Jump to content
Dogomania

Projekt "Psu buda na zimé” - konczymy sterylizacje i dziékujemy!


emilia2280

Recommended Posts

cioteczki przepraszam ale myślałam że ceny za sterylki kotek są niższe.Nie mogę obciążać was takimi kosztami.Moja wetka powiedziała że to koszt około 120 zł za jedną kotkę.Jeśli ta druga byłaby aborcyjna bo nie wiem czy ona czasem nie zaciążona to koszty mogą być trochę wyższe.Ta pierwsza ma małe kocięta więc trzeba odczekać aż zaczną same jeść

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']cioteczki przepraszam ale myślałam że ceny za sterylki kotek są niższe.Nie mogę obciążać was takimi kosztami.Moja wetka powiedziała że to koszt około 120 zł za jedną kotkę.Jeśli ta druga byłaby aborcyjna bo nie wiem czy ona czasem nie zaciążona to koszty mogą być trochę wyższe.Ta pierwsza ma małe kocięta więc trzeba odczekać aż zaczną same jeść[/QUOTE]

baster i lusi zwykle za sterylki kotek płaciłysmy 150 zł . Ciachnąć tą ciężarną i to szybko i nie przepraszaj bo za co ? Kuż.a , te kotecki , kotke się wysterylizuje najwyżej później a maluchy , kolejne rodzące za kilka miesięcy ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='emilia2280'][B]1 suka[/B] - Pusia – [B]150 zl[/B], jasna suka, zabrana ze wsi Koninki, 80km od Krk, zabieg 24.04.2012 (info ok) - OK
[B]3 suki [/B]([B]510 zl razem[/B], po 170 zl suka) - 2 suki (Zuza i Kropka) od Karusiap i 1 suka Kora (owczarkowata), zabiegi: 17.07.2012 (data faktury) - OK
[B]1 suka –[/B] bokserka Nika, [B]220 z[/B]l, data zabiegu do uzupelnienia, reszta info ok
[B]2 suki[/B] – [B]420 zl[/B] od Ewy z OS (info ok) - OK
[B]2 suki[/B] sterylizowane od Basia1968:
1 sunia - Nusia, [B]230zł [/B]za tą sunie - lecznica mamut Tarnobrzeg, data zabiegu: 8 maja 2012.
druga sunia - info do uzupelnienia potem


[B]pozostaje 2,005.95 zl minus ok. 200 zl za drugá sunié od Basia1968[/B][/QUOTE]

[quote name='emilia2280'][B]Miśka - [/B]200zl, gabinet w Suwalkach - zaplacona (zabieg: 10.08.12), czyli
[B]pozostaje 1,805.95 zl minus ok. 200 zl za drugá sunié od Basia1968[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page149[/URL][/QUOTE]

[quote name='ostatniaszansa']witam czyli z[B] Projektu Buda pozostało 1605, 95 zł ,
[/B]Melduje , że zostały wysterylizowane kolejne dwie bezdomne sunie z Mińska Mazowieckiego pod opieką karmicielek (P. Emilii Kozłowskiej ) nie mają wątków. Mam zdjęcie tylko jednej . Faktura nr 18/01/2012 Przychodnia Weterynaryjna "Na Skraju " ul. Topolowa 4/6 z 20/07/2012 400 zł , zapłacone 30.07.2012 r. [B]Zostaje nam do wykorzystania wedle moich wyliczeń 1205,95 zł [/B]. Uprzejmie proszę o potwierdzenie. Ewa[/QUOTE]

"kolejne dwie bidy , które włóczyły się i zostały przygarnięte czasowo przez P. Alę Skulimowska prowadząca Psi dom -prywatnie. Po śmierci męża ma problemy z utrzymaniem ,leczeniem i sterylkami .Jedna sunia oprócz sterylki miała wycięte cysty , koszt za obie 400 zł Lecznica Na skraju Mińsk Mazowiecki Faktura nr 27/01/2012 z dnia 08/10/2012 dr Adamska Jedna sunia w typie hasiorka druga uroczy mały kundelek ." - Ewa z OS, dodajé te dwie sunie do listy

z 1205,95 zl (w tym sunia od Basi 1968 za ok. 200zl - ta faktura dotarla juz?) minus 400 zl = [B]zostaje 805,95 zl do wykorzystania[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...