek2::roflt::roflt::roflt:

W domu mają być coś koło 22.00 - CZEKAMY NA NICH!

Wigorzasty dzisiaj śpi we własnym domu :BIG::cunao::BIG:

A nawet :drinka::drinka::drinka: A co! La, la, la, la, lala....

Link to comment
Share on other sites

No niby cała przyjemność pisania o Wigorze należy się dziś Brązowej i Nowej Rodzinie Wigora, ale jednak nie mogę się powstrzymać. Poznałam Wigora!!! Choć muszę przyznać, że nic mu nie brakuje to u mnie stał się jeszcze dodatkowo puchaty (brązowa użyła nawet odżywki do włosów - efekt super). Był bardzo grzeczny, wykąpał się wzorcowo i nawet dał się wysuszyć suszarką. Tylko ze schodów musiałam go znieść. Może Brązowa podmieniła psa?

Link to comment
Share on other sites

"Zrobilismy siku i Wigor sam wskoczyl do samochodu.Napil sie,zjadl kanapke i jedziemy dalej".To wiesci z trzech godzin temu.

Dzisiejszy dzien byl nad wyraz ekscytujacy.Wpierw kapiel u Szuwarka (dziekuje!!!!!!!),przerywana wejsciami owczarzycy i dozycy (nie wiedzialam,ze Szuwar ma w domu niebieskiego cielaka) .Wigor zaimponowal mi po raz kolejny-nie bal sie nawet suszarki.Lsniacy i pachnacy (coreczka Szuwarka byla zafascynowana brazowa woda :p) czekal na swoich ludzi.

A wigorowi ludzie-no wspaniali sa.Bedzie mial u Nich dobrze. Nareszcie bedzie mial DOM.Niewiarygodne,co?Ze takie rzeczy sie zdarzaja...ja ciagle nie moge uwierzyc,a Wy?
Bede czekac na relacje z podrozy i pierwszego dnia pobytu.Trzymajmy kciuki,zeby nie przyniosl mi wstydu :)
jak uwierze,to Wam powiem :) :) :)


Yona,Ty masz jakis dar.Twoje allegro przynioslo Wigorowi dom,nie opuszczaj naszych sopociakow!

Link to comment
Share on other sites

2/3 drogi za Wigorowymi. Pan Wigora uzyl okreslenia,ze pies jest BAJECZNY :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:,pilnuje swojego stada,gdy na chwilke odchodza,wita ich,jakby miesiac nie widzial i od razu wskakuje do samochodu.Jest grzeczny,nie szarpie sie,nie usiłuje oddalic,mimo,ze bacznie obserwuje zmieniajace sie otoczenie.Ale ogonek ma ciagle W GORZE,zakrecony,a to oznaka,ze czuje sie dobrze.
Wigor! tylu ludzi ci kibicuje!
Adopcja dziesieciolecia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']2/3 drogi za Wigorowymi. Pan Wigora uzyl okreslenia,ze pies jest BAJECZNY :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:,pilnuje swojego stada,gdy na chwilke odchodza,wita ich,jakby miesiac nie widzial i od razu wskakuje do samochodu.Jest grzeczny,nie szarpie sie,nie usiłuje oddalic,mimo,ze bacznie obserwuje zmieniajace sie otoczenie.Ale ogonek ma ciagle W GORZE,zakrecony,a to oznaka,ze czuje sie dobrze.
Wigor! tylu ludzi ci kibicuje!
Adopcja dziesieciolecia :)[/QUOTE]

SZOK!!!!!!!! Brązowa, Twoja szkoła, zawsze w niego wierzyłaś! Będzie superrr, zobaczycie :bigcool::bigcool::bigcool:
Pewnie juz dojeżdżają do domu!!! Piękny dzień, nie ma co! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale z tego Wigora to trochę taki mały zdrajca :evil_lol:
Mógłby choć trochę poudawać, że tęskni za schronem i[B] brązową[/B]...

A tutaj czytamy - "pilnuje swojego stada... wita ich, jakby miesiąc nie widział i od razu wskakuje do samochodu)... :mad:(:loveu:)

Szybko się przeflancował :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy :)
Podróż spokojna :) Uf ! razem od rana 900 kilometrów :) :)
A w domu .... Husky (Kaja) .... przyjaźń od samego początku .... Wilczyca (Tessa) potrzebowała 15 minut (kaganiec, smycz.... groźne warknięcia) a teraz ...ha, ha, ha ... wielka rodzina. Legowisko zaakceptowane przez Wigora (taniec, wycieranie się i układanie). Tessa pilnuje go przez cały czas ... ale bardzo przyjaźnie. Koty ... hm ... czujna obserwacja nowego przybysza - będzie dobrze :)) Jak na początek to nieźle :) :)

Pozdrowienia dla Wszystkich
Ela i Krystian

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elakrystian']Witamy :)
Podróż spokojna :) Uf ! razem od rana 900 kilometrów :) :)
A w domu .... Husky (Kaja) .... przyjaźń od samego początku .... Wilczyca (Tessa) potrzebowała 15 minut (kaganiec, smycz.... groźne warknięcia) a teraz ...ha, ha, ha ... wielka rodzina. Legowisko zaakceptowane przez Wigora (taniec, wycieranie się i układanie). Tessa pilnuje go przez cały czas ... ale bardzo przyjaźnie. Koty ... hm ... czujna obserwacja nowego przybysza - będzie dobrze :)) Jak na początek to nieźle :) :)

Pozdrowienia dla Wszystkich
Ela i Krystian[/quote]

Bardzo bardzo się cieszę,że wszystko ok :loveu: życze powodzenia dla Waszek całej rodzinki i buziaki dla Wigora !!!!

ja się ekscytuję a co dopiero Brązowa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...