Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie tematu


Recommended Posts

nie wiem juz kompletnie co mam myslec? mysle że ten wet z oswięcimia faktycznie ma rację? moze jemu potrzeba tylko ten antybiotyk i jakies suplementy? nieraz slyszalam ze ten wet z bloni jest bardzo dobry? wiem ze wydziwiam ale jak pomysle o oddaniu go lub uspieniu to mi slabo oczywiscie moge spotkac sie z budryskiem w czwartek i z blekim ale kasy na diagnostyke w bielsku nie mam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tak zawsze kłamię że oddam lub uspie psa a tak naprawdę to bym tego nigdy nie zrobiła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem zreszta taka histeryczka ze masakra:cool3: nieraz ostatni grosz na zwierzaki wydawalam a ja chleb z maslem tylko jadlam ale nigdy bym ich nigdzie nie oddala po moim trupie:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

DOBRA TO SPRAWA WYGLĄDA TAK: mogę spotkac sie w czwartek z budryskiem i przyjechać z blekim do bielska jezeli konsultacja psa bedzie za darmo :( DRUGA SPRAWA: psa nie usypiam i nie oddaje
TRZECiA SPRAWA: jak by ktoś mógł oddac niepotrzebny antybiotyk o dobrej dacie typu keflex lub kefawet potrzebny gdy bleki sie wygryza oraz jakies suplementy na siersc i skore dla niego ewentualnie postarala bym sie splacac te rzeczy np co miesiac jaka drobna kwota(teraz nie mam )
TRzecia sprawa: ma ktoś zbędne leki typu kreon dla mojej drugiej suki sary na trzustkę? czy faktycznie badanie z krwi na trzustke kosztuje 150 zl?

Link to comment
Share on other sites

to przyjedz w czwartek do bielska, adres na pw
bedziesz samochodem?
jak tak to wez wszystkie zwierzaki które sa chore
kafavet to cefalexyna ...moze ktoś ma zamiennik?
ja mam tylko 1 listek, ale od czegoś mozemy zacząć
w lecznicy mam zniżki i mogę płacić z lekkim poślizgiem
ale nie ejstem w stanie sama zapłacić leczenia...bardzo proszę o pomoc
ja mam swoje stadko na dt...i to dosyć spore więc każda pomoc na wagę złota
myślę,że nie zostawicie nas i pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

ja ze swej strony mogę zaproponować pomoc od nas od Krakowskiego towarzystwa Opieki nad Zwierzętami...
Możemy Cię wspomóc karmą i pomóc w opłaceniu diagnozy u weta, ale musisz przedstawić jakieś dokumenty, ze jesteś w cięzkiej sytuacji finansowej (zaśw. o dochodach) i to złożyć u nas w Krakowie
jak masz jakieś pytania to dzwoń do krakowa do nas (nr znajdziesz na naszej stronie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ja ze swej strony mogę zaproponować pomoc od nas od Krakowskiego towarzystwa Opieki nad Zwierzętami...
Możemy Cię wspomóc karmą i pomóc w opłaceniu diagnozy u weta, ale musisz przedstawić jakieś dokumenty, ze jesteś w cięzkiej sytuacji finansowej (zaśw. o dochodach) i to złożyć u nas w Krakowie
jak masz jakieś pytania to dzwoń do krakowa do nas (nr znajdziesz na naszej stronie)[/QUOTE]
oooo! to już jest konkretna oferta pomocy!!!
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabusia']bylam dzis u wet z blekim go ogolic mial robione tez w sumie 4 zeskrobiny skorne ktore nic nie wykazaly zaszczepilam go na wscieklizne bo termin mialam na 20 grudnia mogę byc w bielsku wieczorem kolo 17 nie wiem do ktorej jest lecznica czynna[/QUOTE]

może być o 17, będę czekała

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...