Jump to content
Dogomania

Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!


Ania102

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam z Agatą u Sunii, niestety nie udało się jej złapać bo bardzo wystraszyła się na widok smyczy. Popytałyśmy na osiedlu czy ona jest napewno bezdomna, bo doszła do nas dziewczynka, która stwierdziła że jakaś kobieta wpuszcza ją czasem na noc do klatki. Nikt inny tego nie potwierdził.
Jaaga ona nie wie co to smycz albo raczej kojarzy jej się z czymś niemiłym czy to nie stanowi dla Ciebie problemu?
Pojawił się jeszcze jeden problem- nasz wet chory na zwolnieniu nie ciachnie jej jutro, jeśli nie wyzdrowieje po weekendzie ciachamy gdzie indziej.
Kupiłyśmy sedalin na wszelki wypadek.
Ciotki błagam o deklaracje i rozsyłąnie wątku.

Link to comment
Share on other sites

Za Sonią nie tęsknię, bo wiem, że się ma teraz jak w niebie, wiec nie ma czego żałować. Mało któremu 50 kg bezdomniakowi udaje się wylądowac w sypialni. Trochę pusto bez niej, przez pierwsze dni dziwnie było, bo jednak była absorbująca, ale juz na jej miejscu sa Muszka i Opieniek. Przywykłam do tego, że jak jeden odchodzi, to przyjeżdża następny.
Oczywiście na sunie zwróciłam uwagę tylko przez uderzające podobieństwo do Soni i link na jej watku, bo zazwyczaj poruszam się jedynie po subskrybowanych tematach. Ona przyjmuje identyczne pozy, ma takie samo spojrzenie.

Lęk przed smyczą nie jest problemem. Mam ogród, mieszkamy na uboczu, więc smycz nie jest koniecznościa, zreszta większość psów jej się boi, a potem reagują normalnie, jak się przekonają, ze niczym nie grozi.
Oby dała się złapać i pomyślnie przeszła zabieg.
No, i żeby jakoś deklaracje się nazbierały, nawet takie jednorazowe.

Może już zacząć sunię ogłaszać? jakby obrobić wstawione tu zdjęcia, to może ktoś się nią zainteresuje?

Link to comment
Share on other sites

Jaaga to działka aagaty8 brata i póki co on nie wyraził zgody, więc na siłę nie da rady. Sunia ma więcej kolegów, ten taki od serca- najlepszy, jeszcze taki prążkowany z nimi biega, a on ciągle szczeka na samochody.
Jak dziś ją zobaczyłam to już w 90% jestem pewna że jest zaciążona:-(
Co do kolegi to coś może poradzimy, ja marzę żeby ktoś wreszcie zadzwonił do mnie w sprawie Prado ale to marzenie póki co dalekie od spełnienia, a nie jestem w stanie wyrobić na tyle hotelowań.
Mam nadzieję, że uda się z deklaracjami dla Suni.
Monisiu kochana podeślij mi link do tego bazarku imiennego- może tak na początek rzeczywiście.
Proszę o rozsyłanie wątku i wklejanie na te na których jesteście.
Jaaga jeśli mój wet się nie pozbiera po weekendzie będziemy ciachać u innego w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Super, kolejna miłośniczka soniopodobnej Suni. Może lepiej deklaracje zapisywac w pierwszym poście dla jasności sytuacji?
A czy gdyby ona do nas przyjechała, to jej kolega nie mógłby trafić na dzialkę, o której wczesniej była mowa?[/QUOTE]
Działka jest mojego brata ale to są ogródki działkowe i nie mam pojęcia jak to jest z trzymanie tam psów. Też mi ten pies chodzi po głowie, ale w tym momencie najbardziej chodzi o sunię bo ona jest chyba z nich wszystkich najbardziej potrzebująca:placz:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Agaty
Dziewczyny sorry,że się rządzę ale może wpiszcie na 1-szej stronie oferowaną pomoc. Z tego co czytam 3 albo 4 osoby zadeklarowały jakieś stałe wpłaty, a do tego na pewno 2 jednorazowe. Będzie czytelniej
Ja też mogę dla sunieczki dać dyszkę miesięcznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Jestem na zaproszenie Agaty
Dziewczyny sorry,że się rządzę ale może wpiszcie na 1-szej stronie oferowaną pomoc. Z tego co czytam 3 albo 4 osoby zadeklarowały jakieś stałe wpłaty, a do tego na pewno 2 jednorazowe. Będzie czytelniej
Ja też mogę dla sunieczki dać dyszkę miesięcznie :)[/QUOTE]
Właśnie staram się wszystkie stronki przejrzeć i uzupełniam:)
Piszę też pw do tych osób, które zadeklarowały się jednorazowo. Opcja hotelu dziś podjęta.
Atomówko DZIĘKUJEMY bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze 230 zł stałych deklaracji i Sunia bezpieczna- kurde jeśli UM nie będzie chciał zapłacić za sterylkę to może zgłosić ją na akcję.
Z tą uchwałą jest u nas tak, że jeszcze w życie nie weszła i nie rozumiem co im się wreszcie stało, że ruszyli łbami. Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Zgłoście Sunię szybciutko na wątek sterylkowy. Sterylka aborcyjna jest poza kolejnością. Jesli będą pieniądze z miasta, to zawsze możecie tu zrezygnowac. To duzy pies, będzie miała sporo małych. Zabieg tez pewnie bedzie droższy, więc nie ma co ryzykowac, że potem trzeba będzie jeszcze zbierać kilkaset złotych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...