Jump to content
Dogomania

Zenuś za TM - dług pozostał...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']To może zdecydujmy wreszcie?[/QUOTE]

Ja już swoją opinię napisałam kilka postów wcześniej. Nie wiem czy uważacie, że Zenek powinien trafic do boksu??? Wydaje mi się, że z jego łapkami chyba nie za bardzo a jeśli się nie mylę wszystkie hoteliki tutaj wymienione właśnie takie są. Znacie może jakiś hotelik domowy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada'] (...) Nie wiem czy uważacie, że Zenek powinien trafic do boksu??? Wydaje mi się, że z jego łapkami chyba nie za bardzo a jeśli się nie mylę wszystkie hoteliki tutaj wymienione właśnie takie są. Znacie może jakiś hotelik domowy???[/QUOTE]
Oczywiście, że naj... naj... byłyby warunki domowe tymczasu/ hoteliku. Biorąc jednak pod uwagę obecne miejsce, gdzie przebywa, kolejno miejsce, do którego ma trafić, dalej presję czasu to... Nie zastanawiałabym się, na ten moment, co byłoby lepsze dla jego stawów (bo to oczywistość) tylko dogrywałabym hotel bodaj z boksem, żeby Zenka zabezpieczyć (jego los). Jak to się uda można spokojnie szukać dalej hoteliku pod dyktando potrzeb Zenka, jego stanu zdrowia itd.

Link to comment
Share on other sites

Moja stałą wpłata tez poszła dzisiaj 50PLN[quote name='Piromanka'][B][COLOR="#006400"]Są pierwsze wpłaty na koncie:[/COLOR][/B]

Jolanta08 - 30,-
Maruda666 - 15,-
Bjuta - 25,-
Lidan - 30,-
Lilo - 20,-
Yana - 20,-
aldona_b - 24,-
ala123 - 50,-
Romka - 30,-
gonia66 - 30,-

[B][COLOR="#ff0000"]Serdeczne podziękowania dla DOBRYCH SERDUSZEK!!![/COLOR][/B]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/372/cf59b3c71286acef.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Oczywiście, że naj... naj... byłyby warunki domowe tymczasu/ hoteliku. Biorąc jednak pod uwagę obecne miejsce, gdzie przebywa, kolejno miejsce, do którego ma trafić, dalej presję czasu to... Nie zastanawiałabym się, na ten moment, co byłoby lepsze dla jego stawów (bo to oczywistość) tylko dogrywałabym hotel bodaj z boksem, żeby Zenka zabezpieczyć (jego los). Jak to się uda można spokojnie szukać dalej hoteliku pod dyktando potrzeb Zenka, jego stanu zdrowia itd.[/QUOTE]
Ja zgadzam się z opinią Majki,uważam,że Zenusia trzeba wyrwać z miejsca gdzie przebywa do hoteliku,choćby do boksu a potem szukać mu miejsca odpowiedniego do jego potrzeb zdrowotnych.

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że psa trzeba zabierać jak najszybciej, a potem ewentualnie szukać dalej. Wiadomo gdzie do tej pory piesek mieszkał? Może całe życie spędził w budzie i porządny boks z ciepłą budą plus porządna porcja jedzenia to wszystko co zna? Zna ktos ten hotelik w Przebieczanach? Gdzie to w ogóle jest? To boksy całkowicie zewnętrzne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Dziewczyny z Pszczyny, bardzo Was proszę o podjecie jakichś kroków.
Ja wyjeżdżam 20.11 i wracam dopiero 30.11 Nie będę mogła koordynować akcji.[/QUOTE]

ja swoją deklarację wpłacę jak już będzie w hoteliku

wydaje mi się,że najlepszym rozwiązaniem będzie jak mikoada przejmie od Ciebie księgowość, będziemy mieli wszystko na bieżąco wszystkie wpłaty

przed wyjazdem powinien tez obejrzeć Zenka wet, zrobić chociaz podst. bad krwi z narządami - 55 zł, żeby pozniej nie było zaskoczenia i coś na stawy trzeba kupić
poza tym szczepienie - 60 zł i odrobaczenie

Link to comment
Share on other sites

W Przebieczanach jest sporo psiaków z Zabrza i z tego co wiem dziewczyny chwalą ten hotelik. Przebieczany są k.Wieliczki więc od nas jakieś 100 km. Wklejam zdjęcie z wątku Gaspara, który tam się hoteluje :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-wywin%C4%85%C5%82-si%C4%99-kostusze-i-zamierza-jeszcze-sobie-nie%C5%BAle-po%C5%BCy%C4%87-na-koszt-dogomani/page122[/URL]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/497/95a938c47550bf52med.jpg[/IMG]

edit. W dalszym ciągu brakuje Zenkowi sporo pieniążków bez kompletu deklaracji niestety nie będzie mógł nigdzie pojechac, bardzo prosimy o pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli on jest taki do kolana to 300, a jak większy to 350

[B][COLOR=#008000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/B]

aldona_b -30,- /m-c/ + 20,- na ogłoszenia
BUDRYSEK -2X10,- /m-c/
madzia828 - 20,- /m-c/
Olena84 - 20,-/m-c/
dota&koka - 10, x2 /m-c/
Maruda666 -10-15,-/m-c/
Bjuta - 5,- /m-c/
JOHANNALIND - 20,- /m-c/
Roland_De - 50,- /m-c/

Ok. 175 zł dla Zenka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka'][B][CENTER][FONT="Impact"][SIZE="6"][COLOR="#ff0000"]Zenkowi brakuje 125 zł deklaracji miesięcznych!!!
Inaczej nie pojedzie do hotelu!!!!
Mamy około tygodnia czasu........[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][/B][/QUOTE]

Prosimy o pomoc.. nawet najmniejsza deklaracja sie liczy.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="#008000"]Deklaracje stałe:
[/COLOR][/B]
aldona_b -30,- /m-c/ + 20,- na ogłoszenia
BUDRYSEK -2X10,- /m-c/
madzia828 - 20,- /m-c/
Olena84 - 20,-/m-c/
dota&koka - 10, x2 /m-c/
Maruda666 -10-15,-/m-c/
Bjuta - 5,- /m-c/
JOHANNALIND - 20,- /m-c/
Roland_De - 50,- /m-c/
TŻ Piromanki - 10,- /m-c/
tayga - 10,- /m-c/

[B]Ok. 195 zł dla Zenka[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...