Jump to content
Dogomania

Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!


Awit

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam dziś z Panią Renatą, też mu szuka innego miejsca, czyli poszukiwania nadal aktualne.
Mój piękny został zaszczepiony na wściekliznę.
I wiecie, on wcale nie jest dużym psem. Jest większy niż moje drobiazgi, ale maks waży 15kg.
Cóż to 15 kg na psa....
I to jest taki ładny pieseczek.
Kurde no, dlaczego ludzie nie dzwonią???
Nie było nawet 1 telefonu:-(
Dropeczku Ty powinieneś w domku żyć, w łóżku spać, po spacerze z radością do chałupki wracać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczyny, jeżeli nie znajdziecie dla Psiaka domowego tymczasu to Renia przywiezie go do mnie, pewnie w niedzielę. Będzie mieszkał w kojcu ale u nas jest o wiele mniej psiaków niż w Tłuszczu. Będzie dzielić kojec z Bajką :) No i mam nadzieję, że jakaś ciotka przyjedzie go od czasu do czasu odwiedzić bo Renata odwiedza nas co miesiąc, dwa.

Link to comment
Share on other sites

Megii a dużo masz u siebie psiaków, bo prowadzisz hotelik, tak?
Ile najdłużej miałaś czy masz psa w hotelu?
Jak je puszczasz, to pojedynczo czy po parę biegają? To pewnie zależy od psa.
Ja mam wielką nadzieję, że on będąc u Ciebie, będzie miał kontakty z Wami,
z psami, że to wpłynie, że szybko znajdzie domek.
On jest naprawdę taki fajny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Dziewczyny, jeżeli nie znajdziecie dla Psiaka domowego tymczasu to Renia przywiezie go do mnie, pewnie w niedzielę. Będzie mieszkał w kojcu ale u nas jest o wiele mniej psiaków niż w Tłuszczu. Będzie dzielić kojec z Bajką :) No i mam nadzieję, że jakaś ciotka przyjedzie go od czasu do czasu odwiedzić bo Renata odwiedza nas co miesiąc, dwa.[/QUOTE]
O rany! Super!! Bardzo się cieszę, że moja Bajeczka i Teddy będą razem :) Mam nadzieję, że się zakumplują :) Renata coś wspominała, że może po nowym roku, ale nic bliżej nie wiem. Wiadomo już kiedy dzieciaki do Ciebie jadą??

a tak na marginesie... [SIZE=2]Przepraszam za tego offa... Kubuś jest w rozpaczliwej sytuacji. Zajrzyjcie proszę do niego Cioteczki i Wujkowie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199667-Kubu%C5%9B-%E2%80%93-jego-Pani-jest-ci%C4%99%C5%BCko-chora-%28%28-Rozpaczliwa-sytuacja-DT-DS-na-CITO[/url]![/SIZE][SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że będziesz miała mojego Dropka:-)
Właśnie widziałam na Waszej stronie, że mnóstwo psiaków od Was znalazło domy.
Będę mocno myślała pozytywnie o domku.
I bardzo dobrze, że macie weta niemal w każdej chwili, to tak czasem bardzo potrzebne.
To lekarka przyjeżdża czy trzeba do niej jechać z psem?
Ciekawe czy Dropek ma komplet szczepień.
A Bajeczka jest od Koci, to ta sunia co taka przerażona pojechała do Tłuszcza Kociu?
Jest już u Megii, czy z Dropkiem przyjedzie?

Link to comment
Share on other sites

Dropek już u nas:) Mieszka sobie z Sonią - sunią od Renaty, którą znalazła Paulina78. Wczoraj był wystraszony, bał się do nas podejść, bał się pogłaskać ale wieczorem było już lepiej a dziś z rana już super. Oprócz tego, że chłopak zrobił nam niespodziankę z rana w kojcu.... nie wiem jak był wyprowadzany w Tłuszczu ale mam nadzieję, ze szybko zrozumie że u nas wychodzi często i nie musi załatwiać potrzeb u siebie:) Dziewczyny a kto mu robi ogłoszenia? I jak właściwie mam do niego wołać - Dropek czy Teddy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...