Jump to content
Dogomania

Owczarki Niemieckie Długowłose


Recommended Posts

Ja tam od ideologii wszelakich trzymam sie z daleka ;)

Acha, bynajmniej nie o dumę narodową mi chodziło. Po prostu na równi z ideologią nie lubię stereotypów. (Choć niemiecka reklama Media Markt bardzo mi się podobała, nie tylko w polskiej wersji ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa-Jo']Wiem że nie tylko ,ale ja żyje w Polsce jestem Polką i interesuje mnie Polska.To że Amerykanie egoistycznie wyjmują kotom pazury żeby nie drapały to moge uważać za sk..........stwo ale nie utożsamiam się z ameryką. NAtomiast sk.....stwo na własnym podwórku boli o wiele bardziej. Niezbyt przyjemnie jest za granicą słuchać o wyczynach polaków opowiadanych no delikatnie mówiąc z lekką ironią -słuchać do czego rodacy są zdolni.:angryy:[/quote]dokladnie.:shake: .
a moje jojczenie....no coz szczegolna patriotka to ja chyba nie jestem...zreszta moge to zrozumiec...no nie jestem polka z dziada pradziada ze tak powiem delikatnie:cool1: ...
ale rzeczywiscie boli bardzo opinia o moim kraju na ktorej mi zalezy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ja tam od ideologii wszelakich trzymam sie z daleka ;)

Acha, bynajmniej nie o dumę narodową mi chodziło. Po prostu na równi z ideologią nie lubię stereotypów. (Choć niemiecka reklama Media Markt bardzo mi się podobała, nie tylko w polskiej wersji ;) )[/quote]ja tez nie lubie stereotypow.ale dopiero mnie wkurzaja stereotypy na ktore radosnie sami zainteresowani pracuja wespol-wzespol i ku radosci reszty ze to nie my-to oni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja tez nie lubie stereotypow.ale dopiero mnie wkurzaja stereotypy na ktore radosnie sami zainteresowani pracuja wespol-wzespol i ku radosci reszty ze to nie my-to oni.[/quote]
Żeby było jasne, mnie to też wkurza i też boli. Nie mam klapek na oczach, widzę, co się dzieje w Polsce... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...