Jump to content
Dogomania

Kaukaz Borys z Zamościa odszedł za TM [*]


URIA

Recommended Posts

[B]tola, nina_q[/B] dzięki za fanty! Bazarek chyba będzie bazarowy (:D), powiem szczerze że nigdy bazarku nie prowadziłam i mam tremę.

[B]saura[/B] bardzo dziękujemy!

[B]Goldenku[/B] :loveu:

[B]Ewka :)[/B] :multi:

Witam wszystkie nowe cioteczki na wątku Borysa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Borysa boksiowym cioteczkom i wszystkim którzy odpowiedzieli na mój apel :loveu::loveu::loveu: . Jak widzicie wcale :shake: jest podobny do goldena :evil_lol::evil_lol::evil_lol: .


Asiu, działaj dalej.... ja jutro wyjeżdżam (bez dostępu do kompa) i wracam w poniedziałek dopiero....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Tak 15 zł to naprawdę promocja. Tylko raz widziałam jak kaukaz zjada wiadro ryżu z mięsem na obiad... Robiło wrażenie![/QUOTE]
Bez przesady z tym wiadrem, może był wygłodniały lub przybył ze schroniska? Jak sie unormuje, a to chyba nie rosnący juz pies? To bez demagogii!

Link to comment
Share on other sites

[B]viola005[/B] nie ma za co :D Dzięki za czujności i kaskę.:loveu: Koszt miesięczny to ok 450 zł, [B]myślę, że jak będzie min 400 zł stałych deklaracji to możemy ruszać[/B]. 50 zł zawsze się jakoś zorganizuje, ewentualnie będą z zapasu deklaracji jednorazowych, bazarków itd.

Borysek dostał w prezencie od [B]Żuni[/B] na chwilę obecną karmę i witaminki. :loveu:

Jutro ruszam z bazarkami, dziś nie dałam rady tak mnie poskładało, że ledwo własnymi psami byłam się w stanie zająć. Na bazarki dzięki dobrym duszom mamy już książkę, ciuchy, biżu i aniołki!

Są też widoki (słabe póki Borysa się nie wyciągnie i nie pozna), na DS dla niego pod Warszawą. Więc jakby się dało go wyjąć, a on z kolei okazałby się zrównoważonym psem, to może nie musiałby siedzieć w hotelu zbyt długo.... eh

Link to comment
Share on other sites

[B]Shirrrapiera[/B] dziękuję ! :multi:

[B]Julian[/B] bardzo dziękujemy! :multi::multi::multi: Pieniądze być może wpłynęły, Iza sprawdza konto co kilka dni. Poprosiłam ją dziś, żeby sprawdziła jaki mamy stan.

[B]kora78[/B] witamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julian']Jednorazowo wpłaciłam 100,nie wiem dlaczego nie ma jeszcze kwoty.
W takim wypadku bede wpłacać po 100 zł co miesiąc na utrzymanie zamojszczaka.
Deklaruję narazie na 4 miesiące listopad,grudzień,styczeń,luty,potem zobaczymy.[/QUOTE]
No dziewczyno :loveu::loveu::loveu:, Borys na pewno by Cię "wycałował" za to!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...