Jump to content
Dogomania

Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joanna83']A pokaż jakieś ogloszenia? Obama też nie ma za dużo dobrych zdjęć. Zresztą jak to z czarnuchami bywa, ciężko zrobić i dobre fotki.[/QUOTE]


z Obamą jest problem wogóle zeby cokolwiek z nią zrobić bo to żywe ADHD wszędzie jej pełno .Wołam Baraka przybiega ona , wołam syna pierwsza jest Oba . Wołam "kici, kici " przybiega Obama .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Sonia ma sie dobrze , cieczka się skończyła . Malutka ładnie chodzi na smyczy , jeździ samochodem tylko wsadzić ja do auta to jest nielada wyczyn. Poprosze przyjaciółke o nowe zdjecia Soni bo ja niestety mam ostatnio ciągle awarie samochodu włąsciwie dwa razy w tygodniu łapię gumę :) ja nie wiem czy to ja jestem taka zdolna czy złośliwośc losu . Co do sterylki to odczekamy jeszcze myślę z tydzień , półtora i ciachamy ją ... a później na gwałt szukamy domku .[/QUOTE]
nie znam sie na tym za bardzo, ale czytalam gdzies, ze zbyt szybko po cieczce wykonana sterylka jest niewskazana; nie pamietam szczegolow, wiec nie bede sie madrzyc, ale uwazajcie na to prosze...

Link to comment
Share on other sites

Weterynarz bez usg po kilku tygodniach jest w stanie wyczuć ciążę, należy pójść z psem do weterynarza i powiedzieć jakie są obawy i on niech decyduje, a nie gdybać. I napisałam, w poprzednim poście, że sterylizacja aborcyjna to co innego jeśli się okaże, że jest w ciąży.

Link to comment
Share on other sites

ja bym sie podpisala pod tym co napisala mestudio;
lekarz pewnie bedzie umial stwierdzic przy badaniu, a jak nie to te 40 zlotych sie uzbiera na usg - wtedy juz sterylka aborcyjna bedzie wchodzila w gre wylacznie; i nie wiem czy to by nie bylo lepsze bo z zabiegiem po cieczce strasznie dlugo trzeba czekac, a tak to bedzie z glowy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']to ja w takim razie zamienie oplacony pakiet 40 ogloszen z bazarku na ogloszenia dla naszej suni tylko potrzebuje zeby marlenka skontaktowala sie z nami, bo trzeba omowic szczegoly;[/QUOTE]


Jestem :) Jasne bardzo bym sie cieszyła jakby ktoś malutkiej zrobił ogłoszenia . Zdjęcia te z wątku trzeba wziac a nad tekstem pomyśle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']czy ktos tu zaglada? bo jak nie to dam te ogloszenia komu innemu - szkoda, zby sie zmarnowaly...[/QUOTE]


Kakadu zagląda zagląda własnie wysłałąm PW do nikky z tekstem i prośba o ogłoszenia . Przepraszam ze teraz odpisuje ale strasznie dużo tego ostatnio .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Zaraz pogonie Marlenę, żeby przyszła na wątek ;)

Edit: O już jest :)[/QUOTE]

Oj Asia , Asia . Ja juz ni eogarniam tego . jest Sonia , Norek i jeszcze jedna bieda co śpi w mrozy na gołej ziemi ... szczeście w nieszczesciu ze w piątek moze pojedzie do dt bezpłatnego , ale potrzebna nam karma :(



[url]http://www.dogomania.pl/threads/197421-ma%C5%82y-czarny-piesek-marznie-w-%C5%9Bniegu!!-POMOCY[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Kakadu zagląda zagląda własnie wysłałąm PW do nikky z tekstem i prośba o ogłoszenia . Przepraszam ze teraz odpisuje ale strasznie dużo tego ostatnio .[/QUOTE]
spoko ;) ja tez nie ogarniam, dlatego chcialabym juz te ogloszenia zakonczyc, zeby miec mniej na glowie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...