Jump to content
Dogomania

TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM


anita_happy

Recommended Posts

:) pomysl jest bankowo sprawdzony! butelka, nawet pusta, to u nas zabawa number one! :) Trzeba sie tylko nastawic, ze moze to byc radocha, delikatnie mowiac, dosc drastyczna w skutkach :), u nas butelki koncza swoj zywot w wielkim huuuku zmiazdzone, roztargane, rozczlonkowane na cala sterte kawalkow, kawaleczkow, skrawkow, skraweczkow, jednym slowem: szampansko jest! :) Buziak dla Tulencji Ulubionej!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lolalola']kurcze:)swietny pomysl Havanko,sama zastosuje:)[/QUOTE]

[quote name='magiraf']:) pomysl jest bankowo sprawdzony! butelka, nawet pusta, to u nas zabawa number one! :) Trzeba sie tylko nastawic, ze moze to byc radocha, delikatnie mowiac, dosc drastyczna w skutkach :), u nas butelki koncza swoj zywot w wielkim huuuku zmiazdzone, roztargane, rozczlonkowane na cala sterte kawalkow, kawaleczkow, skrawkow, skraweczkow, jednym slowem: szampansko jest! :) Buziak dla Tulencji Ulubionej![/QUOTE]

Pomysł z butelką przetestowany na moim sierściuchu. Im więcej hałasu, tym lepiej ! Jeżeli jeszcze chrupka wypadnie od czasu do czasu, to dopiero są emocje !!!

Link to comment
Share on other sites

kasa - rozliczzzenie prowadzi pudzina..na swoim wątku - link na pierwszej stronie....
pilnuje pieczy jak Sfinx...

JESLI CHODZI O DOMEK....
magiraf - godaj ze znajomymi z WROCKA - co by Maure odwiedzali :P czy to czasem UNA pseudohodowli nie prowadzi
MAURA ___________WIESZ< ZE ZARTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hihihihihihihihihihihihih
ale biurwokracji trzeba sie podporządkować!
hihihhihihihihihihihihihi

czekamy na wyniki grzyba co zasiał sie u Tulencji...i jedzimey - jak juz bedzie bez grzyba....
GOSHHHHHHHHHHH
TRANSPORT GDAŃSKA - WROCŁAW.....

Link to comment
Share on other sites

pomysł jest super,ale jak widzę jej nagminne drapanie po cycochach,kiedy stoi......och........hehe chrupki już jadłam,musiałam spróbować jak smakują;-)
Jeszcze jak leży to pół biedy,ponieważ nie bardzo ma jak cysie drapać,jest poprawa z drapaniem,widać to głównie na spacerach ,na początku Tula dosłownie co kilka kroków zatrzymywała się i drapała,teraz podczas spaceru zdarza się to już tylko kilka razy,ale im więcej Tula się drapie,tym bardziej w miejscu drapania nie chce jej sierść odrastać,a na pozostałej części brzuszka sierść już ma:-)
No i znów mamy potrząsanie głową,kropię jej uszęta,ale potrzebne czyszczenie...nie mam płynu do czyszczenia uszu,więc czeka nas wizyta u wetki......ależ jej ktoś te uszka zajechał,normalnie dramat....zresztą wogóle ktoś,a raczej coś,ponieważ człowiekiem nie nazwę sprawił jej ziemski horror....
No ale teraz już tylko do przodu....wyniki grzyba,badanie serduszka i krwi,w między czasie zabiegi lecznicze,no i ta rybaaaaaaa(mam juz dosyć ryb;-)) i nowy dom na Tulę czeka!!!!!!!!!!!!!!!!!
I to jest najważniejsze:-)

Link to comment
Share on other sites

A Otulina jak ma wejść do łazienki,to jest jedno wielkie zapieranie się czterema łapami i ni huhu nie idzie,Adam ją na ręce bierze i wnosi....a jak mam ją psikać imaverolem,to muszę za nią biegać wokół pokoju.biedna,ale to dla jej dobra,choć myślę,że większość psów miałoby dosyć tylu moczeń w ciągu tak krótkiego czasu..

Link to comment
Share on other sites

WWWWWitattataaajjjjjj kochana Otulinko i ciotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
caly czas o Tobie mysle i dopiero na chwilke teraz moge na neta wskoczyc,ciesze sie,ze siersciocha odrasta,mniej drapania itd,najwazniejsze,ze domek czeka!!!
Daska pewnie bedziesz miala awersje do ryb na cale zycie;)ja juz sie pogodzilam z moim zwiazkiem z rybami dozywotnio,choc ostatnio wyprobowalam jakiegos nowego Royala Dermacomfort,ktory ma jakos zredukowane alergeny,zawiera te wszystkie olejki ale tez ma cos z miecha i o dziwo Lolka nie ma uczulenia,wszystko jest ok!!!dodaje jej wprawdzie Efa olie ale myslalm,ze bedzie powrot do skin support a tu taka mila niespodzianka i ten jet o polowe tanszy.......moze Lolka wyrosla z tych alergi??........ale i tak kuraka nigdy jej nie podam:)
prosze bardzo wglaskac,wydrapac i wycalowac Tulinke i powiedziec,ze ciocia ja kocha;)!!!

Link to comment
Share on other sites

ciągle jej powtarzam,że ma zdrowieć.....Tula podrapała sobie przez noc całe ucho........achhhhhh płaczę przed nią,a ona zlizuje moje łzy....proszę,żeby się nie drapała....................nie jestem w stanie więcej zrobić,nawet Adam mówi do niej,że nie wolno się drapać....mam zdjęcie tego podrapanego ucha!!!!!
z jednej strony poprawa,to z drugiej kopniak!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Oj! Tulcia dość tego! Masz przestać się drapać! Bo jak nie, to skarpetki na łapki dostaniesz! :-)[/QUOTE]

Z tymi skarpetkami to dobry pomysł. A właściwie chodzi mi o pewne buciki. W Stanach są buciki dla psów z tworzywa podobnego do gumy. Coś takiego jak baloniki. Takie coś by się pewnie Tuli przydało.


Zapraszam do zajrzenia i podniesienia piesków z mojego banerku. Mało kto tam czasami zajrzy a one też czekają na szansę i nowe lepsze życie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...