Jump to content
Dogomania

Piękny ONek Rafi biega po wsi - Zbieramy na pilną budowę kojca dla 3 Onków POMÓŻ!HELP


paros

Recommended Posts

Jutro jedzie się z nimi, tymi pisankami, pożegnać. Natomiast po tym zabiegu wyjdzie najpózniej we wtorek i niestety niema gdzie wrócić, bo miejsce, które mu udostępniono na kilka dni, będzie zajęte. Może znalazł by się ktoś, kto wziąłby go na tymczas. Inaczej niemam z nim co zrobić, a to jest tylko kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bajk21.']Jutro jedzie się z nimi, tymi pisankami, pożegnać. Natomiast po tym zabiegu wyjdzie najpózniej we wtorek i niestety niema gdzie wrócić, bo miejsce, które mu udostępniono na kilka dni, będzie zajęte. Może znalazł by się ktoś, kto wziąłby go na tymczas. Inaczej niemam z nim co zrobić, a to jest tylko kilka dni.[/QUOTE]
pomocy!!:-(

Link to comment
Share on other sites

Napisalam pw do paros,jesli nadal szukacie pilnie miejsca w hoteliku dla Rafiego ,a nie ma nic bliżej W-wy i Mazowsza ,to może w razie czego pytajcie u Lilki pod Kluczborkiem,w niedawno otwartym hoteliku? Albo u Kasii77,ma nowe kojce ,ale to pod Slupskiem aż.Też daleko. gdyby tak bylo miejsce u Jamora ,to może stamtąd trafilby prędko do dobrego domu, spod ręki jamora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Napisalam pw do paros,jesli nadal szukacie pilnie miejsca w hoteliku dla Rafiego ,a nie ma nic bliżej W-wy i Mazowsza ,to może w razie czego pytajcie u Lilki pod Kluczborkiem,w niedawno otwartym hoteliku? Albo u Kasii77,ma nowe kojce ,ale to pod Slupskiem aż.Też daleko. gdyby tak bylo miejsce u Jamora ,to może stamtąd trafilby prędko do dobrego domu, spod ręki jamora.[/QUOTE]

Olga dziękuję, dopiero wieczorem wróciłam do domu i przeczytałam. Ale sytuacja wygląda tak, Rafi nie ma dachu nad głową i niedługo owczarka Hera wyjdzie z kliniki i też jest bez domu. Jakby umieścić je w hotelikach to też jest problem z opłatami, to są duże psy a licząc 20 zł dziennie to jeden w hoteliku kosztuje 600 zł a dwa 1200 zł. I to za jeden miesiąc a co dalej? Nie mamy nawet na pobyt miesięczny jednego. Zbieramy na leczenie Hery i nikt nie odzywa się.
[SIZE=4]Może do tych pieniążków na hotelik dołożyć a [COLOR=red]za około 1000 zł można postawić duży kojec na dwa psy[/COLOR]!! Będzie dla Rafiego i Hery, a potem dla innych w potrzebie. Tylko [B]musimy zbierać NA CITO[/B] bo Rafi we wtorek wyjdzie po kastracji.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Olga dziękuję, dopiero wieczorem wróciłam do domu i przeczytałam. Ale sytuacja wygląda tak, Rafi nie ma dachu nad głową i niedługo owczarka Hera wyjdzie z kliniki i też jest bez domu. Jakby umieścić je w hotelikach to też jest problem z opłatami, to są duże psy a licząc 20 zł dziennie to jeden w hoteliku kosztuje 600 zł a dwa 1200 zł. I to za jeden miesiąc a co dalej? Nie mamy nawet na pobyt miesięczny jednego. Zbieramy na leczenie Hery i nikt nie odzywa się.
[SIZE=4]Może do tych pieniążków na hotelik dołożyć a [COLOR=red]za około 1000 zł można postawić duży kojec na dwa psy[/COLOR]!! Będzie dla Rafiego i Hery, a potem dla innych w potrzebie. Tylko [B]musimy zbierać NA CITO[/B] bo Rafi we wtorek wyjdzie po kastracji.[/SIZE][/QUOTE]

Zgadza się - sytuacja tragiczna

Oprócz Hery, Rafiego, do sterylizacji pojechała wczoraj piękna, roczna ON'ka Tara.
Mimo, iż podobno było uzgodnione, że może tam zostać na cały posterylizacyjny okres, pan doktor, jak ją zobaczył, powiedział, że godził się na małego pieska.... Osoba (nie P.Jola!), która to załatwiała, zawaliła sprawę.
Pan dokor powiedział, że dziś wieczorem trzeba będzie ją zabrać!!!!
Po pierwsze - nie ma gdzie - bo w Przytulisku nie ma warunków na trzymanie posterylkowej suni
A po drugie - samochód Pani Joli dziś rano odmówił posłuszeństwa - podobno akumulator

Czy któś ma pomysł co zrobic???

Potrzeba domków, nawet tymczasowych, dla trzech owczarków - Tary, Hery i Rufiego

[SIZE=4][COLOR=red]POMOCY!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Od dwóch lat mocno kibicowałam ONce Tosi,która niestety właśnie przekroczyła TM.Jej fantastyczna opiekunka Nutusia tęskni bardzo i pisze:
"[COLOR=Purple]Boże, dajcie mi jakiegoś psa na DT, bo oszaleję patrząc na puste miejsce po łośkowym posłaniu...
Co za podły rok - to już piąta śmierć wśród bliskich mi zwierząt... Pomimo szalejącej wokół mnie Kreski i plączącego się pod nogami Lesia pusto jest w domu tak, że nie daję rady..."
[COLOR=Black]Może delikatnie spróbujcie poprosić Nutusię o pomoc?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/116269-Siódme-życie-nie-było-jej-pisane-Smok-Wawelski-powędrował-za-[/url]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Od dwóch lat mocno kibicowałam ONce Tosi,która niestety właśnie przekroczyła TM.Jej fantastyczna opiekunka Nutusia tęskni bardzo i pisze:
"[COLOR=Purple]Boże, dajcie mi jakiegoś psa na DT, bo oszaleję patrząc na puste miejsce po łośkowym posłaniu...
Co za podły rok - to już piąta śmierć wśród bliskich mi zwierząt... Pomimo szalejącej wokół mnie Kreski i plączącego się pod nogami Lesia pusto jest w domu tak, że nie daję rady..."
[COLOR=Black]Może delikatnie spróbujcie poprosić Nutusię o pomoc?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/116269-Siódme-życie-nie-było-jej-pisane-Smok-Wawelski-powędrował-za-[/url]
[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

warto spróbować!!
bazarek Coelho: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197083-3x-Coelho!!-na-sterylk%C4%99-Oneczki-z-Rasztowa-do-3.12.2010?p=15808917#post15808917[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']On nie wyglada na 7 lat, nie ma siwego pychola. A żeby bardzo starte?
wrzuce go z wiekiem 5 lat.
Ja też dorzuce 50 zł[/QUOTE]

Rafi ma około 4-5 lat :lol:

Pilnie potrzebna pomoc :cry: w sumie 3 owczarki sa bez dachu nad głową!!!! :cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amber.e']Ode mnie 50 zł. Poproszę o nr konta.[/QUOTE]

[quote name='abero']Dorzucam 30zł. Proszę o nr konta.[/QUOTE]

Dziękuję :lol: Nr konta wysłałam na PW

Na stronie przytuliska [URL="http://znajdki.pl/"][B]http://znajdki.pl/[/B][/URL] w zakładce "kontakt" jest podany nr konta,
[B]zbieramy na budowę kojca, już 3 ONki nie mają dachu nad głową - POMÓŻ [/B]:modla: :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Dziękuję :lol: Nr konta wysłałam na PW

Na stronie przytuliska [URL="http://znajdki.pl/"][B]http://znajdki.pl/[/B][/URL] w zakładce "kontakt" jest podany nr konta,
[B][B]zbieramy na budowę kojca, już 3 ONki nie mają dachu nad głową - POMÓŻ [/B]:modla: :modla: :modla: :modla:[/B][/QUOTE]
Może lepiej napisać wyrazniej w tytule ,że to zbiorka na budowę kojca ,bo ktos mogly zrozumieć ,że na oplacenie kojca w hoteliku ? Np.: [B]"Wspomóż budowę kojca dla 3 Onków [/B]" ? ;ub " "[B]Pomóż budować kojec dla 3 ONków[/B] " lub tak jak tu w tym poscie twoim cioteczko paros :[B] Zbieramy na pilną budowę kojca dla 3 Onków[/B] ?

Pomysl budowy kojca w tym przypadku jest b.dobry. Zamiast oplacać hotelik ,lepiej zainwestować te fundusze w budowę kojca- korzysc będzie dlugotrwala a pieniądze lepiej wydane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Może lepiej napisać wyrazniej w tytule ,że to zbiorka na budowę kojca ,bo ktos mogly zrozumieć ,że na oplacenie kojca w hoteliku ? Np.: [B]"Wspomóż budowę kojca dla 3 Onków [/B]" ? ;ub " "[B]Pomóż budować kojec dla 3 ONków[/B] " lub tak jak tu w tym poscie twoim cioteczko paros :[B] Zbieramy na pilną budowę kojca dla 3 Onków[/B] ?

Pomysl budowy kojca w tym przypadku jest b.dobry. Zamiast oplacać hotelik ,lepiej zainwestować te fundusze w budowę kojca- korzysc będzie dlugotrwala a pieniądze lepiej wydane.[/QUOTE]

Witaj Olgo, poprawiłam zgodnie z Twoją propozycją :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Witaj Olgo, poprawiłam zgodnie z Twoją propozycją :lol:[/QUOTE]
Wydawalo mi się ,że tak będzie czytelniej ,iż jest to zbiórka na budowę kojca majacego slużyc kolejnym psom a nie zbiórka na pobyt psa/psów w kojcu w jakimś hoteliku.Bo tak dwojako można bylo te slowa odczytać.Może taki konkretniejszy zapis zdopinguje darczynców ? Oby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']dziękuję :lol: Nr konta wysłałam na pw

[COLOR=blue][B]na stronie przytuliska [URL="http://znajdki.pl/"][B]http://znajdki.pl/[/B][/URL] w zakładce "kontakt" jest podany nr konta,
[B]zbieramy na budowę kojca, już 3 onki nie mają dachu nad głową - pomóż [/B]:modla: :modla: :modla: :modla:[/B][/COLOR][/quote]

[COLOR=Magenta][B]Ponawiamy prośbę o pomoc w zbieraniu funduszy na budowę kojca dla psów ,ktore nie mają gdzie się podziać -są na ulicy ,poniewierane ,glodne i zmarznięte !!!!

Kojec taki będzie używany wiele kolejnych lat i jest to rozsądniejsze wyjscie ,niż oplacanie w rożnych hotelikach miejsc w kojcach .[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...