Jump to content
Dogomania

Kremówki są pyyyyyycha-ma domek-za TM [']['][']['][']


bigos

Recommended Posts

napisalam na priva do bigos ale ona nie odpisala chcialabym wziazc kruszynke do siebie wierze ze uda mi sie sprawic by byla szczesliwa jednak bigos nie odpisala nie wiem co mam robic bo nie chcialabym robic nic wbrew osobie walczacej o nia osobie ktora jest autorem tego postu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beza81']napisalam na priva do bigos ale ona nie odpisala chcialabym wziazc kruszynke do siebie wierze ze uda mi sie sprawic by byla szczesliwa jednak bigos nie odpisala nie wiem co mam robic bo nie chcialabym robic nic wbrew osobie walczacej o nia osobie ktora jest autorem tego postu[/quote]

moze jest juz ktos inny z cieplym domkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']W schronisku już wiedzą-bardzo się wszyscy cieszymy:multi::multi::multi::multi:

Czekam na wiadomość, kiedy Dominika przyjedzie po sunię:multi::multi::multi::multi::p:p:p[/quote]

Dominika ! ! ! Cudowna dziewczyno :loveu: ! ! ! Lzy mi z oczu wycisnelas, kochana swoja wspaniala decyzja :placz: :loveu: ! ! ! Dziekuje Ci strasznie, strasznie.
I jestem pewna, ze ta psiunia bedzie u Ciebie szczesliwa :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

O mój Boże, jaki to szczęśliwy dzień :multi: :multi: :multi:

Gabryjella, a tak sie jeszcze wczoraj umartwiałysmy nad psimi staruszkami :lol:, a dzisiaj kremówka i Ruda znalazły domy :loveu: :loveu: :loveu:

Koniecznie na staruszkowej stronie podaj informację, że znalazła dom!!! Niech gapiący się zobaczą, że ktoś się na nie zdecydował, może łatwiej im będzie podjąć decyzję!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Kremówka jedzie do Dominiki :multi: Znam Dominikę i wiem, że sunia lepszego domku nie mogła znaleźć. Będzie miała naprawdę rewelacyjne życie.
Zresztą Dominika jest skromna i nikomu się nie pochwaliła (i mam nadzieję, że nie ma mi za złe że o tym piszę), że już wcześniej pomogła w potrzebie Mai - ciężko chorej goldence ze schroniska w Łodzi ( h[URL="http://www.tmteam.waw.pl/pawel/emi/maja.php"]ttp://www.tmteam.waw.pl/pawel/emi/maja.php[/URL] )

Kremówka idealnie będzie pasować do biszkoptowcyh Bezy i Mai:grins: :grins: :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Emi']Bardzo się cieszę, że Kremówka jedzie do Dominiki :multi: Znam Dominikę i wiem, że sunia lepszego domku nie mogła znaleźć. Będzie miała naprawdę rewelacyjne życie.
Zresztą Dominika jest skromna i nikomu się nie pochwaliła (i mam nadzieję, że nie ma mi za złe że o tym piszę), że już wcześniej pomogła w potrzebie Mai - ciężko chorej goldence ze schroniska w Łodzi ( h[URL="http://www.tmteam.waw.pl/pawel/emi/maja.php"]ttp://www.tmteam.waw.pl/pawel/emi/maja.php[/URL] )

Kremówka idealnie będzie pasować do biszkoptowcyh Bezy i Mai:grins: :grins: :grins:[/quote]

no wiesz co
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beza81']no wiesz co
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote]

No co, ja tylko prawdę napisałam :-) Masz wielkie serce i trzeba o tym głośno mówić !!
A poza tym po historii z Ozzym strach komukolwiek psa wyadoptować więc dobrze jest wiedzieć jak najwięcej o nowym domku. Myślę, że Bigos jest już teraz spokojna o dalsze losy Kremówki :-).

To kiedy poznam małe ciasteczko osobiście ???

Link to comment
Share on other sites

sorki ze dopiero teraz sie odzywamy ale pierwszy wspolny dzien minal nam tak szybko. Podroz minela nam bardzo szybko i w spokoju. Laleczka prawie cala droge przespala poza mometami kiedy dopraszala sie pieszczot;) .bardzo chetnie spalaszowala obiadzio i nie pogardzila kolacja.aktualnie jestesmy po kapieli i niunia sie grzeje w swoim nowym lozeczku.Jutro postaram sie wrzucic jakies nowe fotki zabka ma juz nowa obrozke w rozowe rozyczki w ktorej wyglada jak mala ksiezniczka:laola:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...