Jump to content
Dogomania

NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet


Qeeriefire

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='papillonek']Dobre i fajnie wyglądają ;) Ja bym kupiła :)[/QUOTE]
Dziękuje za rade, raczej kupimy. ;-)Jeszcze nad tymi sie zastanawiamy [url]http://juliusk9-sport.pl/szelki-idc-rozmiar-minimini-p-76.html[/url]

Na stronie 23 są kontynuowane zdjecia z treningu.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Moim zdaniem lepsze są te pierwsze,ale rzecz gustu ;) Dla psa,który lubi niszczyc i ma mocne szczęki (a po zdjęciach widzę ,że Nela słaba nie jest!) te szelki są idealne,ale co prawda drogie :/

Link to comment
Share on other sites

Hehe szaleją!
i nawet kąpiel była:D całkiem spory ten plac:D
szelkki fajne też mi się podobają, lepsze chyba te pierwsze bo drugie są bardziej zabudowane, ale drogie :/ fajne są te rzepy wymeinne z napisami np: "Strażnik Lasu" :D

Hy.. ja jeszcze w szkole w klubie szkolnym.. ale nidługo mam autobus i do domu! więc na Dogo wpadnę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Przerwa zawsze najfajniejsza :)[/QUOTE]
W końcu pańcia dala psom spokój :diabloti:



[quote name='papillonek']Moim zdaniem lepsze są te pierwsze,ale rzecz gustu ;) Dla psa,który lubi niszczyc i ma mocne szczęki (a po zdjęciach widzę ,że Nela słaba nie jest!) te szelki są idealne,ale co prawda drogie :/[/QUOTE]

Tez raczej te pierwsze i racja tanie nie są. Nela nie lubi niszczyć, tylko szelki , które miała szybko się ... ścierały i darły :shake:

[quote name='westie_justa']Hehe szaleją!
i nawet kąpiel była:D całkiem spory ten plac:D
szelkki fajne też mi się podobają, lepsze chyba te pierwsze bo drugie są bardziej zabudowane, ale drogie :/ fajne są te rzepy wymeinne z napisami np: "Strażnik Lasu" :D

Hy.. ja jeszcze w szkole w klubie szkolnym.. ale nidługo mam autobus i do domu! więc na Dogo wpadnę;)[/QUOTE]


Jak tylko zauważyła wodę to zaczęła skomleć , próbowała wskoczyć to ja włożyłam :evil_lol:
Plac nawet duży jest, na następny raz zrobię zdjęcie całemu.
Do tanich nie nalezą , raczej pierwsze szelki zamówię ;)

Ja nie chciałabym tak do pozna siedzieć w szkole.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Ja też nie che,ale czasami muszę :)
Co do ,,zabudowanych szelek" :roflt: to myślę ,że one nie są zabudowane ,tylko rozbudowane :roflt::roflt::roflt::evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Ja też nie che,ale czasami muszę :)
Co do ,,zabudowanych szelek" :roflt: to myślę ,że one nie są zabudowane ,tylko rozbudowane :roflt::roflt::roflt::evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
:evil_lol:

No bo one są przeznaczone głównie dla psów pracujących czyli policyjnych , ratowniczych itd.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Czyli idealne dla Neli :D Może i ja się za rozbudowanymi szelkami rozejrzę :roflt:
Tylko tańszą wersją :PROXY5:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Czyli idealne dla Neli :D Może i ja się za rozbudowanymi szelkami rozejrzę :roflt:
Tylko tańszą wersją :PROXY5:[/QUOTE]

Pewnie, idealne dla niej , wprost stworzone :diabloti:

Wątpię aby był rozmiar dla Sonii i są tylko droższe :roll:
Mi tam się podobają , ale myślę , ze lepsze dla większych psów, chociaż na zdjęciu jest malutki psiak i przedział wagowy ...

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

W sumie to nam nie potrzebne są superwytrzymałe szelki,bo nasze mają już z rok i są w stanie nienaruszonym ;)
Myślałam raczej nam szelkami supermiękkimi z pianki ,byłyby na pewno dużo wygodniejsze i może mniej obcierały np.te:[url]http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/4886/sincere-pet-miekkie-szelki-dla-psa-rozmiar-s.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']W sumie to nam nie potrzebne są superwytrzymałe szelki,bo nasze mają już z rok i są w stanie nienaruszonym ;)
Myślałam raczej nam szelkami supermiękkimi z pianki ,byłyby na pewno dużo wygodniejsze i może mniej obcierały np.te:[URL]http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/4886/sincere-pet-miekkie-szelki-dla-psa-rozmiar-s.jpg[/URL][/QUOTE]
Fajne , takie niezbyt wymyślane , ale ciekawy wygląd :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Te szelki naprawdę są fajne,ale rzeczywiście dla większych psów,małym nie są specjalnie potrzebne,dlatego nawet takich nie produkują ;) Chyba że ktoś się uprze i będzie próbowac zmniejszac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Collie']Fajne , takie niezbyt wymyślane , ale ciekawy wygląd :smile:[/QUOTE]

Bo ja nie lubię takich specjalnie wymyślnych,wole proste i praktyczne ,mają byc wygodne :D No i cena ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

mi się z hurrta te podobają :[url]http://spottiedottie.files.wordpress.com/2010/04/hurtta_pro_padded_harness.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']mi się z hurrta te podobają :[url]http://spottiedottie.files.wordpress.com/2010/04/hurtta_pro_padded_harness.jpg[/url][/QUOTE]
Niunia ma takie :) ale dla mniejszych psiakow pasuja chyba bardziej y-szelki czyli ten drugi typ
[url]http://www.hurttacollection.com/pro_selar[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Tak widziałam je :D ale myślałam odwrotnie,że właśnie te co teraz pokazujesz są dla dużych psów HIHI

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam taki opis do charta perskiego ``Te psy mają włosy jedynie na uszach, ogonie orza pochodzą z rodziny chartów``. Nie wiem czy się śmiać czy płakać:mdleje:
Bo chyba każdy wie , ze charty maja sierść i to na całym ciele , ale najwidoczniej się myslilam :mdleje:.
Co o tym sadzicie i o osobie , która to napisała ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Znalazłam taki opis do charta perskiego ``Te psy mają włosy jedynie na uszach, ogonie orza pochodzą z rodziny chartów``. Nie wiem czy się śmiać czy płakać:mdleje:
Bo chyba każdy wie , ze charty maja sierść i to na całym ciele , ale najwidoczniej się myslilam :mdleje:.
Co o tym sadzicie i o osobie , która to napisała ?[/QUOTE]
Pff:roflt: :roflt: no Chart perski ma dłuższą sierść na uszach i ogonie i łapach ale nie tylko tam ma sierść! no i z rodziny Chartów...... dzwne chart z rodziny chartów :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Pff:roflt: :roflt: no Chart perski ma dłuższą sierść na uszach i ogonie i łapach ale nie tylko tam ma sierść! no i z rodziny Chartów...... dzwne chart z rodziny chartów [/QUOTE]

Tekst tej samej osoby > `znam się na rasach psów i zajmuje się psami od 8 lat `....ciekawe
`chart z rodziny chartów` może ktoś nie wie :evil_lol:
Właśnie, ma sierść , a nie włosy i to całym ciele. Ma tez tzw. pióra. Oj tak to dziwne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...