Jump to content
Dogomania

Projekt "Psu buda na zimé” - konczymy sterylizacje i dziékujemy!


emilia2280

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam, ze srodków pochodzących z Projektu Psu buda na zimę zostały wysterylizowane ;
1. [B]Kana [/B]sunia przebywa na dt u P. Emilii w Mińsku Mazowieckim wysterylizowana w Lecznicy ZooCentrum z Otwocku dr Małgorzata Mikuła za 220 zł w dniu
28/06/2012 , sunia nie ma wątku było to z mojego polecenia czyli Ewa Wiśniewska nick " ostatniaszansa "
2.[B] Misia [/B]sunia bezdomna , dziko żyjąca pod opieką p. Doroty z Mińska Mazowieckiego wysterylizowana w Przychodni "Na skraju " dr Magdalena Adamska za 200 zł w
dniu 25/05/2012 r , sunia nie ma wątku bylo to z polecenia jak wyżej "ostatniaszansa "

Przelewy poszły na wskazane konta na podstawie faktur.
Obie w/w Panie są oficjalnymi karmicielkami wolno bytujących kotów oraz zajmują się bezdomnymi psami. Były swego czasu wspomagane przez Fundację Viva .
Nie umiem wstawiać zdjęć a mam zdjęcia wykonane po sterylizacji obu suniek , moge przesłać na maila osobie dokonującej rozliczenia lub innej wskazanej.
Ewa

mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

w 2012 bylo poza tymi 2 z OS (420 zl) wysterylizaowanych jeszcze 5 suk

Wydano na te pozostale 5 dokladnie 880 zl lácznie.

Czyli ze srodków 3,535.95 zl - 420 zl - 880 zl = [B]2,235.95 zl zostaje do wykorzystania na dalsze sterylizacje.
[/B]

1 suka - Pusia – [B]150 zl[/B], jasna suka, zabrana ze wsi Koninki, 80km od Krk, zabieg 24.04.2012 (info ok)
3 suki ([B]510 zl razem[/B]) - 2 od Karusiap i 1 suka od kkanarek (owczarkowata), daty, osobne ceny i imiona do uzupelnienia
1 suka – bokserka, [B]220 z[/B]l, data zabiegu do uzupelnienia, reszta info ok

2 suki – [B]420 zl[/B] od Ewy z OS (info ok)

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

dodatkowo, oprócz tych 7 zabiegów w poprzednim poscie (z cenami, czyli rozliczonych pod wzglédem kosztów), byly jeszcze 2 suki sterylizowane od Basia1968:

1 sunia - Nusia, 230zł za tą sunie - lecznica mamut Tarnobrzeg, data zabiegu: 8 maja 2012.

druga sunia - info do uzupelnienia potem

podsumowujác: ze srodków 2,235.95 zl - 230 zl za Nusié - ? za drugá sunié = [B]pozostaje 2,005.95 zl minus ok. 200 zl za drugá sunié

[/B]

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

[B]1 suka[/B] - Pusia – [B]150 zl[/B], jasna suka, zabrana ze wsi Koninki, 80km od Krk, zabieg 24.04.2012 (info ok) - OK
[B]3 suki [/B]([B]510 zl razem[/B], po 170 zl suka) - 2 od Karusiap i 1 suka od kkanarek (owczarkowata), zabiegi: 17.07.2012 (data faktury) - OK
[B]1 suka –[/B] bokserka, [B]220 z[/B]l, data zabiegu do uzupelnienia, reszta info ok
[B]2 suki[/B] – [B]420 zl[/B] od Ewy z OS (info ok) - OK
[B]2 suki[/B] sterylizowane od Basia1968:
1 sunia - Nusia, [B]230zł [/B]za tą sunie - lecznica mamut Tarnobrzeg, data zabiegu: 8 maja 2012.
druga sunia - info do uzupelnienia potem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']czyli zostaje 1.176,05 zł do wykorzystania ?
Nic nie wiem o bokserce, Nusi od basi1968 i o Nusi ( Tarnobrzeg ) - nie dostałyśmy jeszcze faktur , ale idzie do przodu. Ewa[/QUOTE]

no wlasnie nie wiem, bo wg moich obliczen po odjéci kosztów 9 suk o których mi wiadomo, bylo ok. 2005.95 zl minus ok, 200 zl za drugá sunié Basi 1968, czyli ok. 1800 zl, ale Soema pisala Tobie ze bylo tylko 1500 do wykorzystania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']no wlasnie nie wiem, bo wg moich obliczen po odjéci kosztów 9 suk o których mi wiadomo, bylo ok. 2005.95 zl minus ok, 200 zl za drugá sunié Basi 1968, czyli ok. 1800 zl, ale Soema pisala Tobie ze bylo tylko 1500 do wykorzystania.[/QUOTE]

Emilio, masz racje 2005,95 i czekamy na kolejną fakturę od basi1968. Łomatko jak ja nienawidzę księgowości wyliczanek , ale cóż mus to mus , rozliczyć się trzeba co do grosza a co zostało sensownie wykorzystać.
Na razie mam faktury za te sunie zgłoszone przeze mnie i dwie od Kariny to tak dla porzadku. Mam nadzieję Emilio, że w ciagu m-ca sprawa zostanie rozliczona, załatwiona a Ty spokojnie ogłosisz - wszystkie środki wykorzystane, rozliczone zamykamy :)
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Emilio, masz racje 2005,95 i czekamy na kolejną fakturę od basi1968. Łomatko jak ja nienawidzę księgowości wyliczanek , ale cóż mus to mus , rozliczyć się trzeba co do grosza a co zostało sensownie wykorzystać.
Na razie mam faktury za te sunie zgłoszone przeze mnie i dwie od Kariny to tak dla porzadku. Mam nadzieję Emilio, że w ciagu m-ca sprawa zostanie rozliczona, załatwiona a Ty spokojnie ogłosisz - wszystkie środki wykorzystane, rozliczone zamykamy :)
Ewa[/QUOTE]

czyli rozliczone z fakturami jest 6 suk, pozostaly 3 (2 od Basi i jedna od Soemy- boksia). Tez mam taká nadziéjé ale widze ze to sié juz w dobrym kierunku rozwija i to mnie cieszy. Bardzo dziékujé Ci za pomoc Ewo.

Link to comment
Share on other sites

[B]1 suka[/B] - Pusia – [B]150 zl[/B], jasna suka, zabrana ze wsi Koninki, 80km od Krk, zabieg 24.04.2012 (info ok) - OK
[B]3 suki [/B]([B]510 zl razem[/B], po 170 zl suka) - 2 suki (Zuza i Kropka) od Karusiap i 1 suka Kora (owczarkowata), zabiegi: 17.07.2012 (data faktury) - OK
[B]1 suka –[/B] bokserka Nika, [B]220 z[/B]l, data zabiegu do uzupelnienia, reszta info ok
[B]2 suki[/B] – [B]420 zl[/B] od Ewy z OS (info ok) - OK
[B]2 suki[/B] sterylizowane od Basia1968:
1 sunia - Nusia, [B]230zł [/B]za tą sunie - lecznica mamut Tarnobrzeg, data zabiegu: 8 maja 2012.
druga sunia - info do uzupelnienia potem


[B]pozostaje 2,005.95 zl minus ok. 200 zl za drugá sunié od Basia1968[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='emilia2280'][B]1 suka[/B] - Pusia – [B]150 zl[/B], jasna suka, zabrana ze wsi Koninki, 80km od Krk, zabieg 24.04.2012 (info ok) - OK
[B]3 suki [/B]([B]510 zl razem[/B], po 170 zl suka) - 2 suki (Zuza i Kropka) od Karusiap i 1 suka Kora (owczarkowata), zabiegi: 17.07.2012 (data faktury) - OK
[B]1 suka –[/B] bokserka Nika, [B]220 z[/B]l, data zabiegu do uzupelnienia, reszta info ok
[B]2 suki[/B] – [B]420 zl[/B] od Ewy z OS (info ok) - OK
[B]2 suki[/B] sterylizowane od Basia1968:
1 sunia - Nusia, [B]230zł [/B]za tą sunie - lecznica mamut Tarnobrzeg, data zabiegu: 8 maja 2012.
druga sunia - info do uzupelnienia potem


[B]pozostaje 2,005.95 zl minus ok. 200 zl za drugá sunié od Basia1968[/B][/QUOTE]


[B]Miśka - [/B]200zl, gabinet w Suwalkach - zaplacona (zabieg: 10.08.12), czyli
[B]pozostaje 1,805.95 zl minus ok. 200 zl za drugá sunié od Basia1968[/B]



[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_7656.jpg[/IMG]

zgloszona przez: Izabela124., post 4456 wátku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page149[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

witam czyli z[B] Projektu Buda pozostało 1605, 95 zł ,
[/B]Melduje , że zostały wysterylizowane kolejne dwie bezdomne sunie z Mińska Mazowieckiego pod opieką karmicielek (P. Emilii Kozłowskiej ) nie mają wątków. Mam zdjęcie tylko jednej . Faktura nr 18/01/2012 Przychodnia Weterynaryjna "Na Skraju " ul. Topolowa 4/6 z 20/07/2012 400 zł , zapłacone 30.07.2012 r. Zostaje nam do wykorzystania wedle moich wyliczeń 1205,95 zł . Uprzejmie proszę o potwierdzenie. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Akcja "Buda..." obejmuje tylko psy.. Ale trzeba zgłaszać do Fundacji Kastor, może będą mieli środki :)[/QUOTE]

Karina, nie tylko psy jak wynikało z wypowiedzi emilii , są środki i myślę ,że spokojnie można wysterylizować te kotki , bezdomnośc, niechciane mioty dotycza i psów i kotów. i jedne i drugie ląduja w schroniskach . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Karina, nie tylko psy jak wynikało z wypowiedzi emilii , są środki i myślę ,że spokojnie można wysterylizować te kotki , bezdomnośc, niechciane mioty dotycza i psów i kotów. i jedne i drugie ląduja w schroniskach . Ewa[/QUOTE]

Nie przypominam sobie żeby jakikolwiek kot był ciachnięty z tej akcji. Zbieraliśmy sponsorów i ustalałyśmy z Emilią, że pod nóż z akcji idą suki, wcześniej jeszcze psy. I to jest dokumentowane i przedkładane darczyńcom. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Nie przypominam sobie żeby jakikolwiek kot był ciachnięty z tej akcji. Zbieraliśmy sponsorów i ustalałyśmy z Emilią, że pod nóż z akcji idą suki, wcześniej jeszcze psy. I to jest dokumentowane i przedkładane darczyńcom. :)[/QUOTE]

Ok , jeżeli fundacja Kastor zasponosruje -super, jeżeli nie ,z naszych środków opłacimy sterylizacje tych dwóch kotek. Mnie jest wsio ryba sunia czy kotka . Baster i lusi zdjęcia zaraz po sterylizacji poprosimy może być na naszym wątku. Sorry ostatnio bardzo nerwowa jestem i trochę działam jak Pan Raptusiewicz ... Ewa

Edited by ostatniaszansa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']przepraszam nie chciałam wprowadzać zamieszania zaraz wykasuję swój post.[/QUOTE]

Ale to żadne zmieszanie, każdy się czasami musi ściąć :) ustalaliśmy że psy są brane pod uwagę.
Jaka cena sterylek kotek jest w Waszym rejonie? Coś poradzimy.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz przepraszam ale muszę zapytać mojego weta o cenę bo ja ze względu na moje psiska nie mogę mieć kota i nigdy nie sterylizowałam.A za psy to było już dawno i nie pamiętam.Cioteczki wstyd mi się przyznać ale na mojej wsi która ma 550 numerów tylko moje psy są wysterylizowane.Ludzie uważają to za fanaberie i twierdzą że ich na to nie stać.

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']witam czyli z[B] Projektu Buda pozostało 1605, 95 zł ,
[/B]Melduje , że zostały wysterylizowane kolejne dwie bezdomne sunie z Mińska Mazowieckiego pod opieką karmicielek (P. Emilii Kozłowskiej ) nie mają wątków. Mam zdjęcie tylko jednej . Faktura nr 18/01/2012 Przychodnia Weterynaryjna "Na Skraju " ul. Topolowa 4/6 z 20/07/2012 400 zł , zapłacone 30.07.2012 r. Zostaje nam do wykorzystania wedle moich wyliczeń 1205,95 zł . Uprzejmie proszę o potwierdzenie. Ewa[/QUOTE]

dziéki, potem uzupelnié rozliczenie o te dwie sterylki :)

[quote name='ostatniaszansa']Ok , jeżeli fundacja Kastor zasponosruje -super, jeżeli nie ,z naszych środków opłacimy sterylizacje tych dwóch kotek. Mnie jest wsio ryba sunia czy kotka . Baster i lusi zdjęcia zaraz po sterylizacji poprosimy może być na naszym wątku. Sorry ostatnio bardzo nerwowa jestem i trochę działam jak Pan Raptusiewicz ... Ewa[/QUOTE]

tak tak, kotki na Kastora, bo z akcji tylko sunie, zeby nie bylo ze zupelnie odeszlismy od zalozen akcji :)

Baster i Lusi a ile wet bieze od sterylizacji kotki u Was?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Karina, nie tylko psy jak wynikało z wypowiedzi emilii , są środki i myślę ,że spokojnie można wysterylizować te kotki , bezdomnośc, niechciane mioty dotycza i psów i kotów. i jedne i drugie ląduja w schroniskach . Ewa[/QUOTE]
To co z tymi opłatami za dwie kotki, które zostały wysterylizowane w piątek i tą ciężarną, która mamy umówioną na wtorek? :roll: Odwoływać? Faktura za te dwie pewnie już wystawiona na OS. Nie mam jej jeszcze. Dopiero tu zajrzałam, foty kotek wstawiłam na wątek Skarbonki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']To co z tymi opłatami za dwie kotki, które zostały wysterylizowane w piątek i tą ciężarną, która mamy umówioną na wtorek? :roll: Odwoływać? Faktura za te dwie pewnie już wystawiona na OS. Nie mam jej jeszcze. Dopiero tu zajrzałam, foty kotek wstawiłam na wątek Skarbonki.[/QUOTE]

zerduszko, nie nie odwoływać ! skoro faktura juz wystawiona my OS zapłacimy ( mamy troche swoich funduszy nie mjacych nic wspólnego z AS i PB ) , zdjęcia koteczek prosze wstawić na wątek ostatniej szansy. Trzecią też trzeba ciachać .
Emilio dzięki , czy od czasu do czasu może ktoś tu do Waszej Fundacji zglosić koteczke ciężarna do sterylki ? My od czasu do czasu pomagamy . Nie wiem dlaczego wydawalo mi się (?) .że wspominałas o mozliwości sterylek sunie/koteczki ja chyba widże co chciałabym zobaczyc ...zupełnie jak ostatnio widziałam tramwaj nr 24 wsiadłam a to był nr 23 ...
Mam nadzieję , ze teraz dosyć szybko zostanie wykorzystana kwota jaka pozostała z Projektu Buda . Wyciągnę zdjęcia tych dwóch ostatnio ciachniętych suń , trzecia jest w kolejce. Panie zajmujące się bezdomniakami w Mińsku Mazowieckim mają korzystać z bardzo korzystnej cenowo a wetka super , oferty Koterii ( nie tylko koty ) Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...