Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

[quote name='_ChiQuiTa_']O widze ze ktoś tu psozedł foty robić :D:D a ja sie zebrać nie moge ani do fot ani do nauki... ale sie zrobiłam wygodna :D:D[/quote]
Ojj i ja bym tak chciała się polenić :D Ale za godzinkę czas się pakować, żegnać z kropiastą i jechać do... no wiecie gdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red][B]a ja znofff nie zdazylam z toba "pgadac" cos sie mijamy ostatnio:(
no ale w przyszlym tyg chyba juz na siebei trafimy:) mam nadziejee:)
zdiec widzialam tylko kilka aleeee.....jutro reszte nadrobie:)

wiec nei boj sie kurzem nie zarosnie twa galeryyyyjaa:)

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][SIZE=7][B]Siemacie!!
[SIZE=3]A to Wam "niespodziewke" zrobiłam hę?? :cool3::evil_lol:
Pomyślałam sobie wczoraj żeby to w piątek do szkoły nie pójść i dziś wróciłam do domu :lol:


Nie macie pojęcia jak bardzo mi miło że ktoś tu zagląda, nawet kiedy mnie nie ma :loveu:

Dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo :loveu::calus:
[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]heeeej laska:)
ale niespodzianka:):crazyeye:
ja tu do jutra na ciebei czekam a tu juz:
no to suuuper ze przyjechalas wczesniej i teraz bedziesz troszke az bedziemy mialy cie dosc:diabloti::eviltong:
zartuje:)
no i oczywiscie jak zwykle bede domagac siem historii o pilkarzu damie no i co u ciebie slychac:)

aaa noo i foootkiii:)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sznaucerka-Balbina']Nununu na wagary... ;P Ostatni dzień szkoły... Też tak chce nie iść.[/quote]HA! A ja mam oficjalne pozwolenie rodziców :cool3: Jakbym sama z siebie poszla na wagary to miałabym przechlapane [co nie znaczy że na wagary w ogóle nie chodze :diabloti:]

[QUOTE] A tak w ogóle to hej Sylwia. Dawaj odrazu foty Czabiego i Figi :D :P[/QUOTE]No właśnie. Fotki Figi moge zrobić jak tylko bateryje sie naładują. Ale Czaba... :shake: Czab jest teraz u Jadzika [koleżanki z którą mieszkam], tata zabronił mi go zabierać na weekend do nas :placz:

[quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=Red]heeeej laska
ale niespodzianka
ja tu do jutra na ciebei czekam a tu juz:
no to suuuper ze przyjechalas wczesniej i teraz bedziesz troszke az bedziemy mialy cie dosc
zartuje
no i oczywiscie jak zwykle bede domagac siem historii o pilkarzu damie no i co u ciebie slychac

aaa noo i foootkiii[/COLOR][/B][/QUOTE][COLOR=Black]Ojj historii o piłkarzu Wam moge zaserwować, do tego same złe :shake: Ostatnimi czasy Czab ucieka z posesji i biegnie za nami na stacje [przeciska sie pod siatką :mad:] aż doszło do tego że nie pojechałam przez niego na sprawdzian z biologii i dostałam od razu 1 :angryy: [ale poprawiłam NA SZCZĘŚĆIE na 4:cool3:]. Skończyło się na tym że pozatykałyśmy dziury pod siatką cegłami, a nawet dołożyłyśmy jeszcze jakieś deski znalezione za domem. Ale i to go nie zdołało zatrzymać, kiedy doszłyśmy na stację po kilku minutach czekania Czabi podleciał do nas machając TAK JAKBY NIGDY NIC ogonem :angryy: Nie pojechałyśmy wtedy do szkoły, a na drugi dzień mój dziadek przyniósł [B]łańcuch[/B] i powiedział że nie będziemy żadnych cegieł pod siatką układać [jakby nie było - mieszkamy w domu mojej cioci która jest w stanach a dziadek się nim opiekował więc nie możemy robić tam co nam się żywnie podoba] i dodał że pies na czas kiedy my jesteśmy w szkole ma być uwiązany. I co ja mam teraz zrobić :(

[/COLOR][quote name='Ola']Oooooo Sylwuś!!!!! Jesteś już!!!! [/QUOTE]No cześć Olu :calus: A jestem jestem :cool3: I będę caaaaalutki tydzień i [jak pisała Ala[COLOR=Black]] aż będziecie mnie mieć dość :evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][FONT=Century Gothic][SIZE=7][B]Siemacie!!
[SIZE=3]A to Wam "niespodziewke" zrobiłam hę?? :cool3::evil_lol:
Pomyślałam sobie wczoraj żeby to w piątek do szkoły nie pójść i dziś wróciłam do domu :lol:


Nie macie pojęcia jak bardzo mi miło że ktoś tu zagląda, nawet kiedy mnie nie ma :loveu:

Dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo :loveu::calus:
[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/quote]

Yeah!!! :multi: :multi: :multi:

Jak miło Cię widzieć :) :) :) I to przed czasem!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...