Jump to content
Dogomania

Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!


Awit

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki!!
A czy Wy wiecie, że Kundelkowa Skarbonka dołoży 50zł do kastracji Dropka???
Napisałam i poprosiłam i Dropeczek ma już na wycięcie jednego jajeczka,
jeszcze na drugie jajeczko, nici, materiał operacyjny, wysterylizowane narzędzia, opatrunki itp.:-)
Obraczus dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

A ja mam kolejne zdjęcia Dropka, od Renaty:) Pierwszy dzień u nas - Dropek zawiera nowe znajomości:)

[IMG]http://images45.fotosik.pl/609/8156b5a2a075f898med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/600/3a11f4c73713c795med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/608/52ec903005edfe20med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/590/7fa199fc872a49c0med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/590/d3f41dcdcebff46cmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kurde no, taki ładny, elegancki, nakropkowany, taki miły w dotyku.
On musi znaleźć dom.
Megii czy istnieje możliwość byś zapisała go na zabieg zanim prześlę pieniądze?
Czy jak będzie miał być cięty, to musisz mieć zapłacone?
Czy można go ciachnąć a zapłacić np po 2 tygodniach?

Jemu ciągle wychodzi ten siurek czerwony, czemu tak?

Mam już 60zł na kastrację, zbieram nadal:-)
Kto chce wspomóc, niech tu pisze:-)

Link to comment
Share on other sites

Istnieje taka możliwość ale ja mogę się nim zająć dopiero za jakieś trzy tygodnie w domu. W tym tygodniu mam hotelowiczów feriowych - cały dom, w następnym tygodniu mam sterylkę Lili (dziewczyny Borysa vel Bałwanka) i potem może być Dropek. Nie martw się - psom tak wychodzi, mojemu Miszy jak jest zadowolony:)

Link to comment
Share on other sites

To co wiem tak ogólnie, może skomponujesz sama...Coś jakaś taka nijaka się czuję

Młody, energiczny, wesoły, uwielbia bieganie, głaskanie, przytulanie. W rzeczywistości mniejszy niż wygląda na fotkach, wielkości np beagla.
Lubi suczki, z psami nie wiadomo, bo mruczał na kaukaza Megii, z kotami też nie wiadomo bo Megii nie posiada.
Lubi dzieci. Jak dzieci lubi to wg mnie polubi i koty. A ponieważ jest młody, z Megii doświadczenia można psa do kotów przyzwyczaić, tak mówiła.
Wykastrowany będzie za 3 tygodnie, ma książeczkę, zaszczepiony powinien być i na wściekliznę i na wirusówki, jak zaszczepiony to i odrobaczony. A że odrobaczony w październiku czy listopadzie to pewno niedługo trza będzie go ponownie odrobaczać.
Nie wiem czy umie chodzić na smyczy, nie wiem czy reaguje na wołanie.

Ja miałam z nim krótko kontakt, ale wierzcie mi, jest przekochany, ile miał błagania w spojrzeniu, lęku takiego, że go zostawię.
Ślicznie chodził przy samej nodze i reagował gdy go wołałam, przegrzeczny Dropeczek. Milutki w dotyku, mięciutki...Pięknie jeździ w samochodzie:-)
A potem jak już jechał, był taki spokojny, tak zaufał, że go zabieram ze sobą,
a ja wiozłam by go zostawić...
No ale teraz jest już taki szczęśliwy...
Wiecie, że chciałabym go przytulić, wygłaskać, pocałować....

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki bardzo ale to bardzo pragnę podzielić się radosną nowiną, że Dropeczek dziś pojechał do domku:-)
Baaardzo proszę, na razie cieszmy się spokojnie, trzymajmy mocno kciuki by było wszystko dobrze i by został już tam na zawsze:-)
Zadzwoniła dziś do mnie pani, w czasie gdy lataliśmy za Szarakiem po Trakcie, zainteresowana Dropkiem. Chwilę porozmawiałam, dowiedziałam się chętnie pojedzie do Megii poznać chłopaka i chętnie potem się spotka ze mną w W-wie by porozmawiać itd.
Uśpili niedawno 16letniego psiaka i w domu muszą mieć psa:-)
Okazało się, gdy pani pojechała od razu do Megii, że zna się z jej mamą i Dropeczek pojechał.

Megii a co z kastracją, czy pani sama opłaci??

Ależ dziś szczęśliwy dzień, Dziadek złapany i Dropek ma dom!!

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że jutro Megii ma jechać do pani z formalnościami, a ja będę chciała oczywiście też wpaść jak się troszkę zaadaptuje.
Mam telefon pani. Po jakim czasie taka wizyta?
Zobaczymy co ustaliła Megii z płatnością za kastrację, gdyby pani zapłaciła całość, wtedy Twoją wpłatę prześlę.
Gdyby pani miała kłopot czy może te 60zł zostać a wtedy ja dołożę, bo on musi mieć zabieg.
I najlepiej jakby u weta Megii, tam jest taniej niż w w-wie.

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś nie dotarłam do Pani ale dzwoniłam - Dropek grzeczny, pięknie przespał noc, Pani była z nim juz o 5 rano na spacerku i jest zachwycona jaki on jest wdzięczny i jak potrafi się cieszyć. Pani jest jak najbardziej za kastaracją ale powiedziała szczerze że w tym momencie nie ma na to środków bo sporo pieniędzy przeznaczyli na leczenie poprzedniego psiaka. Awit jak mozesz skontaktuj się z Panią, odwiedz Dropka i obgadaj kwestię kastarcji - ja będę w Wawie dopiero 7 marca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...