Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 19-20.02.2011


Atik

Recommended Posts

[COLOR=Red]Chciałam przypomnieć, że w katalogu zostanął umieszczone tylko te championaty i certyfikaty, które zostaną potwierdzone skanem. [/COLOR]

[COLOR=Black]Zainteresowanym chce zwrócić uwagę, że w tych samych dniach co nasza wystawa jest CACIB Presov, grupy są tak poustawiane, żeby umożliwić uczestnictwo w obu wystawach[/COLOR]. Zachęcam, bo to tylko 160 km :) Link na [URL="http://eastcup.slovakiadog.eu/"]CACIB PRESOV[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atik'][COLOR=Red]Chciałam przypomnieć, że w katalogu zostanął umieszczone tylko te championaty i certyfikaty, które zostaną potwierdzone skanem. [/COLOR] [/QUOTE]

to mam pytanie natury technicznej: w formularzu zgłoszeniowym można dołączyć tylko jeden skan championatu, a co gdy ktoś ma więcej ? na stronie widnieje info, że nie przyjmują mailem skanów, więc jak "udowodnić" większą liczbę tytułów ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']to mam pytanie natury technicznej: w formularzu zgłoszeniowym można dołączyć tylko jeden skan championatu, a co gdy ktoś ma więcej ? na stronie widnieje info, że nie przyjmują mailem skanów, więc jak "udowodnić" większą liczbę tytułów ?[/QUOTE]

oj za dużo też źle.... Przecież wszyscy wiedzą, ze Twoje psy mają duuużo championatów!!! :) Ale w Rzeszowie dasz im pracy przy sprawdzaniu....

Link to comment
Share on other sites

[b]panbazyl[/b] sprawdzenie danych nie jest problemem dla nas, ale problemem dla wystawcy może być sytuacja jak w katalogu pojawią się same tytuły bez imienia i przydomka psa, co niejednokrotnie miało miejsce w sytuacji kiedy wystawcy upierali się, że musi być 15 championatów :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][b]narisowa[/b] w formularzu można załączyć 4 załączniki, a czy pod skanem metryki, rodowodu załączysz skan championatu to nie ma znaczenia, bo i tak wszystkie załączniki są sprawdzane. Tak jest od 4 lat :)[/QUOTE]
no właśnie nawet 4 - to za mało ;)
[quote name='Atik'][b]panbazyl[/b] sprawdzenie danych nie jest problemem dla nas, ale problemem dla wystawcy może być sytuacja jak w katalogu pojawią się same tytuły bez imienia i przydomka psa, co niejednokrotnie miało miejsce w sytuacji kiedy wystawcy upierali się, że musi być 15 championatów :][/QUOTE]
a skoro pies ma tyle championatów, to czemu wystawca nie może się nimi pochwalić ?
niektóre oddziały nie mają problemów, by przed nazwą psa umieścić kilkadziesiąt championatów.
no dobra - pytanie praktyczne: co mam zrobić, żeby mój niuniek miał wpisane "tylko" 7 championatów ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]panbazyl[/B] sprawdzenie danych nie jest problemem dla nas, ale problemem dla wystawcy może być sytuacja jak w katalogu pojawią się same tytuły bez imienia i przydomka psa, co niejednokrotnie miało miejsce w sytuacji kiedy wystawcy upierali się, że musi być 15 championatów :][/QUOTE]

nie bardzo rozumiem: tzn że błąd w katalogu bez podania imienia psa jest winą wystawcy, który dobrze wypełnił formularz/zgłoszenie?:razz:

sorki -nie jestem złośliwa, ale chyba oddział powinien coś przedsięwziać, by taka sytuacja nie miała miejsca
ja też mając wiele tytułów chciałabym się nimi wszem i wobec pochwalić się. W końcu oprócz zaangażowania czasowego i emocjonalnego wydałam kupę kasy na te tytuły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][b]panbazyl[/b] sprawdzenie danych nie jest problemem dla nas, ale problemem dla wystawcy może być sytuacja jak w katalogu pojawią się same tytuły bez imienia i przydomka psa, co niejednokrotnie miało miejsce w sytuacji kiedy wystawcy upierali się, że musi być 15 championatów :][/QUOTE]

jak już wcześniej pisały dziewczyny - pies moze mieć i 30 championatów i wlaściciel powinien mieć możliwość do ich zapisania w katalogu 9no i pochwalenie się nimi), chyba że nie ma takiej możliwości???? Bo nie wiem. A organizator powinien wręcz się cieszyć że przyjedzie tak utytułowany pies na wystawę. A imienia psa raczej nikt nie zapomina dopisać.

[quote name='Atik']3 załączyć w załącznikach, 4 pozostałe zrobić jako jedno foto i załączyć jako 4 załącznik ...[/QUOTE]

Łatwe, ale jak się napisze wcześniej w instrukcji. Ja też blondynka, w dodatku ciemna. Bardzo ciemna. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='narisowa']to mam pytanie natury technicznej: w formularzu zgłoszeniowym można dołączyć tylko jeden skan championatu, a co gdy ktoś ma więcej ? na stronie widnieje info, że nie przyjmują mailem skanów, więc jak "udowodnić" większą liczbę tytułów ?[/QUOTE]
Narisowa , Ty to im oddzielną płytę ze skanami tych championatów wyślij :d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a ja szukam kogoś kto jedzie na niedzielę tylko najlepiej na trasie Zamość, Chełm przez Lublin. Dosiadła bym się z labkiem młodym - spokojny facet. Do paliwa się dorzucam oczywiście. Ostatecznie z Lublina też.[/QUOTE]

ja też bym chętnie się dosiadla do kogoś (dorzucam się do paliwa) - obojętne czy sobota czy niedziela.
jeśli sobota to staffik szczenię, może jechać w klatce
jeśli niedziela to owczarek aussie miejsce psa w aucie do uzgodnienia
tylko, że mnie po drodze trzeba by zabrać (okolice Bychawy - Osowa) - będę niemobilna, jeśli ktoś ma super auto co śniegu się nie boi to ja chętnie do Rzeszowa wyruszę, ale ostateczną decyzję będę mogła podjąć dopiero w styczniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no to witaj w klubie! ;) Trochę czasu jest jeszcze, może coś się uda znaleźć.[/QUOTE]

może.. u mnie wiele zależy od cieczki jeden z suczydeł... bo też grozi mi podróż pociągiem na krycie... boszz.. to będzie makabra z tą zmorą w rui...
jeśli się wyrobi przed końcem stycznia z gorącymi dniami to mogę myśleć o wystawie, jeśli wybierze sobie luty na smyranie to lipa z wystawą ;)
hahaha.. jakie plany lol.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...