Jump to content
Dogomania

czarna Gejsza juz w ds!!!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hop hop przywiziemy Gejszę do Bukowna, ale ktoś musi ją odebrać - nie damy rady jej do przebieczan zawieźć bo to dodatkowe ponad 100 km, a ja po powrocie muszę do pracy, a missieek do swojego stada zwierzaków :shake: nie ma fizycznie szans, żebyśmy zrobiły dodatkowe ponad 100 km :shake: jakby było do przejechania w sumie 200 to wtedy + 100 nie robi wielkiego problemu, ale jedziemy ponad 600 w jeden dzień, i dodatkowe 100 to już jest ogromna różnica...

Link to comment
Share on other sites

Gejsza ma się swietnie; wczoraj oczywiscie po wieczornym spacerze TZ nie odporowadził jej do zadry, bo mu było szkoda, ze sunia do dzisiaj będzie sama:cool3:
Sunia spedziła noc przy jego boku:cool3:
Tak to wyslać mojego TZ, zeby wyprowadził suczkę na spacer:lol:
Gejsza jest cudowna; cały czas chce sie przytulac, zaczepia do zabawy. :loveu:
Jest wpatrzona w człowieka i rozumie, cego sie od niej oczekuje.
Slicznie podaje tez łapkę, potrafi zachowac czystość.
TZ mówi, ze to bajka nie sunia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

wstepnie jestesmy umowieni tutaj na miejscu...
generalnie strasznie to skomplikowane i dużo osob w to zaangazowanych, mam nadzieje ze nic sie nie sypnie po drodze bo najgorsze jak tak akcja zalezna od wielu osob bo wtedy wieksze prawdopodobiesntwo ze komus cos wypadnie tfu tfu tfu
niestety nie udało mi sie znalezc kogos kto jutro rano ogarnie sprawe na miejscu wiec bede musiała pojeździć sobie z chorym dzieckiem:-(
trzymajcie kciuki zeby wszystko tu na miejscu wypaliło i psiaki szczesliwie udały sie w podroz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Gejsza ma się swietnie; wczoraj oczywiscie po wieczornym spacerze TZ nie odporowadził jej do zadry, bo mu było szkoda, ze sunia do dzisiaj będzie sama:cool3:
Sunia spedziła noc przy jego boku:cool3:
Tak to wyslać mojego TZ, zeby wyprowadził suczkę na spacer:lol:
Gejsza jest cudowna; cały czas chce sie przytulac, zaczepia do zabawy. :loveu:
Jest wpatrzona w człowieka i rozumie, cego sie od niej oczekuje.
Slicznie podaje tez łapkę, potrafi zachowac czystość.
TZ mówi, ze to bajka nie sunia:cool3:[/QUOTE]
Remake jak z Lady :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Lidka - masz pełna skrzynkę.
Dzwonilam dzisiaj i proponowalam pomoc swoją i TZ tu na miejscu...
Gejsza dzisiaj oprócz wlasnego posiłku wpalaszowała szyneczkę z kanapki ze stołu; moje suki mogą tylko powachac sobie sniadaniowe przysmaki:cool3:
A Gejsza bez trudu dostała do stołu i zrobiła to z wielką gracją:cool3:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze tu nie napisałam :( nie jedziemy :( nie mamy czym... jakiś idiota dziś o 20 wjechał missieek w bok auta tak, że nie zamykają się drzwi :( nie wiem co dalej...
tyle załatwiania, dzwonienia, kombinowania i NIC jeden moment nieuwagi idioty i klops!
czarnuszek którego miałam brać został dziś wykastrowany i siedzi w szpitaliku w schronisku i nie mam gdzie go zabrać :( u funi pełno, u Murków pełno :( a ja nie wiem kiedy znajdę jakiś inny transport

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jeszcze tu nie napisałam :( nie jedziemy :( nie mamy czym... jakiś idiota dziś o 20 wjechał missieek w bok auta tak, że nie zamykają się drzwi :( nie wiem co dalej...
tyle załatwiania, dzwonienia, kombinowania i NIC jeden moment nieuwagi idioty i klops!
czarnuszek którego miałam brać został dziś wykastrowany i siedzi w szpitaliku w schronisku i nie mam gdzie go zabrać :( u funi pełno, u Murków pełno :( a ja nie wiem kiedy znajdę jakiś inny transport[/QUOTE]
Czasami sie tak wszystko ..... :shake:
Pisalam wczesniej, ze zadra ma transport do Krakowa i moj Mateusz będzie wracał w okolicach konca tyg.
Mozna to jakos dopasowac...

Link to comment
Share on other sites

no musimy jakoś to ogarnąć, uda się! musi się udać! w koncu co dwie (trzy? cztery? hihi) głowo to nie jedna :-)
tylko ja na razie wysiadam, bo nie dość że córka się pochorowała to jeszcze ja własnie gorączki dostałam i pies przeziębił pęcherz, mam mini armagedon w domu:-)
jakby termin transportu na to pozwolił wysterylizowalibyśmy Gejsze jeszcze u zadry. Dzis dzwoniła Pani zainteresowana adopcją Gejszy, panstwo są z Wrocławia...ale co to dla nas hihih
przedtsawiłam im sytuacje i jutro mają zadzwonic ale byli baaaaaardzo zainteresowani, przegladali dużo ogłoszeń i Gejsza spodobała im się wizualnie najbardziej a mój wykład o jej chcraterze upewnił ich że to sunia dla nich.

Link to comment
Share on other sites

margaret może i tak bo to już chyba trzeci transport dla Gejszy który mi nie wypalił...ten to już wogóle bo wszystko było dogrywane od trzech dni, dopiełyśmy z malawaszką wszystko na ostatni guzik (wisząc cały dzisiejszy dzien na telefonach) i nagle taki klops...ale coż zdarza się, oby misieeek nic nie wylazło po czasie.
Tola będziemy w kontakcie, ja nie chciałam Was już fatygować bo i tak miałam jechać z Pauliną a to wasze auto to jeszcze bardziej niepewne niż moje na to wychodzi:-)
jutro rozesle PW z nr konta dla deklarowiczów (może ktoś jeszcze chce??) bo nawet jesli sunia nie trafi do hoteliku to będzie potrzebowała transportu dalekiego chyba:-) a jeśli by coś zostało to rzecz jasna będziemy tu wspolnie debatowac na jakiego piesa pojdzie.

a skrzynke oproznilam...ale chyba musze sobie abonament wykupic na dogomani wtedy bede miec duuuuuzo wiecej miejsca na wiadomosci:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...