Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie tematu


Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na cudowny środek nie masz co liczyć, jeśli nie masz pieniędzy na dalszą diagnozę to pozostaje Ci próbować działać tak jak tu Ci napisałyśmy - czyli zmienić żywienie na ryż plus wołowina (lub jak masz dostęp to jeszcze lepiej konina... tańsza i mniej uczula), kąpać psa w tych preparatach co Ci wet polecał (i to regularnie!) oraz ja bym podała ten preparat z cynkiem Zn-A-B6 i czekać na rezultaty... i nie licz na to, że po paru dniach będą już efekty, na to potrzeba czasu!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

klapa na kolach dziura na plecach wieksza niz zwykle mi sie wydaje ze to bedzie rczej to sa niz uczulenie bo objawy bardzo pasuja na sa tzn pies zaczal chorowac po smierci mojej mamy a jego jedynej wlascicielki czyli traumatyczne przeżycie moglo uaktywnic SA niestety nie stac mnie na dzien dzisiejszy na te suplementy diety kupuje teraz tylko karme i potrzebny antybiotyk w razie wygryzania sie no coz poczac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzis mialam wizyte sasiada przyniosl mi zupe dla psow w sloiki o szczelil kazanie na temat blekiego ze on go wezmie do lecznicy i mu go uspia bo on ledwo chodzi i jest taki chory co jest bzdura ja mu powiedzialam ze nie uspia bo pytalam a on ze go znaja o mu go uspia a ja na to ze mnie lepiej znaja i zeby dal juz spokoj

Link to comment
Share on other sites

bleki bez zmian ugadalam sie z wet że mi go trochę obetną żeby łatwiej go bylo kąpac musze kupic mu ubranko zeby mu zimno nie ylo ale niestety nie stac mnie bo strasznie drogie u nas sa w sklepie dlatego napisalam na forum dogo ze kupie ubranko dla psa za 20 zl ale nikt nie ma sprzedac jak byscie cos slyszeli to dajcie znac ok

Link to comment
Share on other sites

na miau pisalo ze jakas kobieta oddala psa do uspienia i go uspili a byl zdrowy a bleki jest chory i zaden weterynarz nie chce go uspic pewnie posypie sie grad slow na mnie ale co juz mam nieraz tego wszystkiego dosc czego dotknie ten pies smierdzi na lepsze jedzenie kasy brak na suplementy kasy brak na antybiotyk ledwo starcza a pies tak smierdzi ze masakra czasami faktycznie mysle zeby go uspic ale nie wiem gdzie mysle ze to meczenie psa jak go tak skora boli

Link to comment
Share on other sites

sabusia a skąd Ty jesteś? może jest tam ktoś kto mógłby pomóc na miejscu jakoś wesprzeć... tak naprawdę nie znamy diagnozy, nie wiemy co to jest. uspić to chyba tylko dla spokoju, to nie wyjście przecież. trzebaby iść do dobrego weta, dlatego pytam gdzie mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,mi sie jakos dziwnie wydaje ze tylko myslisz albo o pozbyciu sie psa z domu albo o eutanazji...
wiem ,pies smierdzi
ale ja mojego kocham mimo ze smierdzi.....
Ja bym walczyla o psa
wet powiedział kapac ...to kąpie
kazał dawac jakies płyny
to wlewam troche do kulek z mięsa mielonego i niech łapie do pysia.
Zrobisz co bedziesz chciala ....ja tylko swoje 3 grosze napisalam:(

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jesteś zdecydowana go oddać to załóż mu wątek . Opisz jego i swoją sytuację , wklej zdjęcia . Może znajdzie się ktoś o dobrym sercu i przygarnie biedaka .
A psy śmierdzą ,koty śmierdzą i ludzie też . Może być wiele przyczyn i raczej tego same nie ustalimy . Masz jeszcze inne zwierzęta i z tego co piszesz też potrzebują pomocy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...