Jump to content
Dogomania

Projekt "Psu buda na zimé” - konczymy sterylizacje i dziékujemy!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buda dla mix boksia także dotarła, o czym wczoraj zameldował mi brat, że w piątek widział jak buda była montowana. Już nie będę się męczyła widokiem marznącego psiurka :multi:
Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu psiaka. Gdyby wiedział i mógł, radośnie pomachałby Wam resztką ogonka :lol:

[CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]Jestem pełna podziwu dla ogromu pracy jaką wykonałyście i wielkiego serca, które w to włożyłyście.
:Rose: :Rose: :Rose: :buzi: :iloveyou: :klacz: :B-fly::thumbs: :cool2: :Rose: :Rose: :Rose:

[SIZE=3]Trudno nawet ogarnąć korzyści, jakie płynął z Waszej pracy, bo ona przekłada się nie tylko na ilość psiaków, którym znacznie poprawiłyście jakość życia, ale także na niezliczone rzesze nie narodzonych nieszczęśników, którym zaoszczędziłyście cierpień wiejskiego psiaka.
Bardzo, ogromnie i gorąco Wam za to dziękuję.
Szkoda, że tak mało [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=3]jest [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=3]ludzi Wam podobnych.
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym napisac jakies wiesci na facebook wydarzeniu bo ponad miesiác temu bylo podsumowanie akcji.

wtedy cyfry wygládaly tak ze bud wydanych bylo 55 (u Basi zostalo jeszcze 10 bud, 11sta odkupiona dla pipi przez jkp, jeszcze tego nie wsadzilam do pierwszego posta) a sterylizacji 36.

od tamtej pory wyslalismy 2 budy XL- do Wiosny i do Eli tzn. do ich kandydatów. Basiu zuuuota, jak wygládajá sterylizacje z akcji? ja dopisalam 1 sterylizacjé od tamtej pory, ale wiem ze jakies psy sá od tej kobiety sterylizowane, tylko czy to od akcji budy czy z 4 lap?

Link to comment
Share on other sites

za sterylki suczek zapłaciła Fundacja "Cztery łapy", to jest za hotelowanie: pekinki, Kai, Gai, Lusi, Adzi, Maszeńka, Lili
Były jeszcze: Mimi, Emi i Tola - ale to chyba nie jest wliczone w tą fakturę
Na kastracje pojechay teraz:
Bezik, Karmelek, Lobo - to bedzie jhuz z akcji
liste dr Sałata m, ale na razie miał jakieś tam sparwy że nie sterylizował

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Soema']Doszło 20 zł od Jogi :)[/QUOTE]

dziékujemy kochanej Jogi :loveu:

Basiu, dziékujé za rozpiské, jutro w przerwie je wpisze na listé psiutków wraz z datami.

To teraz jak znajdziesz chwilé, to bédziemy potrzebowaly tez rozpiski tej drugiej faktury hehe.

Link to comment
Share on other sites

ta druga faktura to za ostatnie psiaki ale dokładnie nei wiem które. Postaram się to rozpisać albo poproszę Asie o sprecyzowanie. Tam byy kilkudniowe przedłużenia tzn. na przykład Lili paprało się troszkę po sterylce więc sunie siedziay dłużej. Postaram się to rozpisać. Wiem, że 8 zł za dobę, ale do tego też doliczała karmę, ale nie wiem jaki koszt karmy.
W zwiąkzu z tym, że to wyszło więcej niż przypuszczałam, ja nie będę liczyła kosztów sterylek. Do tej faktury doliczyła też Asia na pewno pobyt Lobo, Bezika i karmelka te kilka dni - mimo, że nie miały zabiegu, ale jednak były kilka dni. No trudno cos za coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']To jest tak - HOTELOWANIE:

11.05.2011t.
Lusia, Kaja, Gaja i pekinka z Sokolnik

22.05.2011r.
Mszeńka, Lili, Adzia

17.06.2011r.
Tola, Emi, Mimi

KASTRACJE:
11.07.2011r.
Lobo, Karmelek, Bezik - chłopaki do kastracji z Akcji Buda[/QUOTE]

Basiu, zaznacz proszé kolorem te psy z 17tki od kobity, bo ja ich nie znam imiennie. Postaram sié wtedy reszté odpowiednio przypisac z datami.

[quote name='Basia1968']ta druga faktura to za ostatnie psiaki ale dokładnie nei wiem które. Postaram się to rozpisać albo poproszę Asie o sprecyzowanie. Tam byy kilkudniowe przedłużenia tzn. na przykład Lili paprało się troszkę po sterylce więc sunie siedziay dłużej. Postaram się to rozpisać. Wiem, że 8 zł za dobę, ale do tego też doliczała karmę, ale nie wiem jaki koszt karmy.
W zwiąkzu z tym, że to wyszło więcej niż przypuszczałam, ja nie będę liczyła kosztów sterylek. Do tej faktury doliczyła też Asia na pewno pobyt[B] Lobo, Bezika i karmelka[/B] te kilka dni - [B]mimo, że nie miały zabiegu[/B], ale jednak były kilka dni. No trudno cos za coś.[/QUOTE]

to sá psy do kastracji wg Twojej listy wyzej. ja muszé tu zratlerowac bo nie bardzo rozumiem ;p czy one bédá kastrowane a jesli tak to one czekajá w hotelu na zabieg, czy dobrze rozumiem?

Link to comment
Share on other sites

oo dokładnie tak jak napisała Soema. Zawieźliśmy i w ciągu dwóch bodajże dni ludzie zrezygnowali i musielismy je odzwieźć bez kastracji.
Emi przehotelowała się dłużej ale ja dopłaciłam sama 120 zł /w tym szczepienia dla niej/. Miała jechać do domku i niestety domek zrezygnował w dniu kiedy mielismy ją wieźć.
Ja rozpisze to na spokojnie. Każdego psa z 17-tki - była tez sunia pekinka z Sokolnik z listy.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie uzupelnione o wszystkie wydatki, nie mam tylko porozpisywanych psów z datami sterylizacji.

Tu mam po kolei datami i imiennie wypisane 37 psów wysterylizowanych i moja lista konczy sié na 2 sukach: Tola (03.06.11) i Collie (21.06.11):
[URL]http://www.psubudanazime.org/index.php?option=com_content&view=article&id=96&Itemid=91&lang=pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Emilko, podziwiam Twoją dokładność. Na dogo nie spotkałam drugiego, podobnie szczegółowego rozliczenia :klacz::klacz::cool2::cool2:
Kiedyś chciałam podobnie szczegółowo rozliczać wpłacane przez ofiarodawców pieniądze, wpłacane na ratowanie psów z koszmarnych warunków. Niestety doszło do koszmarnych, karczemnych awantur. Zostałam obrzucona wulgarnymi wyzwiskami, rzucano nawet podejrzenia, że chcę zdefraudować powierzone mi pieniądze. Mod niestety był bardzo stronniczy i kasował moje wyjaśnienia, pozostawiając wypowiedzi stawiające mnie w bardzo niekorzystnym świetle. Do dzisiaj czuję oburzenie, gdy sobie to przypomnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Emilko, podziwiam Twoją dokładność. Na dogo nie spotkałam drugiego, podobnie szczegółowego rozliczenia :klacz::klacz::cool2::cool2:
Kiedyś chciałam podobnie szczegółowo rozliczać wpłacane przez ofiarodawców pieniądze, wpłacane na ratowanie psów z koszmarnych warunków. Niestety doszło do koszmarnych, karczemnych awantur. Zostałam obrzucona wulgarnymi wyzwiskami, rzucano nawet podejrzenia, że chcę zdefraudować powierzone mi pieniądze. Mod niestety był bardzo stronniczy i kasował moje wyjaśnienia, pozostawiając wypowiedzi stawiające mnie w bardzo niekorzystnym świetle. Do dzisiaj czuję oburzenie, gdy sobie to przypomnę.[/QUOTE]

hehe, dziékujé zuuota. mam obsesjé na tym punkcie jak widac to i ratlerujé jak ta pchla :diabloti: ale co tam, to najmniejsza robota do calosci akcji w terenie :lol:

a aferé pamiétam, bronilam Cié piersiá kurzá wlasná :p

aaa, i pomylilam siéze do Ciebie juz 2 budy pojechaly, ale nie ;p przejdz siédo kobity moze w weekend dalabys radé? ta od bokserki z pupká na zewnátrz budy.
no i oczywiscie poprosimy o foteczki piesków juz obdarowanych i umawiajcie je na kastracje- to byly 3 chlopaczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...