Jump to content
Dogomania

Piaseczno k/Warszawy - Zmarł opiekun, a co z psami?


gabat

Recommended Posts

Potrzebujecie taniej budy dla psa, nie szukajcie jej zbyt długo, zajrzyjci od razu tutaj : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230058-Tanie-budy-dla-Twojego-czworonoga%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230058-Tanie-budy-dla-Twojego-czworonoga![/URL] Oferujemy Tanie budy dla psów o różnych rozmiarach. Ceny bud na zamówienie do uzgodnienia.(Ceny dla Fundacji bądź schronisk są inne)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie... Chwilowo moja mama do niego jeździ a on się chowa przed nią, więc nie widziała nic.

Ja na razie zwyczajnie nie mam czasu, bo każdą wolną chwilę spędzam ze swoim psem i usiłując podjąć decyzję o uśpieniu, lecz nie mogę.
Łudzę się, że będzie lepiej chociaż wiem, że nie będzie.
Ale obiecuje, że jutro lub we wtorek podjadę przed pracą do niego. Przepraszam, że nie poświęcam teraz czasu ale myśli zaprzątnięte tak, że ja już nawet prawie nie śpię, bo szkoda każdej chwili, którą mogę spędzić z Dorą.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam wcześniej napisać. Znów qu*na ktoś zostawił otwartą furtkę. Sąsiadki mówiły, że był jakiś koleś (miał klucze), ale olał zupełnie psa. Reksio biegał po okolicach. Na szczęście wszedł szybko sam za ogrodzenie, jak tylko uchyliłam furtkę i zaniosłam pachnące jedzenie. Ale on strasznie męczy się ocierając o mur - moim zdaniem to jakaś grzybica, niekoniecznie uczulenie...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jakiś proszek na pchły i inne dziadostwo, to mogę jutro mu odpchlić.

Pani sąsiadka karmi go gotowanymi korpusami. Przy niej on zjada wszystko więc myślę, że można by jej zostawić ten encorton.
Zawsze wieczorem mu zanosi taką porcję na ciepło. Wtedy to jakaś szansa, że zje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...