Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='karola&gacek']
i oczywiście codziennie od 7:00 do 8:15 co 5min [URL="http://www.youtube.com/watch?v=bfodwsiywoc"]to[/URL] :evil_lol:

[/quote]

HA. HA. HA.
Prawda jest taka, że moja podświadomość już się wyłączyła na ten dźwięk. :diabloti:
Czemu myślisz, że dwa lata temu było lepiej?

A ja jeszcze chciałam powiedzieć, że zajęcia grupy zaawansowanej na agility były genialne i że jestem dumna z naszej huśtawy :loveu:. Mówiłam, że jeszcze kiedyś ją zabijemy na śmierć! Wymiękła, cholera jedna, o! I cieszy mnie to, że mój piesozaur został uświadomiony, że jak stanę w połowie, to ona i tak ma skończyć palisadę, a nie zeskakiwać do mnie xD.

Link to comment
Share on other sites

My też w końcu wróciliśmy.
Jestem dumna z Shagga, jest pro, super, extra zajebisty XD. Takie małe samouwielbienie. Dziękuję WSZYSTKIM którzy pomagali mi go ogarniać. Po drodze powrotnej z ciocią Ola i Sandrą On niczego nie będzie się bał! XD.
Ogólnie ja myśle tylko o pozytywach tego obozu, zawiodłam się na paru sprawach, no ale, nie zawsze jest pieknie, a wszystko negatywne z Rynu zostaje w Rynie!.
Eście odpierdzxielało troszkę i przepraszam osoby/psy, które troszkę na tym ucierpiały. :)
Nigdy nie zapomnę nocnych spacerow, ogólnie śpieewania, ostatniego grilla, wafli itd. BYŁO CUDOWNIE :loveu:.
Sandra,m co do bluzy to nie ma sprawy :). Cieszę się, że została w takim razie :P

Mogę podkraść zdjęcia? :) Moich jest niewiele, bo inteligentnie zapomniałąm ładowarki do aparatu! XD
I kocham slalom Esty. Wolny, berneński, ale dopracowany! <3


Ola, Rysia, Gaba, Sandra <3!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']A powiedzcie mi [B]ile czasu psy dziennie musiały same zostać w pokoju ?[/B] tak około

i np. jak się je śniadanie, obiad, czy kolacje można psa zostawić na zewnątrz na lince ?;)[/QUOTE]

hmmm ?:)[COLOR=lemonchiffon] znaki [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Można zostawiać na lince [Esta przez cały obóz].
Ogólnie psy zostawia się na dłużej niż na posiłki. Jak idziemy np. do miasta/na plaże/kajaki. Często też jak coś robimy wtedy, gdy dgrupa druga ma agility/posłuszeństwo.[/QUOTE]


oj to u mnie będzie problem, bo moja nie jest nauczona zostawać sama.:(

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam tak szczerze... mój pies był wykończony i na trzy dni się zbuntował - z toru uciekała... tylko posłuszeństwo jakoś szło na przód. Przetrenowana i tyle. Obecnie będę jeździć do Sopotu na tor, już właściwie jestem umówiona na środę... ale to nie będzie dzień w dzień, tylko raz czy dwa w tygodniu - to co innego.

Musiałam opuszczać zajęcia przez kilka dni, bo pies wymagał odpoczynku psychicznego. Na prawdę zostawiać psy jak najwięcej, żeby się nie przetrenowały, bo będziecie mały problem przez wielkie "P".

Link to comment
Share on other sites

Justa a Ty myślałaś że pani opiekunka która chodzi z Nami do miasta będzie trzymać na smyczach np.10 psów i czekać aż zrobimy zakupy w biedronce czy zjemy gofry ? Moim zdaniem jeśli mieszkają po dwa psy w domkach nie ma problemu aby zostawały same każdy ma oddzielny pokój , tam zostawiasz mu leżysko,wode,zabawki i na luzie pies zostaje tą godzine czy dwie sam:D
Przecież psy po 3 dniach miałyby dosyć gdyby miały latać za nami wszędzie + jeszcze treningi gdzie pies męczy się dużo bardziej niż właściciel

Link to comment
Share on other sites

Ja też opowiem !
Dziękuję Oli , Estowej , Gabie , Chapsiowej i Karoli :loveu::loveu::loveu:
Dziękuję KADRZE ! Która lepsza być nie mogła !:loveu::loveu::loveu:
Dziękuję WSZYSTKIM nie psim ! A szczególnie Chłopakom z 1 , Pawłowi , Dziewczynom z Ogniska . A szczególnie dziękuję Nicol dzięki której się wiele nauczyłam :eviltong::eviltong::eviltong: [ Obóz Indiański ! ] WIELKI DZIĘKI DLA WAAAAFLI ! :loveu::loveu::loveu: Dziękuję PRAWIE wszystkim Psim :loveu: Było bosko ! <3 Do zobaczenia w Wawce ! :loveu::loveu::loveu:
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=93jMw69ofmI"]Piosenka[/URL]
[URL="http://bartekp15.wrzuta.pl/audio/anXAWbvcAEm/happy_sad_-_ja_do_ciebie"]I Znowu !
[/URL] i szanty... <3 KOCHAM WAS ! DZIĘKUJĘ ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja się nakręciłam na dogtrekking i znalazłam :) do 26 sierpnia możemy się zgłosić za 45zł później drożej o 20zł. Zawody w Brennej (z Chorzowa półtora godziny samochodem, ode mnie godzine więcej). Zawody odbędą się 3 września (sobota).
[URL]http://www.dogtrekking.com.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=22&Itemid=80[/URL]
Pojechałabym zobaczyć jak to się odbywa :lol: Kto chętny bo sama się boje :diabloti:

A ja dodam jeszcze podziękowania dla [B]AGATY [/B]od basseta Dropsika, [B]KLAUDI[/B](i?) i [B]MARYSI [/B]od Emi, [B]MARCIE [/B]od Juniora, [B]LUCY [/B]od Lucy za wieczorki przy kencie :D

Link to comment
Share on other sites

O tak, wafle i jedynka. Metal! :loveu:
A i kurcze nie wiem co z filmikiem, bo tak patrze mi mam mało nagrań a do tego beznadziejne. Prawie wszystkie to coś z pierwszych dni z agility i zabawy Shagga i Nikiego.

A i zapomniałyśmy o jednej rzeczy - nie wierzcie wandrusowi :D
Ciekawe na jakim etapie są teraz nasze koszulki obozowe ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...