Jump to content
Dogomania

Owczarki Niemieckie Długowłose


Recommended Posts

[quote name='asher']Kurde, to jest mtyśl, może wreszcie zrzuciłabym ten balast, co go na sobie noszę? :lol: Na czterech łapach i na dodatek w kucki... I jeszcze po skarpie :evil_lol: ;)[/quote]moze to jest jakis pomysl zebysmy pochodzili w kucki skoro onki tak nie chodza?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asher']Kurde, to jest mtyśl, może wreszcie zrzuciłabym ten balast, co go na sobie noszę? :lol: Na czterech łapach i na dodatek w kucki... I jeszcze po skarpie :evil_lol: ;)[/quote]
[B]Asher[/B], ja muszę to zobaczyć. Kiedy zaczynasz?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']co za ulga ze twoja niewiedza nie jest osamotniona,co za ulga ze tak marnie z wiedza kynologiczna o specyfice ras....co za ulga:evil_lol:[/quote] Wydaje mi się, że wyraźnie napisałam, że przyjęłam do wiadomości, że On-kom nie przeszkadza chodzenie w kucki. Nie mam wiedzy o ON-kach i nie zamierzam jej zgłębiać, bo mi się nie podobają, nie będę nigdy ON-ka miała.
Ale nie podoba mi się również takie chodzenie i już. Taki już mój gust.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']zapraszamy na zajecia.
asher-grupa onkarska cie zamorduje:cool3: :lol: :lol:[/quote]Zaraz, zaraz, proszę mi nie imputować! :mad: Ja mialam na myśli zajęcia indywidualne. Grupowe, to juz twój autorski pomysł :cool1:

[B]Roczku[/B], jak ci się chce wstawac bladym świtem, to wpadnij do nas jutro na szkolenie. Poświęcę się i przelezę kawałek w kucki. Ale z moim niekątowanym burkiem, bo kątowana Sabina będzie jak zwykle uskuteczniać swoją ulubioną komendę: "waruj, zostań" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cockermanko ,odsyłam ciebie do tematu -Historia Rasy ON.Tam sporo się dowiesz jakie były i jakie są ONki .Dowiesz się też czemu taka budowa jest lepsza od łękowatego grzbietu .Proszę daj już sobie spokuj ,bo faktycznie jako kynolog nie masz pojęcia o rasie ,a osądzasz .Mogą ci się nie podobać ONki ,ale nie staraj się być ignorantką pisząc ,że są kalekie. Ja hoduję ponad 20 lat i wiesz mi naprawdę znikoma ilość ONków jest z dysplazją ciężką .Myślę ,że jakby ktoś zrobił statystykę ONków i ilość występującej dysplazji ,to procentowo jest mało w porównaniu z innymi rasami skłonnymi do dysplazji.
Ogladając Mistrzostwa Świata psów policyjnych ,ekipa Amerykańska miała w większości ONki eksterierowe w typie niemieckim ,więc zbudowane tak jak eksteriery .Jak one ćwiczyły ,jaka poezja i kunszt ,a prędkość w obronie ,dosłownie torpedy.Czy wy jesteście tak ograniczone ,czy macie taką zaqwziętość i wrogość do rasy ,że nic do tych główek nie dociera?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Jak one ćwiczyły ,jaka poezja i kunszt ,a prędkość w obronie ,dosłownie torpedy.Czy wy jesteście tak ograniczone ,czy macie taką zaqwziętość i wrogość do rasy ,że nic do tych główek nie dociera?[/quote] Nie każdemu imponują torpedy;) Nie mam zawziętości ani wrogości do rasy, no bo i skąd? Ale widać ograniczona jestem, skoro nie podobają mi się ON-ki:lol:
Za to i owszem podobają mi się niekątowane DON-ki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']Nie każdemu imponują torpedy;) Nie mam zawziętości ani wrogości do rasy, no bo i skąd? Ale widać ograniczona jestem, skoro nie podobają mi się ON-ki:lol:
Za to i owszem podobają mi się niekątowane DON-ki :)[/quote]

czyli kundelki w typie owczarka bo rasowy DONek jest po rodowodowych KATOWANYCH ONkach:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']czyli kundelki w typie owczarka bo rasowy DONek jest po rodowodowych KATOWANYCH ONkach:diabloti:[/quote]
Serce nie sługa, może i być kundelek, ważne że ładny. I dlatego jestem za tym, żeby uznać długowłose ON-y. Jeśli będzie to rasa to będą badania, próby itp. itd.
A może jednak temu rasowemu DON-kowi tyłek tak nie opadnie? Ehh... marzę tylko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...