Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

Magda rozmawiała z Bartkiem , nomen omen Zap wróci do Wrześni :)

można powiedzieć że Zapik już jedną nogą w nowym domu , jeśli wszystko pójdzie dobrze to będzie czterema łapami :)

Bartek pojedzie po Zapa , i razem z Magdą pojadą do Wrześni , tam Magda zapozna psy więc wszystko przebiegnie pod jej kontrolą

jeśli chodzi o budę to trzeba ją kupić , po prostu , jeśli ktoś chce wiedzieć dlaczego  to dzwonić do mnie 509584275

koszt budy to niecały miesiąc u Magdy więc i tak wydaje się że nam się to opłaca :)

Magda chce dopiąć adopcję do 5 października

 i tyle

trochę mi smutno ....

Link to comment
Share on other sites

wizyta przedadopcyjna umówiona na sobotę , pojedzie Agata.Sonia znalazłam też na dawnej tablicy budę we Wrześnie , Batrek ma tam zadzwonić i wynegocjować niższą cenę http://olx.pl/oferta/ocieplana-buda-dla-duzego-psa-CID103-ID2SoK3.html#2c2b9f8b57 być może się uda

nie wiem ,ale zakładam że mam wasze przyzwolenie na te wszystkie działania

Nutusia ,Szarotka ...umiecie w tej nowej dogomanii wysłać wiadomość  pw? , bo ja nie wiem ja się to robi wychodzi mi jakiś błąd jeśli umiecie to wyślijcie do paru osób , Bjuta , ciencienia ,nikus....z paroma osobami mam kontakt na fb , z ubocze z kosu...

Link to comment
Share on other sites

Jestem...po rewolucji na dogo to spore osiągnięcie :motz: Co do tematu budy jestem na "tak".Jeżeli ma mu to dać szansę na własny dom to warto próbować.Deklaruję dodatkowo 30 zł.jeżeli będzie trzeba:)

 

Dziękuję Nikus , pieniądze się przydadzą , tym bardziej że będzie do zapłacenia u Magdy jeszcze sierpień i wrzesień , ( na początku września zapłaciłam z lipiec , powinnam już płacić za sierpień ale niestety nie ma takiej kwoty na koncie Zapa)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam - długo ostatnio mnie nie było przy komputerze, a teraz po powrocie z wyjazdu załatwiam niezałatwione sprawy i niestety, nie wszystko udaje mi się ogarnąć (na nowej dogomanii dopiero się rozglądam).

Moim skromnym zdaniem, jeżeli Zap nie byłby pozostawiony sam sobie, miał codzienny kontakt z ludźmi, spacery (przynajmniej od czasu do czasu) i zaprzyjaźnił się z rezydentami, to nie widzę przeszkód. (Martwi mnie trochę ten owczarek niemiecki, bo moje znajome mazurskie prawie owczarki - na co dzień zgodne - miały od czasu do czasu potrzebę konfrontacji i siłowego ustalania zasad :().

Oczywiście ważne jest bardzo jak wypadnie wizyta przedadopcyjna.

Dziś przeleję Zapowi deklarację (z górką).

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę ogarnąć dogomanii po "rewolucji", poginęły mi wątki, znajomi, ech, szkoda gadać. Przechodząc do tematu: jeśli wizyta przedadopcyjna wypadnie dobrze, jestem za adopcją Zapa - wydaje mi się, że my już nic więcej nie damy rady zrobić dla niego, a czas, żeby miał szanse wreszcie się zadomowić gdzieś na stale. Jeżeli budę trzeba kupić, róbmy to - niech ma od nas prezent na nową drogę życia :) Dołożę coś na pewno, w tej chwili trudno mi zadeklarować, ile, ale możecie pod tym względem na mnie liczyć.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę ogarnąć dogomanii po "rewolucji", poginęły mi wątki, znajomi, ech, szkoda gadać. Przechodząc do tematu: jeśli wizyta przedadopcyjna wypadnie dobrze, jestem za adopcją Zapa - wydaje mi się, że my już nic więcej nie damy rady zrobić dla niego, a czas, żeby miał szanse wreszcie się zadomowić gdzieś na stale. Jeżeli budę trzeba kupić, róbmy to - niech ma od nas prezent na nową drogę życia :) Dołożę coś na pewno, w tej chwili trudno mi zadeklarować, ile, ale możecie pod tym względem na mnie liczyć.

dzięki dziewczyny :) już jestem spokojniejsza , wystawiłam też obrazy na wydarzeniu Zapa , trochę się tam uzbiera :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę martwi mnie warunek budy, bo jak ktoś się decyduje na psa, który ma mieszkać w budzie i wymaga od kogoś, żeby mu tę budę dostarczył razem z psem to coś mi zgrzyta. Jakby od początku sam nie umiał stworzyć dla psa warunków. Ale rozumiem, że są różne sytuacje więc nie chcę tego oceniać tak bez znajomości szczegółów. Jeśli zdecydujecie, że dom będzie dobry to oczywiście ja też wesprę całą akcję finansowo.

Link to comment
Share on other sites

Jestem ,jestem ,doczytałam na fb ,  że dom się  szykuje,ale nie mogłam   znaleźć wątku  na dogo. Kompletnie jestem zagubiona tutaj. Ja  wpłacę 40 zł  bo mam  zaległość za sierpień.  

 

Ktoś ,kto będzie na wizycie sam oceni ,czy  dom będzie TYM DOMEM.

Link to comment
Share on other sites

Jestem ,jestem ,doczytałam na fb ,  że dom się  szykuje,ale nie mogłam   znaleźć wątku  na dogo. Kompletnie jestem zagubiona tutaj. Ja  wpłacę 40 zł  bo mam  zaległość za sierpień.  

 

Ktoś ,kto będzie na wizycie sam oceni ,czy  dom będzie TYM DOMEM.

na wizytę pojadą ata i Agata .Sonia więc kółko się zamknie, to one wiozły go ze schroniska do leny13 ... i ta Września to prawie nieprawdopodobne że wróciłby w miejsce wyjścia

Link to comment
Share on other sites

od strony finansowej wygląda to tak

buda plus paliwo na drogę 380,- + 200,-

rozliczenie z Magdą do końca 2 x 530,-(sierpień wrzesień ) plus parę dni października i bilet powrotny dla Magdy ....

na tą chwilę mam 396,43 zł na koncie Zapa plus też na teraz , (ale licytacja obrazów kończy się 30 września ) około dwustu zł

czyli damy radę ogarnąć budę , transport i pewnie dozbiera się na bilet dla Magdy , zostają na potem dwa mc hotelowania ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...